• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Byť pri sebe je sexi

18. augusta 2009 
autor
neboj stretneme sa tam :grinning: :grinning: ja mam vodu strasne rada :grinning:
28. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už by nám konečne mohol - la ukázať svoje telo... nech dá do albumy, až vidíme aké máme byť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak na to cakame asi vsetky :grinning: :grinning: :grinning: -ani nezaspim :grinning: :grinning: ,no letim domov zajtra uvidim ako ste pokrocili pa pa a majte radi kazde svoje kilo,lebo co ked ich stratime :sweat_smile: :sweat_smile:
28. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola taký tuleň a môjmu priatelovy
to nevadilo, teraz ked som schudla vyše
20 kilov vadí mu to ešte menej :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dalsia tema, do ktorej nam nakukol/a nasa neznama, ktora trpi pocitom menejcennosti?? :sweat_smile:
uz ani neiem ake meno si to zas vymyslela, ale ako zdy je bez fotky :angry:
28. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkova, jasné že je to sexi.........lepšia baba ako lusk, ako taká vytrasená Detva......to sa u nás takto hovorí a je to sakrementská pravda....Čo s takou, čo sa len obdivuje, kontroluje, rozpráva o kilách, o tom, že zjedla o jeden hrášok navyše-uteká to vyvracať, alebo odbehne 30 km za trest, že zjedla jednu slanú paličku... :confounded: :confounded: :confounded:

Chlap si má capnúť po parádnom zadku a nie naraziť si ruku na kostrči svojej anorekticko-bulimicko-vytrasenej ženy... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

No, už ju vidím /autorku príspevkov na tému-ja som krásna a vy ste tlsté chudiny/, ako hltavo vylizuje taniere po svojich deckách alebo poháriky od nedojedenej detskej výživy a tvári sa ako tá supermama z reklamy na TAFT- dokonalá mama na detskom ihrisku, zdolá veterný tunel na bicykli a večer s poloholou riťou cupká na superpárty.....milujem tieto RÁTAMKALÓRIE PIPKY... :confounded:
28. máj 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super že zas možeme poklábosit o našich tukovych vankúšikoch ... ked to niekomu vadí, nech sem nanakúka ... my hovoríme že vychrtnuté sú : ani cici ani rici :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša najkrajšia,vždy len jeden príspevok?skús pribrat,možno nebudeš taká suchárka :wink:
28. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táto téma sa mi páči :grinning: tiez nie som najchudsia... :wink: a co? kaslem na to...
mala som dakedy 50kg a vysku 174cm... vyzerala som ako mrtvola kost a koza, nemala som energiu, nevedela som sa bavit, bola som vazna, ...atd.
potom prisla ale zmena teraz mam 67 mozno aj viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam viac energie, som veselsia...tak ze vidim v tom len plus.... :sunglasses:
28. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiez pacia zienky tak spravne pri tele ja mam 165cm a 57kg...no mala som po porode skoro rok len 49kg a to sa mojmu chlapovi nelubilo no pri tom mojom si postavu udrziavat musim kedze sa mu chcem stale pacit a behanie s malou mi ju udrzuje:slight_smile:chvalabohu ze ju mam... :wink:
28. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj tak mm by som sa ani nepáčila chudá :grinning: :grinning:taká asi v živote nebudem,ale kašlem na to,ked zafúka vietor,aspon nepadnem na kolená :grinning:
28. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa do klubu ,,normalnych,,zien,tiez mam nejake to kilecko/alebo trocha viac :grinning: /navyse.Kym som otehotnela mala som 56 kg,bola som sama ruka,sama noha a po porode som postupne zacala naberat a naberat a naberat...a teraz radsej ani na vahu nestupam,ale som stastna aj s tymi kilami.No netvrdim,ze by bolo zle to zhodit,ale ked ja tak rada papam :grinning:
28. máj 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauko ako sa mate! :grinning:

dnes ma prehnal po celej hale kolega -som mu vynadala nech berie do uvahy ze s mojiu vahou tu len tak poletovat nebudem :grinning: ze co ked som 10 deko stratila :grinning: .

