• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

21. mája 2017 
@cmelica a ako? Je to taky nezvyk spat zo zabalom.
27. sep 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 toto mam aj ja.. Ako sa mas?
27. sep 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majda27 hej je...a ja som po nocnej tak to mam take rozhadzane :slight_smile: zajtra skusim zabal aj na krk...som zvedava ako sa mi bude spat...
27. sep 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica aky zabalik na krk?
27. sep 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majda27 taky isty ako na brusko len bez alkoholu...koli stitke...ze to moze spolu suvisiet...
27. sep 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica tak to som už v obraze. Ja idem zajtra rano na krv, k obvodnemu a podla tych vysledkov sa uvidi či mam tu štitnu žlazu ok alebo nie. Tak som zvedava ako dopadnem.
27. sep 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majda27 potom mi daj vediet ako si dopadla...Dufam,ze bude O.K :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: idem do prace... drzkaj sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. sep 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Jasne ze dam vediet. Len ma ju aj mama a to sa dedi z matky na dceru. Prijemnu zmenu prajem
27. sep 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbi4 ahoj, ako by som vedela zohnat ten caj Vitex? Mohla by som si ho od Teba kupit, prosim?
27. sep 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenuska to váážne že 3/4 roka??? mne sa uz dlho zda aj tie 3 mes.... :fearful: uff
28. sep 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako tu čítam tak každej po liečbe mešká menzes - to len mne prišiel skôr o tri dni. Ked som začala s liečbou tak som bola plná elánu a teraz po mesiaci som tak sklamaná. Idem pokračovať aj ked :frowning2: . Prosím vas cez menzes mám užívať vitamíny a len obklady si nerobiť alebo vysadiť všetko?????????????
28. sep 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 okrem obkladov sa cez menzes ma vsetko dodrzovat dalej
po jednom mesiaci este nemozes byt sklamana, ta liecba je dlhodobejsia, neboj sa trpezlivost ruze prinasa
28. sep 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@in131 hlavu hore, nemaj čierne myšlienky. Ja som jeden mesiac nerobila žiadne zábaly, lebo som chcela vedieť či mi to bude meškat aj tak. A čo čert nechcel dostala som ich o dva dni skor. To že si ho dostala skor, je reakcia na tie zabaliky, to znamena ze na to reaguješ. U niekoho to skráti a u iného zasa predlži. Takto mi to vysvetlila pani Anka. Počas ms ja beriem LEN VYTAMINY, čajíky si nerobím ani obklady.
28. sep 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 - ja som dostala presne, ako vzdy na den....a tiez som sklamana, aj ked som to logicky aninecakala, ale aj tak bola nadej ze pomocou tohoto to vyjde....
@yukaya - no ja som po druhej laparke a dost pobabrana, tak asi preto to bude trvat dlhsie, no len nech to raz vyjde.....ked aj o rok, ale nech sa podari

@cmelica - a ako si si ten zabal dala? daj typ...ja si to davam len do nohaviciek, neviem ci to robim dobre. Do plienky si ho dam, poskladam a tou stranou kde je len jedna vrstva dam na brucho a strcim do nohaviciek a drzi mi to v pohode celu noc. Len dufam ze je to ok a moze to tak byt.
28. sep 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenuska ahoj!ty mas taky isty zabal???bo kocky povedcine maju z tej muky..teda co som teraz citala...aj ja si davam tou stranou co je edna vrstva na brucho,ale facujem sa :slight_smile: :slight_smile: je to uplne v pohode...som si myslela ze sa zobudim a budem to mat na zadku,ale nie drzi to :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majda27 mam sa fajn, obklady si davam. Zajtra ti drzim palce aby sa stitna nepotvrdila.
