Byvaly ma frajerku..vadi mi to...

ela2710
27. jan 2011

Ahoj, som asi uplne blba...neodsudzujte ma, ja chcem len poradit...milujem mojho priatela najviac na svete. Byvaly si ale nasiel novu frajerku, ja sa s nim dodones stretavam, chodi k nam, nechodili sme spolu dlho, rozisli sme sa pre mojho priatela...k nicomu intimnemu nikdy medzi nami nedoslo..priatel ho ma tiez rad...beriem ho ako kamosa, mam ho rada, zalezi mi na jeho stasti, ale prekaza mi to...nechapem tomu, naozaj milujem mojho priatela, no ked dnes napisal byvaly na FB ze je onecne stastny, a ja som sa ho spytala, ci nasiel lasku, odpovedal, ze ano. Co je horsie chce nam ju predstavit...nejako mi to vadi..pomozte mi, som zufala z toho predstavovania. ☹ to, ze som blba viem, aj to, ze to nie je v poriadku..to mi pisat nemusite. Vy ste nezazili nikdy nic podobne?

munu
27. jan 2011

@ela2710 ja som nezazila nic podobne, lebo moj prvy priatel, ktoreho som kedy mala je aj moj manzel terajsi, takze ti v tom neporadim.. ale ak by som sa mala vzit do tvojej situacie, tiez by mi to hrozne vadilo, ak by som vedela o svojom byvalom, ze ma priatelku.. neviem preco je to tak, tiez by som mu dopriala stastie, tak ako ty.. len niektore veci je asi lepsie nevediet niekedy.. mozno ti vadi, ze on uz o teba nejavi zaujem, pretoze ma inu a ty by si chcela, aby ti stale obcas dal najavo, ze sa mu pacis.. mozno len take lichotky, co zdvihnu sebavedomie by si potrebovala.. tazko poradit, ak som take nezazila, len tipujem..
ak spolu vychadzate ako kamosi nadalej a k nicomu intimnemu medzi vami nedoslo, ako si pisala, tak ti nezostava nic ine, len akceptovat a skusit sa cez to preniest, pozerat na to trochu optimisteckejsie.. ved aj ty mas priatela, s ktorym si stastna, tak aj on nech ma a mozete sa stretavat dva pary, chodit spolu niekedy na vylety aleco cokolvek podobne(lebo si spominala, ze aj tvoj priatel s nim dobre vychadza)... nahodou je super mat kamosov okolo seba, hoci mate babatko.. pozri, my sme v anglicku a co by som dala za to, mat tu stalych kamosov, uprimnych a tak.. tu kazdeho len spoznas a po case odide naspat na svk alebo cr a ty zase zostanes sama.. takze bud rada, ze sa mate tam s kym stretavat.. 🙂

ela2710
autor
27. jan 2011

@munu som rada, len sa akosi neviem preniest cez to, ze mi ju chce predstavit..neviem musim to akceptovat, snazim sa, no mame rovnake zaujmy, a vela veci sa nam paci obom rovnako, preto by nam to ani neklapalo, ale stve, ma, ze teraz bude viac s nou, budeme sa stretavat menej...

riana12
28. jan 2011

@ela2710 vidis, mozno prave to je dovod, ze ti vadi nova priatelka - ze volny cas bude travit viac s novou priatelkou ako s vami/s tebou... urcite to casom prejde, kym si na novu situaciu zvyknes a budes kludnejsia, mozno sa s novou priatelkou aj vyborne spriatelite a budete potom cas travit pekne spolocne aj s nou 🙂

ja som tiez nieco trosku podobne zazila - na jesen 2009 som sa rozisla s byvalym, po 2 mesiacoch od rozchodu som si nasla terajsieho priatela, odvtedy som velmi stastna, nevymenila by som ho za nic, velmi ho lubim... a pritom, ked som sa takto pred rokom zistila, ze ma byvaly novu priatelku, napriek mojmu vybornemu vztahu s priatelom som akoby na byvaleho ziarlila alebo co... par tyzdnov sa ma take zavistlive myslienky drzali, pritom som dovod nemala... myslim, ze som v kutiku duse dufala, ze zostane byvaly na dlhu dobu na ocot... inak si to vysvetlit neviem... 😅 potom sa to ukludnilo a uz mi je byvaly ukradnuty...

bosoriak
28. jan 2011

@ela2710 Trosinku mi to pripada ako dieta, ktoremu vezmu hracku 🙂 Ale v dobrom, viem, ako sa citis. Lenze ty mas svoj vztah a do cudzich nic rozpravat nemozes. Takze ked je konecne stastny, tak prekusni ten neprijemny pocit ziarlivosti a bud rada, ze je stastny. Z vlastnej skusenosti ti poviem, ze po case pride velmi prijemny pocit oslobodenia, ked sa pre teba stane uz naozaj len kamaratom. A konecne budes vo vztahu len s jednym clovekom 😉

mareli
29. jan 2011

ja si myslim, ze je to o tom, ze mi zeny by sme chceli, aby nas vsetci byvali nadosmrti milovali 🙂 aby sme boli akoze nezabudnutelne a ich najvacsie lasky 😉 ale zivot nie je telenovela.

nika251
29. jan 2011

Mareli- keby tu bol like ako na FB, tak teraz ti tam jedneho big like hodim 😉 . Absotulny suhlas a to je asi pricinou Elinej nespokojnosti 😉 .

lucinocka
29. jan 2011

a s ktorym mas dieta?

jabera
30. jan 2011

@ela2710 ja ta chapem.. neviem, ci som to az takto niekedy citila, myslim ze nie, ale rozumiem ti. kedze ste kamosi, asi by som ti odporucila sa s nou fakt zoznamit. mozno zistis, ze je to fajn osoba a ulavi sa ti. rozhodne sa vzdy opati poznat nepriatela 😉 ale nie, naozaj, urcite to rozchodis...

ela2710
autor
30. jan 2011

@lucinocka mam dieta s mojim terajsim priatelom, hore som uz pisala ze s byvalym sme nic intimne nemali...

ela2710
autor
30. jan 2011

@jabera mas pravdu, uz som sa s tou babou zoznamila 🙂 je fajn, a myslim, ze s nou bude stastny 🙂 asi to bola len taka chvilkova ziarlivost, za dva dni ma to uplne preslo 🙂

jabera
30. jan 2011

no tak super, gratulujem 😉

jankajs
12. feb 2011

Ja som voľakde čítala, že pre mužov sú nezabudnuteľné ženy, ktoré ich odmietli a pre ženy zas muži, ktorých odmietli. Tak asi preto tie pocity, ale hlavne, že sa to zrovnalo . 😵