Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bobjan
23. feb 2010

Ahojte🙂

Pani Anka dvíha až po obede telefón, však??

drobeca
23. feb 2010

aj mňa to zaujíma. chcem jej zavolať, len ona robí, tak ju nechcem rušiť

bobjan
23. feb 2010

No presne, neviem, kedy môžem... ale tak pred obedom skúsim...

dijanka
23. feb 2010

ahojte, pani Anke volajte až po 17.00 h a to utorok, streda, štvrtok... 🙂

tatolu
24. feb 2010

Ahojte, vidím že skôr riešite problémy s otehotnením.
Ja potrebujem nejak pomôcť pri vývojovej chybe rastu kostí najmladšieho. Možno by mi vedela niečo poradiť - chytám sa slamky 😔
Viete mi napísať do IP jej telefonický kontakt a adresu?

Resp. poznáte nejakého aj liečiteľa na opravu kostí?

Ďakujem veľmi pekne

drobeca
26. feb 2010

bola si bobjan? ja hej, ale teda mala tam ľudí. žilina, púchov, topoľčany, bratislava. ešte som ich tam toľko nezažila

dijanka
28. feb 2010

ahoj drobeca, tak ako si dopadla u pani Anky? 🙂aký si mala dojem z toho všetkého? čo ti poradila?
bobjan a ty?bola si?či? 🙂

zuzkina
28. feb 2010

ahojte.som tu prvy krat.Ja by som chcela povedat iba tolko,ze som bola vo stvrtok u pani Anky a mala som z nej vseliake pocity,ale predovsetkym pozitivne.Byvam len kilometer od Vrboveho kde byva pani Anka,ale az teraz som sa k nej odhodlala ist.S manzelom sa nam nedari nieco cez sedem az osem mesicov otehotniet.Podla vsetkeho ja som zdrava(aspon mi moj gyn.nikdy nic nezistil v decembri som bola na preventivke vsetko v poriadku.Manzel este na spermiogr.nebol ale chysta sa to najblizsie absolvovat.Na vysetreni u urologa mal vsetko v poriadku bol tam cca pred deviatimi mesiacmi len tak aby sme vedeli ci je v poho 😉 no vratim sa k navsteve u pani Anky.Povedali sme co a ako a ona,ze ci som si nahodou neuderila niekedy tak silnejsi kostrc,A ja,ze ano asi pred rokom ked som sa sankovala synovcom tak sme nejak na tych sankach naskocili a ja som si ju riadne buchla o to drevo,skoro do septrmbra minuleho roku ma to vzdy pobolievalo ked som si sadla a pani Anka na to,ze tak sa mi mohlo stat,ze mi to zapieklo vajecniky,ze mi asi trochu zhrubli a teraz nechcu pustit vajicko 😖 Spytala sa kde manzel pracuje a on,ze je zvarac a ona,ze nooo to zvaraci mavaju(akoze asi pomalsie spermie) ale manzel je uz pol roka na pn po operacii kolena tak neviem.Naordinovalu ma vit.E Zensen caj,zinok a aby som mu vyvarala zeleninove povievky hlavne zelerove.a mne tiez zinok caj gynastan a tie zabali vino,bravcavu mast a jacmenny srot.Prikladat si to okrem menzesu inak by som mohla vraj vykrvacat.Len s jednou vetou ma trosku dojala pytala s ma,ze ci po styku sa utekam hned osprchovat aja,ze nie pretoze moj lekar mi povedal,ze zeny robia v tomto najväcsiu chybu,ze utekaju hned do sprchy,ze ma zostat aspon 3 hodinky lezat.tak ja uz rovno taka spim poctivo do rana uz som si na to zvykla az rano sa osprsim.A pani Anka mi povedala,ze by som sa nemala najmenej 5dni sprchovat ze lebo spermie s drzia halvne na pyskoch a dokazu prezit aj tri dni.A ja jej,ze ale ja by som sa asi dovracala a odhnila zaroven keby som sa nesprchovala tam dole 5dni.(ale telo si mozem sprsit,ze len tam dole nie 😖 )tak s tymto som s nou nemohla rozhodne suhlasit.Ale inak bola veeelmi milucka usmiata dali sme jej 5euro a cokoladku,nechcela,velmi skromna zienka.ale nechali sme jej to tam.A odprevadila nas tym ze len sa pokusajte sanca je 100%na a mame sa ozvat ako sme dopadli.Tolko som sa chcela iba s vami podelit o moj zazitok s Pani Ankou.pa