28. sep 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 ahojky vysledky budem mat az o týžden... takže musím pár dní ešte vydržať. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale doktor povedal, že to možem mať aj nemusím..Tak dúfam že ju ani nemám
28. sep 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica - no ja neviem aky mas ty, mam tu z toho misung, ja mam lanove semeno+palenka+mlieko, potom mam ecko+ kys. listovu+ 2x denne gynastan + zozaciatku som sa mala naparovat nad susenymi kamilkami a vyuzivat jedno balenie a to uz mam za sebou...mne to uplne v pohode drzi v nohavickach, skusila som to prvu noc a drzi tak to uz neviazem nicim, davam si take stare vyssie a uplne tesne az mi to drzi- no riadna sexica som v noci :grinning:
29. sep 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@carmenuska ja mam z mysieho chvosta,palenka a olivovy olej, 2 x gynastan,E vitamin a kyselinu listovu...ja sa moc dobre necitim ked mam mat este aj v noci nohavicky...tiez sa manzel smeje ze ako kosmodisk len na ine partie :slight_smile:))
29. sep 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica :grinning: a aku mas dg?
29. sep 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenuska ja uz ani neviem,kedze moj dr povedal,ze nevidi problem v tom aby som bola tehu,ze aj sliznica je krasna...mam za sebou 2 laparky...RTG vajcovodov,liecim sa na stitku,genetiku O.K...tak uz neviem...a ty??
zajtra ideme na konzultaciu do Car..1 IUI nam nevyslo, tak ideme konzultovat,bo pri tom prvom sme to nestihli :slight_smile:
29. sep 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, myslite, ze sa mozu uzivat bylinky, ked stimulujem teraz liekmi na IUI? Clostilbegyt, potom pregnyl a po zakroku utrogestan ... hm? dik.
3. okt 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy1311 ahoj!!!mne pani Anka povedala,ze to nema ziadny vplyv na lieky... vela stasticka pri IUI tfuj tfuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, tak ako sa vam dari? Obkladate? Uz su nejake vysledky???? Chcela som sa vas opytat: nespominala vam pani Anka ci sa pri jej liecbe nepribera nahodou? Ja som vzdy bola vyzla chuda a ako od polky augusta beriem jej liecbu tak nenormalne mi stupa vaha, pribrala som odvtedy 6 kg, mala som 54 kg a teraz mam 60 kg, vsetko mi ide do brucha, mam ho nejake nafuknute, ludia sa ma pytaju ci necakam babo. Nemate s tym skusenost, nejak sa mi to nezda, neviem ci jej nezaviolam ci je to normalne mat take brucho, mozno je to s tych obkladov. Co vy na to?
3. okt 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :slight_smile: dodrziavam liecbu od pani Anky dva mesiace a dnes som 37 den cyklu, takze uz asi tyzden mi meskaju kramy ani predtym som to nemala dobre ale teraz som si myslela,ze sa to upravi a tehotna asi nie som lebo som si uz dnes robila test a je negativny a brusko ma uz pobolieva asi dva tyzdne tak neviem co si mam o tom mysliet. Vy to mate v pohode tie kramy po liecbe?
3. okt 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa ahojky, ja som zacala s liečbou tento mesiac, takze neviem ti povedat.
@carmenuska mne zacalo viac chutit jest
3. okt 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa aj mne to meskalo, ccca 5 dni. Tak ešte počkaj...
3. okt 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa - cakaj, mohlo by to vyjst mojej kolegyni test v 6. tyzdni nic neukazoval a uz to mala potvrdene od lekara
3. okt 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 - no mne chuti jest stale :grinning: ja som taka kyselina, no nikdy som nepribrala, ani ked som chcela a teraz to ide tak rychlo, ze sa nestacim cudovat....
3. okt 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja už obkladám druhý mesiac. Jest mi chutí stále. Dala som si ryžovu dietu tak som trochu schudla 2kg po troch mesiachoch clostylbelgitu. Cítim sa o moc lepšie. Za tie dva mesiace liečby som obklad vynechala len raz. . Po prvom mesiaci ked prišiel menzes som bola pesimistická - nechcelo sa mi ani isť do dalších obkladov ale už som sa naštartovala. Vy sa ako držíte? Povzbudme sa navzájom!!!!! :wink:
4. okt 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok