Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bettynka222
10. aug 2009

smeji ja este nie. som sa k tomu nejako nedostala. ahaaa, takze ta sa ko si neskor. no lebo my ked sme boli na plese v zime, tak sme vyhrali vrece ovsa 😀 ale slama tam asi nebola. ani sme si ho nezobrali a radsej sm eho prenechali dedinskym odbornikom 🙂

mamartinka
10. aug 2009

dnes bude tato pani opet v Reflexe na markize.asi to bude opakovanie.kto chce nech pozrie. 😉

lubka0506
10. aug 2009

No čo pozerali ste reflex??? 😕

bettynka222
10. aug 2009

jeeej ja som sa az teraz vratila domkov... ☹ o com to bolo? teda samozrejme o bylinkach,...to mi je jasne 😀 ale nieco specialne o nas buducich snazilkach a snazilkach? 😕

moncika15
10. aug 2009

ahojte, uvazujem ze tejto pani zavolam len si nejako stale lamem hlavu nad tym co jej mam priniest alebo kolko jej mam zaplatit.niekde som citala ze ona za to nic nexce....ale s prazdnimi rukami tam isto nepridem 😅

marrad
10. aug 2009

moncika 15 aj ja tak isto uvazujem.....

moncika15
10. aug 2009

no a to je aj dovod preco som sa stale neodvazila zavolat jej 😨

prosim poradte niekto...

marrad
10. aug 2009

no jaj jej asi zavola, lebo o 2 mesiace uz budem stimulovat, aby mi napravila maternicu a pripravila ju na vloyenie batozkou 🙂

moncika15
10. aug 2009

a aky to ma zmysel napravit maternicu?k comu to pomoze?

marrad
10. aug 2009

aby sa chytili embria, ktore tam pri IVF budu vkladane.....

fyalynka
11. aug 2009

betty, ja som to pozerala, to opakovali co uz vysielali 😉 takze nove nic...

marrad, monicka - ona to viac-menej nechava na ludoch kolko jej daju, ja som jej dala 5 €, neviem ci je to vela
alebo malo, lebo neviem kolko davaju ostatne, ale bola spokojna 😉

marrad
11. aug 2009

fyalynka a ako doporucas aby som ju navstivila, este pred IVF?. Ako som vyssie pisala.

bzzmajka
11. aug 2009

Idem volať, ano, čas beží...

weja
11. aug 2009

aj ja som jej včera volala 😵 bola ozaj veľmi milá, vraj môžeme prísť hociktorý deň po 17,00 h., ale keďže sme z ďalej, mám si ešte deň predtým zavolať, či jej do toho čosi neprišlo...
ale neviem presne kedy sa tam vyberiem, podľa toho, kedy si MM vybaví voľno... 😒 ale som na ňu zvedavá... 😵

fyalynka
11. aug 2009

marrad, ja by som tam sla urcite este pred! Ona zeny pred IVF aj na to pripravuje... 😉

marta222
11. aug 2009

Ahojte dievčatá, čítam tu samé pozitívne ohlasy na túto pani. Premýšľam, že aj ja by som ju asi rada navštívila. Pred týždňom som si robila tehotenský test a mám // čiarky, dnes som 36 DC a bežala som ku gynekológovi. Vidieť v maternici už gestačný vačok, srdiečko, ale zatiaľ nie je, takže mám prísť na kontrolný ultrazvuk o 10 dní. Bohužiaľ, mám za sebou už 2 potraty - 1 x MA v 7 tt a 2 x spontánny potrat v 19 týždni tehotenstva. Takže mám hrozný strach ako to zasa dopadne. Čítala som, že vraj dokáže aj posilniť maternicu, aby sa plod udržal. Mám na Vás, ktoré máte s ňou skúsenosti takúto otázočku: Čo by ste mi poradili? Mám zájsť k nej už teraz alebo až keď bude (ak bude) vidieť na ultrazvuku srdiečko?

smejoocka
11. aug 2009

Ahoj marta, ak mas moznost a nemas to od vrboveho prilis daleko, urcite k nej chod. Ona pomaha aj na udrzanie plodu, da ti bylinky a masaze maternice, a tak... Takze nevahaj a let

marta222
11. aug 2009

Ahoj smejoocka, práveže to mám dosť ďaleko (bývam pri Žiline), ale nie je to zasa až taká strašná diaľka - a čo by človek neurobil pre bábätko, však? Tak skúsim 😉 . A kedy je najlepšie jej asi zavolať? Keď veľa dievčat tu píše, že im kázala prísť po 17:00 hod., nerada by som ju vyrušovala, keď tam bude mať niekoho. Ty si už u nej bola?