dijanka
28. feb 2010

ahoj zuzkina...ja som mala podobný pocit z toho neumývania sa tam dole... 😖 , ale mne povedala, že sa tam nemám umývať cca 48 hodín no a ja si ani to neviem predstaviť 😝 , inak môj mm tiež pracuje ako zvárač, bol na vyšetrení na spg. , potápači sú o.k., chvála bohu až moc živí a dr. mu povedal, že zváranie to nejak neovplyvňuje...vraj skôr prechodené nejaké choroby, časté prechladnutia a tak

zuzkina
28. feb 2010

ahoj dijanka:dakujem za Tvoju reakciu uz som myslela,ze to iba mne povedala 😉S tym,ze zvaranie nema vplyv na spermie si ma potesila hned to poviem manzelovi 🙂chvala Bohu,ze on je ten typ chlapa,ktoreho nemusim do nicoho nutit aj urologovi isiel uplne bez odvravania 🙂som teda zvedava ako potom dopadneme mi s jeho spg.

tina4931
1. mar 2010

Ahojte dievčatá,
bola by som veľmi ale veľmi vdačná za radu. Mám si vybrať jedno z CAR v Bratislave, ale neviem ktoré je najlepšie. Pred cca 3 rokmi som chodievala do Gyn-Fiv, ale nemám odtiaľ dobré skúsenosti. Možno ten konkrétny MUDr. ku ktorému som patrila vtedy.....neviem. Nepôsobilo to tam na mna dobre. A zdalo sa mi, že všetko sa točilo príliš okolo preňazí.....neviem - možno len môj pocit. Viem, že platiť treba všade, ale očakávam aspoň milý, ochotný prístup a personál. A ani neviem, či na spermiogram sa treba objednať a asi ako dlho vopred.

drobeca
1. mar 2010

ahoj dijanka. okrem toho, že tam mala veľa ľudí, tak v pohode. mám pokračovať v zábaloch, čaji a vitamíne E. o umývaní mi nehovorila nič 😵 ale ja tiež spávam pekne do rána a až potom umývam
a kázala mi prísť medzi odberom vajíčok a vkladaním. akurát som sa jej povypytovala, čo je na čo - teda zábaly, čaj...

tina, keď sa budeš rozhodovať, tak ja som bola v Iscare a pripadalo mi to tam ako na bežiacom páse. strašne ľudí a také uponáhľané. a kamarátka tam chodila teraz, no a podľa jej popisu to bolo ešte horšie ako keď som tam chodila ja. a dokonca by som povedala, že ju aj zbytočne prehnali

bobjan
1. mar 2010

Ahojte, drobec bola som v stredu 😉 Nebol tam skoro nik, prišli sme a o 5 min. som šla dnu. Bola predo mnou jedna pani a za mnou....

dijanka
1. mar 2010

ahoj zuzkina, neboj spg.bude o.k, len tých potápačov nenoste v prezervatíve, lebo dopadnete ako môj mm 😝 , moja dr. mi povedala, že nech to tam prinesie v gume, tak aj zrobil no a urológ sa s ním tak vyvadil až no, vraj prezervatív je napustený nejakou tekutinou, ktorá sa chová ako antikoncepcia, a zabíja potápačov, potom bol o mesiac, doniesol to vo fľaštičke od vitamínov, a bolo to super...70%živých,pohyblivých, zdravých 😉 , tak si dajte na toto pozor... 😉 a kedy idete na vyšetko?

