Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

labutienka
9. apr 2010

ako pekne si mi odpísala, že keď otehotniem 😉 tak to musím čo najskôr, lebo som strašne zvedavá, ako to podväzuje 😀 😀 😀

marta222
9. apr 2010

labutienka, no jasné - hor sa do otehotnenia 😉 , nech to môže pani Anka vyskúšať aj na tebe 😀 .

kanabis
9. apr 2010

a to ako dlho chodite s podviazanou maternicou?

kanabis
9. apr 2010

ja mam mast a na to vino.

marta222
9. apr 2010

kanabis - ja som písala, že som chodila cca mesiac do potratu - to sa podväzuje len, keď si už tehotná 😉 . A nemáš mať ten obklad zohriaty?

thehit
9. apr 2010

caute kocky 🙂 teda riadne ste sa tu rozpisali..super vediet ze sa to dalsim podarilo 😉 Bobjan-gratulujem,pamatam si na teba 🙂 ja si robim obklady uz pol roka a zatial nic..p.Anka mi pisala ze mam este vydrzat...tak ja teda este vydrzim aj ked poslednych par dni som si nerobila obklady ☹ ale mala som tazke obdobie tak to preto...ale urcite sa z toho spamatam a zase budem pokracovat 🙂 🙂 vsetkym prajem skore otehu 😉

kanabis
10. apr 2010

marta - nie ja si mam dat mast na utierku, nemam ju roztapat, na to zohriate vino. ale mast je aj tak studensia, ked ju vytiahnem z chladnicky. hned to vino ochladne.
vinom mam iba pofrkat. ked dam vela cela utierka je mokra a potom aj ja cela, pyzamo. a to ma neskor studi.
moj partner mam taky pocit neveri tymto obkladom. stavia sa ktomu skepticky, hoci ma tam odviezol a pomaha mi zabalit sa. ale aj tak vidim, citim na nom, ze tomu neveri. 😢 😢 je to smutne. ze ma v tom nepodporuje. ako sa k tomu stavaju vasi?
a baby meska mi mrcha, 2dni - moze to byt z tych obkladov? tehotna sto pro nie som. skoda, ze pani anka nenkukne ..

thehit aj tebe

reisi
10. apr 2010

ahojte, jeej baby gratulujem co ste tehu. Super, ze ste napisali! Drzim palce!
kanabis ty robis take iste obklady ako ja🙂 Teda take by som mala robit, ale uz to flakam...uz sa mi ani nechce stale mysliet na otehotnenie a veci s tym suvisiace... Neviem s tymi obkladmi spat, uvolni sa mi to, nejak divoko spim. Cajik pijem poctivo ale na obklady mam srd...Ked sa rano zobudim na bruchu, mastna utierka pod vankusom v noci putovala po celej posteli vsetko mastne... 😝
A moj muz to berie tak nijako, mame proste obdobie, ze to neriesime.Uz sme z toho vsetkeho unaveni.Nech sa stane tak ako sa ma stat. Robim pre to vela , mozno nie vsetko ale zivot je i o inom...

tadotami
10. apr 2010

je tu nikto?

tadotami
10. apr 2010

mozem sa k vam pridat na kus reci?

bobjan
11. apr 2010

Ahojte,

bábätko to vzdalo 😢 😢 😢

dijanka
11. apr 2010

bobjan, to je mi moc, moc, moc,moc,moc, moc, moc, moc,.... 😔 ľúúúúúúúúúúúúúúúto 😔 😔 😔

reisi
11. apr 2010

bobjan, ani neviem ako ti vyjadrit lutost 😔 Posielam ti objatie a vela sil na zvladnutie tohto pretazkeho kriza 😔
Velmi ma to mrzi,co sa stalo...nas si povzbudzovala, dala si srdce na dlan...myslim na teba!

thehit
11. apr 2010

bobjan,je mi to velmi luto ani neviem co k tomu viac dodat ☹ prajem vela vela sil

kanabis
12. apr 2010

bobjan nieeeeeeeeeeeeeee! ☹ boze preco si taky kruty a nespravodlivy! 😢 😢 ???
pani anka mala pravdu, ze sa to nema hovorit, simate bobjan nas prisla povzbudit a bum! 😔 berme si aj z tohto poucenie.. ja teda kym nebudem " za vodou" to sem nenapisem ☹

bobjan
12. apr 2010

Kanabis, vôbec si nemyslím, že sa to stalo tým, že som to povedala....ona to zakazuje hovoriť na začiatku a potom hlavne kvôli rodine, lebo tieto situácie potom horšie znášajú..ale je z toho veľké pozitívum, že to ide doma...tak sa tu majte...a držte sa tu!

bobjan
12. apr 2010

Kanabis a "za vodou" je človek až keď porodí zdravé bábätko...

kanabis
12. apr 2010

ano tak som to myslela 😔

dalila23
12. apr 2010

boze dievcence nebola som tu dlho a tak sa vela udialo....na zaciatku jupiiiiiiiiiiiii funguje to !!!!tie obkladiky a potom toto bojan ja som sa normale rozplakala mne je to tak luto... 😢 ja si robim obklady druhy mesiac ja chcem to mimi ako nic ine na tomto svete!!!kočky musime len verit a verit a hlavne pozitivne mysliet aj ked mne to moc nejde... 😒

marta222
12. apr 2010

bobjan, tak to mi je naozaj veľmi ľúto ☹ ☹ ☹ , viem ako sa cítiš... A čo sa vlastne stalo - odišlo to samo, či prestalo biť srdiečko? Ale aspoň vieš, že môžeš otehotnieť aj prirodzene po 4 nevydarených IVF a veľmi ti držím palce do "ďalšieho boja" 😉.

bobjan
12. apr 2010

Marta, prestalo biť srdiečko...tebe nepovedali prečo to tak dopadne? Oni to asi nevedia a na histológii ani nezistia, však?

marta222
13. apr 2010

Bobjan, z histológie to nezistia - povedia ti, proste sa to stáva...Ja som tam napr. mala napísané - pravidelný tvar vzhľadu missed abort - to bolo všetko.... Ten plodík možno nemal všetko čo mal mať, asi bol poškodený, tak sa to takto skončí. Mne pri tomto poslednom ešte povedali, že možno keby som išla ku gynekológovi a dal by mi nejaké hormóny na udržanie (asi Utrogestan alebo Duphaston sa obyčajne dáva) možno by sa to udržalo - alebo možno aj nie. Ktovie, prečo sa takéto veci stávajú 😒 . Takže tak...

bobjan
13. apr 2010

Martuš, no to som si aj myslela, lebo keď som sa primára spýtala, či zistia príčinu, keď to tam posielajú na rozbor, tak povedal, že to je väčšinou nevyvíjajúci sa plod...ale to viem aj sama, keď sa prestalo vyvíjať...tak zbytočne sa v tom rýpu...
to mám už napísané v správe, že : Materiál vzhľadu Missed...
Ja som brala utroš, ale proste sa to malo stať, tak sa to stalo..

Ďakujem za dopoveď.

sniesko0
13. apr 2010

ahojte baby, mám na predaj 1 kg semeno drmku -vitexu jahňacieho, objednala som si 2 kg a je toho veľa, tak mne stačí len 1 kg.Kto má záujem nech sa ozve na IP.

kanabis
13. apr 2010

ahojte. mne asi ta liecba rozhadzala cyklus, nezvyknu mi meskat a teraz meskaju 5 den. tehu nie som! 😠
ani cervene mi nepomaha vyvolat mrchu.

thehit
13. apr 2010

kanabis..aj ja mam pri tej liecbe rozhadzany cyklus a hlavne dlhy ☹ predtym som to mala ako hodinky 😒

kanabis
13. apr 2010

thehit preco sa nam to deje?? ja som uz myslela, ze som teraz dostal,a je mi zle, srdce mi busi, brucho boli, slahla som si ibac, lebo by som skapala a krv nikde! ☹ ☹ uz to preslo. co to ma byt? ja chcem byt uz doma 😢

kanabis
13. apr 2010

a ake si mavala dlhe predtym a ake mas teraz?

dalila23
13. apr 2010

ja nemam iny cyklus normalny.ale strasne mi pomahaju necitim ked ma prist mrcha prejde uplne bez bolesti aj tie moje vytoky mi pomaly ustupuju...ja neviem ci je uplne ormalne ze zena ma daky vytok aky ma byt ten normalny vytok???Mam v tom chaos ... 😒

kanabis
13. apr 2010

a uz mi je zase zle. dalila ty sa mas, ze mrcha bez bolesti, ja umieram!