fyalynka
11. aug 2009

marta, ona chodi zbierat aj bylinky, tak ludi si objednava az po tej 17tej...ale kludne jej zavolaj, vela bab jej
volalo takto cez den 😉

weja
11. aug 2009

Marta, ja som jej volala včera pred treťou a zdvihla mi to... deň predtým som volala nejako po siedmej večer a to nezdvíhala... takže skúšaj, raz zdvihne... 🙂
inak tiež mám za sebou 2 neúspešné tehu - v 12tt a 19tt... 😔 ale chcela by som ju navštíviť ešte pred ďalším tehu...

kasami
11. aug 2009

Marta, ja by som nesla ... urcite verim bylinkam pani Kopacovej ... ale ta cesta ti v tomto stadiu moze ublizit ... ja som takto bola pred rokom v 8tt a isla som z BA do Popradu a na druhy den so mala MA. Doktor v tatrach mi povedal, ze som nemala v tom stave ist ani z BA, ze mi to moj lekar nemal dovolit ...

Ja byt tebou, iba jej zavolam a skusi sa opytat na cajiky, ake by ti mohli pomoct, ale urcite by som sa na taku cestu nevydala, myslim, ze to je velmi velke riziko v tvojom stave

bettynka222
11. aug 2009

marta podla man tiez nechod. teraz je to velmi rizikove. ale zavolaj jej a porad sa s nou...co by ti odporucila a taaaak.

weja a marta, viacere sme tu po potratoch. zaujimalo by ma, ci ste boli na vysetreniach. veite ci za tym nie je trombofilia alebo nieco podobne. lebo napriklad my dve s fyalkou ju mame apocas tehu nas budu sledovat. ja vas nechcem strasit, len to, aby sa vam problemy neopakovali..

lubka0506
11. aug 2009

Ahoj kočky. Ja som jej volala včera niečo po 20.00 . Bola velmi milá. 🙂 Idem k nej zajtra....

noe
autor
11. aug 2009

babulky ahojte - som zatial len snazilka a nedari sa nam. Takze neviem posudit ake to je prezit potrat. Ale Zilina - Vrbove je hodina cesty prevazne po dialnici. A ak niesi Marti na rizikovom, tak sadnut do auta a hodinu sa previest po rovnej ceste mi pride ovela bezpecnejsie, ako 20 min MHD po klukatych, vymolovych cestach v meste. Nevidela by som to tak tragicky, ze ked sadnes do auta, tak sa to stane. Lekari bezne doporucuju aj let, dokonca po IVF.

Ale ako vravia kocky, najlepsie je zavolat a dohodnut sa so samotnou pani. Drzim palce, nech to vyjde 😉

sintricka
11. aug 2009

ahojte baby.chcem sa vas spytat ci uz nejaka mate skusenosti,ja som uz bola dva razy na icsi v ba tak ci mam sancu aj ja.rada by som k tej pani isla aj ja.dik

lucianko1988
11. aug 2009

Ahojte,mozem sa oyptat,ze ked ste boli u pani kopacovej tam ste platili a za kolko???Chcela som len infomovat 🙂

bettynka222
11. aug 2009

noe ale ide o to ze v zaciatkoch je vsetko velmi haklive a citlive a moze sa rpihodit vselico. a ked uz boli potraty, tak to samozrejme rizikove je.

sintricka svoju otakzu nasmeruj na tetu bylinkarku, ta ti odpovie 😉

lucianko ja osm bola s fyalkou a kazda sme dali 5 eur a este sme mali jednu spolocnu bonbonieru

skorki
11. aug 2009

Dievcata, prosim Vas, neviete, ci sa k nej da objednat aj cez vikend?

marta222
12. aug 2009

Ahojte dievčatá, tak včera som jej volala, povedala mi, že môžem prísť v hociktorý deň po 17:00 hod., aj dnes. Bohužiaľ, večer som začala krvácať - ako normálna mrcha - takže z tehotenstva pravdepodobne nie je nič, keďže ešte nebolo srdiečka. Tak som sa rozhodla, že aj napriek tomu, dnes pravdepodobne k nej zájdem, nech ma pozrie a pripraví na ďalšie, dúfam, že už konečne úspešné tehotenstvo.
bettynka222 - ja mám za sebou po 2. potrate zatiaľ iba infektologické vyšetrenie - zistili mi protilátky proti borelióze, už som aj preliečená antibiotikami. U mňa je pravdepodobne príčinou vývojová chyba maternice "uterus subseptus" - maternica rozdelená prepážkou, časť ktorej mi už odstránili. Takže tak...