matulka1323
1. mar 2010

Ahojte baby, mam za sebou dva potraty,babo sa prestalo v siestom tyzdni vyvijat. Vedela by mi tato pani pomoct?

mata1001
1. mar 2010

matulka ahoj...ano urcite ti pomoze...drzkam palce... 🙂 🙂 🙂

matulka1323
1. mar 2010

dakujem, aspon nejaka nova nadej mi svitla v mojej dusi 🙂

zuzkina
3. mar 2010

dijanka,dufam,ze pojdeme,co najskor na ten spg.ale strasne som zvedava 😉 a dik za radu tiez som nevedela ako to vlastne chodi.Manzel isiel dnes prvy krat po pol roku do prace.Ked bude mat poobednu,tak tam hadam do obeda behne 😉

drobeca
3. mar 2010

vidíš, tak to som zaváhala, v stredu sa mi nechcelo

mata1001
3. mar 2010

matulka nadej umiera posledna.nastiv ju co najskor.ak mas nejake otazky ohladom nej kludne sa pytaj.rada ti pomozem... 🙂

dijanka
3. mar 2010

zuzkina, držkám palce... 😉 len u nás to chodí tak, že mm sa musel na spg.objednať...moja dr. vypísala lístok-žiadosť o spg. a s tým šiel k urológovi, ten ho objednal presne na deň a hodinu...a u vás sa to dá bez objednania?

dijanka
3. mar 2010

matulka, tak to mi je ľúto...,ale skús k tej pani Anke...keď som tam bola ja, tak jednej kočke nejako podvezovala brucho, aby nepotratila, otvárala sa...tak vyskúšaj, 😉

zuzkina
3. mar 2010

dijanka,praveze to neviem,ale ja mam taku nic moc dokt.taku klebetnu 😒 a on ani nehovorim.Asi ho poslem nech sa ide spytat priamo urologa,co mu povie,ci ho objedna alebo,co,ale asi tak to bude najrozumnejsie

drobeca
4. mar 2010

tak ho pošli obvoďákovi, nech ho vypíše ten a tvoja doktorka to ani nemusí vedieť a teda ani klebetiť o tom

zuzkina
4. mar 2010

drobeca,no vcera sme sa o tom rozpravali.Pojde si normalne vypytat listok svojej obvod.dok.urologovi

dijanka
4. mar 2010

zuukina, to bude mať najlepšie... 😉 a ten urológ mu povie, ako ďalej, či bude čakať na nejaký termín, alebo ho zoberie hneď...držkám palce 😉

matulka1323
4. mar 2010

mata1001, no ja vlastne ani neviem ako to u nej funguje, to jej zavolam a ona ma objedna. Byva tam vela ludi,lebo byvam dost daloko od Piestan. Ale ak to ma pomoct tak to za to stoji.Len neviem ci neni este skoro,len pred tyzdnom mi robili kyretaz,som zo vsetkeho dost zmetena.

drobeca
5. mar 2010

veď keď jej zavoláš, tak jej to povedz a ona ti povie, či máš prísť. ale zasa čaj ti určite neublíži. nie je to pravidlom, že tam býva veľa ľudí, vždy je to iné.

zuzkina - to je najlepšie. ale nechápem, čo to máš za doktorku, keď klebetí. veď to sú súkromné veci. keď sa ti nepozdáva, tak ju skús vymeniť. neviem, či k nej patríš podľa obvodu, keď nie, skús si zistiť, komu patríš a možno si polepšíš

dijanka
5. mar 2010

matulka 1323, skús p. Anke zavolať od ut-štvr. po 17.00h, povedz jej do telef. že chceš prísť, aký máš problém a ona ti povie....po telefóne ti radiť určite nebude, ona len cez osobný kontakt 😉 ...
neboj, určite bude všetko o.k., určite ti pomôže... 😉

janecka84
5. mar 2010

Ahojte dievcata vie ni niekto poradit ako je to ku nej daleko ???ja som z presova kolko asi kilometrov zatim diki