Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lubka0506
4. sep 2009

Ja sa priznám že som sa k obkladom ešte nedostala... 😕

bzzmajka
4. sep 2009

aké más lubi?

lubka0506
4. sep 2009

...z hladkej múky, bieleho vína a bravčovej masti...

bzzmajka
4. sep 2009

a to hadam nie je až tak náročné...ale ako sa hovorí, všetko má svoj čas

marrad
4. sep 2009

ja som tiez bola mam caj a mam si davat vinove obklady a naparovat sa nad parou z orechoveho listia...
caj si davam, ale zabali a naparovanie som este nerobila....

lubka0506
4. sep 2009

😵 Nie je to náročné ale nemožem sa k tomu dokopat a čakám mrchu tak nechcem robit obklady, lebo pani Anka povedala že keby som náhodou otehu tak mám s tým prestat... 😕

marrad
4. sep 2009

lubka0506
presne koli tomu nerobim obklady.... ako pises Ty

darla27
4. sep 2009

Babule zaujima ma komu kazala pani Anka obklad s tvarohu a lanovych semienok
a naparovat sa nad horucim mliekom, aku mate od doktora diagnozu.
Ja som sa do toho este tiez nepustila, ale chystam sa.. 😅
Aj povedala ako dlho sa to ma robit nez to zaucinkuje? Asi do otehotnenia ze?
Ja si neviem predstavit toto robit niekolko rokov. 😝

lubka0506
5. sep 2009

Ahoj babule... ja si tiež neviem predstavit robit obklady niekolko rokov. Dnes mi prišla mrcha o 9 dní neskor ale po nej začnem aj s obkladmi...

nanenka
5. sep 2009

darla mne kázala pani Anka dávať obklady z tvarohu a lanového semena, ale som s nimi prestala, lebo ako sa mi to cez noc na bruchu sparilo, tak mi vznilkli z toho na bruchu veľmi svrbiace a červené vyrážky. od doktora mám zistený nepriechodný pravý vajíčkovod a vrodenú vývojovú vadu maternice, tzv. jednorohú maternicu.

bzzmajka
5. sep 2009

sparilo? a pupáky? teda baby..ja si musím zaklopať teda, mne to ide ako po masle..
...víno najprv varíte??

lubka0506
5. sep 2009

...nany tak zavolaj pani Anke a povedz jej čo sa ti stalo ona ti poradí určite niečo iné... možno máš aj nejakú alergiu na tvaroh a možno si to mala mat len nejaké 3-4 hodiny...?

bzzmajka
5. sep 2009

určite jej zavolaj, baby normálne si píšem čo sa pani Annky opýtam, ked tam pojdem už z bábatkom pod srdiečkom..napríklad či vadí lakovanie nechtov, farba na vlasi, ultrazvuk, bicyklovanie, chodenie po rebríku/teda máme na povale mačky a dávam im tam jesť/ , dalej antibakteriálne myslo, že je velmi agresívne atd. atd.

mata1001
5. sep 2009

ahojte mozete mi prosim napisat na co su dobre tie vinove obkladya obklady z tvarohu a lan semena?
ja vas tu pravidelne citam a rada by som navstivila pani Anku ale bojim od reakcie okolia....dakujem za odpoved a rady...

lubka0506
5. sep 2009

ahoj mata nemusíš sa bát reakcie okolia-može ti to byt jedno... 😉 čo ta po kom doležitá si ty a to že chceš bábo nie??? mne dala obklady kvoli tomu že sa mi tvorievali cysty a bolievajú ma vaječniky...ja som sa dlho odhodlávala tam íst ale bola som rada že som u nej bola...a reakcie okolia pozitívne... 😉

lubka0506
5. sep 2009

...majka ja som tiež povedala že tam ešte pojdem/aj pani Kopáčová mi povedala že budem musiet príst/ ......že vraj psy až tak nevadia pokial sa s ním "nebozkávaš" ale mačky šíria toxoplazmozu toho by som sa viac bála...

mata1001
5. sep 2009

lubka ale u mna je ten problem ze neviem co mi je.teraz som brala clostyl a vcera som este zacala brat s estrofem.boli ma pri lavom vajecniku ale ci to je na 100percent vajecnik tak to neviem.ja som nebola este ani na laparke,a len teraz 11.9. idem na folikumetriu.tak neviem co by som jej povedala.

bzzmajka
5. sep 2009

na toxoplazmozu mám protilátky, to mi robul gynekolog testy, ako tehotnej...
mne vínové obklady na posilnenie maternice tuším, nemám žiadnu diagnozu ale dva krát neúspešné tehotenstvo.

wwaanesska
5. sep 2009

Vyhnala len ženu, čo si pýtala bylinku na potrat
25. 06. 2009 09:00 hod

Autor: Viera Dusíková
Anna Kopáčová z Vrbového zodrala "na bylinky" už tri autá.

Anna Kopáčová z Vrbového zodrala "na bylinky" už tri autá. (Autor: V. Dusíková)

Bylinkárke Anne Kopáčovej z Vrbového (50) dali ľudia priliehavú prezývku – Posledná štácia. Táto žena už dvadsať rokov pomáha vrátiť chorým to najcennejšie – zdravie.

Mladým ženám, ktoré po opakovaných spontánnych potratoch nedúfajú v počatie, dokáže pomocou bylinkových zmesí, ale hlavne zdvihnutia a podviazania maternice, vrátiť vieru a nádej v najväčší zázrak života. Jej prvým dieťaťom , ktoré pomohla priviesť na svet je 22-ročný Peter Urban z Považskej Bystrice. Keď ju pred 23 rokmi navštívila jeho mamička s úpenlivou prosbou v očiach, aby jej pomohla, bylinkárka ešte netušila, že pomôže stovkám a možno aj tisíckam nešťastných žien. Ich zoznam nemá, ale v bylinkovej miestnosti jej rodinného domu sa nachádza plná škatuľa fotiek bábätiek, ktoré jej poslali vďačné mamičky. Desiatky fotografií bábätiek má už aj v novom mobile. „To sú moje najvzácnejšie ememesky,“ smeje sa bylinkárka a ukazuje jednu z nich. „Stala som sa bylinkárkou z Božej vôle. Ale všetko ostatné som si musela naštudovať. Nikomu som nikdy nepovedala, že mu nepomôžem, vyhnala som iba jedinú pani. Pýtala si bylinku na potrat. Tak tú som vykúrila!“

wwaanesska
5. sep 2009

P1060187
P1060188
P1060189
P1060190
P1060191
P1060192.JPG

wwaanesska
5. sep 2009

😲 Dobru nocku 😀 😝

wwaanesska
6. sep 2009

😵 Tak už som napapkaná. Nejaká shaarka ma tu nemá rada, za to že som popísala na niektoré rubriky o pani Anke. Nemyslela som to zle. Chcela som len aby trpiteľky žienky vyskušali. Aj mne aj iným pomohla, a kto u nej bol, nik zatiaľ neľutoval, že tam bol.Vedˇvšetky túžime, po drobčekovy. Aj keď shaarku nepoznám a hnevá sa na mňa, že ma ohlási admi. aby zmazal všetky moje príspevky, aj tak ju mám rada, lebo má pekné forum. 🙂

bzzmajka
6. sep 2009

nechápem, prečo ťa nahlásila, prečo ťa má vymazať????

lubka0506
6. sep 2009

...ani ja nechápem,prečo??? 😒

wwaanesska
6. sep 2009

🙂 Lebo som do iných rubrík poslala o pani Anke, ako pomáha žienkam. Napr. do rubriky spontálny potrat. Chcela som , len aby tieto žienky vedeli, že je tu pomoc, že táto pani vie zachrániť dieťaťko v brušku.Nemyslela som to ako nejaké vnucovanie, myslela som to uprimne. Už to aj admi. povymazávala .Že je to v rozpore. Nevadí. Možno je to tak. Ale veď nič sa nestalo, pekne si tu píšeme a nechcela by som zaviesť nejaké rozpory. 😀 😕

wwaanesska
6. sep 2009

😲 Nie samovolny potrat,ale spontálny potrat.Omýlila som sa.

lubka0506
6. sep 2009

...ved si im nechcela nič zlé,chcela si pomoct nie??? nemyslela to akože robíš reklamu? ja si myslím že pani Anka si robí velmi dobrú reklamu sama-velmi pekným prístupom... 😉 Nič si z toho nerob... 🙂

bzzmajka
6. sep 2009

že robíš rekla,mu alebo prečo? nechápem ešte stále? to ani do iných tém nesmiem napísať nič o pani Anke?

lubka0506
6. sep 2009

...ja tiež tomu nerozumiem...myslím si že ked chceš niekomu poradit či si má kupit nejaký vitamín alebo čo a napíšeš názov firmy- to je podla mna robenie reklamy... 😒

bettynka222
6. sep 2009

ahojte 😎

ja mam tiez vinove obklady...asi mam slabu maternicu po tych dvoch potratoch. a este mi dala dva napoje na upravenie tej hormonalnej nerovnovahy co mi ju potraty tiez priniesli 😝 ale neobkladam...nechce sa mi.a le pustim sa do toho buduci mesiac 😀

waneska nic si z toho nerob, ta myslim robila zle aj jednej mojej kamaratke. ale daj si na nu radsej pozor a nepustaj sa s nou do komunikacie