inak zajtra peciem rebarborovy kolacik
29. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, zdvihli ste moje sebavedomie :o) z 56 kíl ma moje deti vypracovali na 100, po porode sa stále neviem zbaviť 8 v mojej váhe, ale aspoň, že nie som sama :grinning:
29. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vitaj v klube :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite, poznám pocit, ked na mne hrkali všetky kosti, a to sme sa doma vadili jak besní, lebo muž mal stále pocit, že ma chcú fiknúť všetci naokolo. :grinning: teraz sa obliekam obúvakom a doma je pohoda :grinning:
29. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu patrím aj ja medzi vás- tiež som mala voľakedy 54 kíl a teraz mám 70. Ale na rozdiel od vás- ja sa sama sebe takto nepáčim. A každý mi vraví, že som tučná. Nechcela by som byť chudá ako kosť a koža, ale keby som zhodila aspoň na tých 60 - bola by som spokojná. Ináč, každý normálny a zdravý chlap má radšej, keď si má ženu za čo chytiť -také tie správne oblinky- neviem, či je niekomu vôbec príjemné hladkať kosti. Muži majú radi ženy tak akurát- ani tlsté, ani chudé- a najviac na nich zaberá súmerná postava - čiže prsia tak akurát do ruky, pekný oblý zadoček, boky a štíhly pás- Bruško nevadí, ak nie je výrazná pneumatika, tak trošku sadielka neuškodí.
29. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moonday aj moj manzel strasne ziarlil, ked som bola stihla... mozno je to dovodom, preco sa mi nechce drzat dietu :dizzy_face: :slight_smile:
autor
super :grinning:
roasha, tak toto bola plná trefa :grinning: :grinning: :grinning: nie je to náhodou o mojej spolužiačke? dokonalý dom, dokonalá kariera a dokonalý život. a potom som mala pol roka depku, ked mi vyčítala, ako zanedbávam svoje dieťa a nevážim si, čo mám.až kým som náhodou nezistila, že moja dcéra nie je sama, kto v dvoch rokoch neovláda Pytagorovu vetu( konieckoncov nevedel ju ani jej syn, ale vždy mohla tvrdiť, že sa hanbí, alebo nemá svoj deň)
29. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, ešte pred pol hodinou som mala strašnú depku, a všetko sa mi zdalo nahouby.ale vdaka, že ste :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne tiez mam znamu/nemozem pisat kamosku/co ma vsetko dokonale aj deti-zo syna jej vyrastol dokonaly fetak a z dcery dokonala ku...,teraz je nestastna kde spravila chybu ved mala vzdy tolko penazi a nik nieje u nich stastny :frowning2: .
29. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja mam sice BMI 19,cosi :sweat_smile: ,ale pokial vam pomozem zdvihnut sebavedomie,tak budem rada :slight_smile:
29. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasne!!!! ja s plavkami tiez nemam problem,vela stihlejsich az chudych kamosiek ma problem s plavkami akoby sa kazdy akurat zaujimal o ne a mne je to suma fuk ja hodim aj mini saty ci suknu :grinning:
29. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, najradšej mám moju známu. exemplárny prípad anorexie, ked si kupuje plavky na 12 ročné deti a vždy ked sa stretneme na kupku, dokáže celé hodiny lamentovať, ako sa nemôže zbaviť svojich kil.. :grinning: :grinning: no čo, tiež by som chcela mať jej problemy :wink:
29. máj 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam,a presne o toto mi ide,ja ked idem na kupalisko,alebo na dovolenku,tak absolutne neriesim,ci ma niekto 100kg a ma polovicne plavky.kazdy nech je,ako sa dobre citi,nerozumiem,preco to okolie stale pitva.
baculky predsa nebudu v horucavach vo vreci,len aby ich nebolo vidno.ved kazda bola v 20-tke chuducka sumienka. :wink: :slight_smile:
29. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moonday,to je provokater,chce stale pocut,ako uzasne vyzera... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, vy ste tu uplne perfektne, bavim sa (v dobrom, samozrejme) :slight_smile: Tiez som "nadmierna", aj ked momentalne drzim dietu, nic drasticke, len kontrola stravovania male porcie 5x denne, ale pekne krasne sa mi v ramci kontroly podarilo nekontrolovane zozrat celu Milku, co som dostala na narodeniny a drazdila ma v sufliku :grinning:
Len piste, tesim sa na citanie :dizzy_face:
29. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok