Poraďte čo robiť, prvé IVF nám nevyšlo

kristis
9. jan 2020

Ahoj som po prvom ivf bohužiaľ nám et nevyšlo chystám sa na ket. Ešte pred tým som skúsila pani bylinkarku vo Vrbovom. Pani Anna Kopáčová je milá pani. Pokiaľ by niekto mal skúsenosti budem rada ak napíše. Ďakujem.

nananah
9. jan 2020

@kristis nám vôbec prvé Ivf nevyšlo 2 vklady som mala na Slovensku...
A po 5 rokoch nám vyšiel 1 vklad v Brne

kristis
autor
9. jan 2020

@nananah ja jazdím do Liberca. Tak dúfam ze nám vyjde ket.

z1984
9. jan 2020

Aj na som bola u pani kopačovej a čitala som ze kazdej dava tie iste rady vinove zabaly gynex kvapky. Drzim palce

habibim
9. jan 2020

@kristis mne nevyšiel ani prvé IVF (et, ani ket) ani druhé IVF (len et bol, na ket ne zvýšilo).. Vyšlo nám až 3.ivf aj to až ket lebo na et som nešla kvôli zápalu v tele.. Mam presne dnes 8mesacneho synceka.. Pri prvom aj druhom všelijaké bylinky aj čaje a nič... Pri treťom, mesiac pred IVF materská kasicka, od vcelara, každé ráno na lacno 2g (na vrch lyžičky) a taktiež aj po pozitívnom teste do konca 8tt. Držím palce

janulka257
9. jan 2020

@kristis ahoj, ani nám 1. nevyšlo.... a druhé áno. Držím veľmi palce 🍀❤️

renimac
9. jan 2020

@z1984 skôr každej radi Gynastan čaj, vitamín E a tie vinove zábaly. Škoda času (to som užívala aj predtým), ale tak aspoň sme s kamoškou išli potom na kávu.

oslo1
9. jan 2020

AJ nam vyslo az 3 ivf. KET, dnes mame 18 mesacneho suhaja

z1984
9. jan 2020

@renimac ano na to som zabudla

kristis
autor
13. jan 2020

@renimac
@z1984 áno dostala som gynastan čaj, vitamín E, pupalku kapsle, gynex kvapky. A obklad ktorý si mám dávat mimo ms. Ale nie je vinovy. Kvapky gynex som brala otěhotněla som po nich ale potratila.

kristis
autor
13. jan 2020

@habibim tu kašičku poznám a viem ze pomáha ale ešte som ju nemala.

renimac
13. jan 2020

@kristis veď to. Že ona odporúča ženám to, čo máš napísané na MK v každej snažilkovskej skupine. Šikovná.

kristis
autor
13. jan 2020

@renimac tak čítala som na ňu dobre referencie. Tak uvidím.

renimac
13. jan 2020

@kristis každopádne držím palce

karinuska22
14. jan 2020

@kristis My sme absolvovali 3x IVF a 2x KET na Slovensku, neuspesne + 1 potrat. Potom sme sa rozhodli dat poslednu sancu BRNU a vyslo to na prvy krat a aj to stacilo SOFT IVF, ktore mi tu na Slovensku vyhovarali, ze to je len 5% sanca a nepodari sa mi to. Drzim palce.

kristis
autor
14. jan 2020

Tak myslím ze bylinky na chvilku vynechám. Keďže som od utorka spinila a v sobotu to prestavalo. V nedeľu už vôbec tak som včera bola na gyn. Zobrali mi krv a vraj je sliznica vysoká. A ja si ráno spravila test. Hcg 67 tak dúfam ze sa dobre drží

maciatkoe
14. jan 2020

@kristis kolko si po ET?

kristis
autor
14. jan 2020

@maciatkoe et mi nevyšlo v decembri toto je prirodzené

kristis
autor
14. jan 2020

@kristis co to je za tabulku

maciatkoe
14. jan 2020

@kristis jaj, tak potom sa ta tabulka netyka 😊. To je tabulka, kolko dni po transfere emryjka ma byt ake HCG. Ale ty , ked si otehotnela prirodzene to je ine 😊

lucylliana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucky14
19. jan 2020

@lucylliana ake produkty prosim?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre