Bývanie blízko celebrít

14. mar 2023

Ahojte, máte niekto za suseda/u nejakú celebritu? Ako sa správajú? Pokecajú, odzdravia sa? 😊

daniela2202
14. mar 2023

Tak niektoré susedy sa tak tvária...preto nezdravia 😂😂😂

autor
14. mar 2023

@daniela2202 tak to zas áno, niektoré sú celebrity, lebo si to len myslia 😁

nnnuuunnn
14. mar 2023

Ja mám jednu celebritu, je to muž a vždy hodí krásny úsmev, srdečný, aj ťažko nájsť niekoho takého iného z normálnych ľudí. Ale nechcem písať kto to je, je to spevák okolo 35r. 😁

loyda
14. mar 2023

Ja mám byt vedľa hokejistu z extraligy a je slušný, zdraví sa každému, dokonca sa aj zapája do prác okolo bytovky. Bývalý frajer mal chalupu vedľa chalupy Jana Koleníka a keď sme sa tam stretli, tak sa tiež prihovoril, dávali sme si ochutnávky jedál, koláčov aj vína 😂 ale tak to neznamená, ze aj všetci takíto asi 🙂

zuzulka558
14. mar 2023

Manžel keď robil v BA stále stretával jedného herca mal blízko byt, slušný a vysmiaty, nedával najavo kto je, ale myslím všetci sú iny

autor
14. mar 2023

@nnnuuunnn nedáš aspoň iniciály? 😁

autor
14. mar 2023

@loyda no bývať vedľa kolenika, asi chodím nonstop vysmiata 😁😁

autor
14. mar 2023

@zuzulka558 to je super, ja som tiež ešte nestretla niekoho, kto by bol vyslovene arogantný

domkakvet
14. mar 2023

Ja si myslím, že mať v susedstve celebritu je výhodou, aspoň viete, že to nebude nikto zakomplexovaný.

niki78281
14. mar 2023

Máme vedľa našej ulice dve. Muž pozdraví, taký v pohode na prechádzke s deťmi ho stretávam no a tú druhú som ešte ani nevidela že by vyšla niekedy z domu von😅

danyelia
14. mar 2023

Ahoj, pár blokov od nás býval (už ich nestretávam, pravdepodobne sa odsťahovali do domu v BA) Ondrej Kandráč s rodinkou, ráno sme sa stretávali aj v škôlke, aj s jeho manželkou, keď tam nosili deti, vždy bol (boli obaja) veľmi milý, pozdravil, podržal dvere, syn bol z neho nadšený, že akú celebritu stretávame 😊 V rámci práce som ich stretla viac, tých celebrít, niektorí boli super, niektorí menej 😁

gabika0825
14. mar 2023

Ja som síce nebývala vedľa nikoho “slavneho” teda aspoň o tom neviem, ale keď som ešte pracovala v starej práci tak tam zvykol často chodievať Lukáš adamec, ten bol v superstar ak by niektorá nevedela. No ale dáva najavo až príliš ze je “celebrita” aj keď nie je. Naozaj chovanie otras. Arogantný namyslený, nesamostatny, vždy keď prišiel tak hneď čakal ze ho budeme obskakovať.

pribinak
14. mar 2023

Bývam kúsok od jedného politika, veľmi slušný a úctivý k druhým ľuďom
V TV sa správa a komunikuje dosť inak ako v bežnom živote

pukina
14. mar 2023

ked som este byvala v podnajme v BA, casto som stretala v obchode Petra Nagya, raz si na pokladni nieco zabudol, tak som mu to utekala podat, velmi mily, podakoval.muz zase stretaval p. Hubu.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkapap
14. mar 2023

Na nasej ulici byva niekolko politikov, top statnych manazerov a ich decka. Niektori velmi zlati ludia, ini nezdravia a nedovolia svojim detom sa hrat s detmi 'beznych' len medzi sebou surodenci 😁 ked pride navsteva, plna ulica statnych limuzin ci ochrankarov 😄

ankare
14. mar 2023

Booooze, baby, veď menujte normálne.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barcinka13
14. mar 2023

V našom paneláku byval Kali a vzdy pekne pozdravil ja som asi rok nevedela ani kto to je 🤣 až neskôr som vlastne zistila že to je on

martasz
14. mar 2023

Bývam v bytovom dome, kde býva herec, ktorý mal hlavnú rolu v jednom celovečernom slovenskom filme. Slušný vegeťák. Tiež tu býva herečka, ktorá získala viacero ocenení síce hlavne v zahraničí ona je úplne super, milá, usmievavá, aj sa zastaví na krátky pokec.

kittykat22
14. mar 2023

Velmi davno som pracovala v restauracii Paparazzi na Laurinskej v BA a to co som tam zazila :D Jana Hospodarova uplne nepricetna hysterka a Moniku Benovu som videla ozratu sa valat pomaly po zemi :D Fedor ju tam prisiel zbierat hahahaha

naranca
14. mar 2023

Ano , poznam. Hudak - super zabavny sused, Skrucaný tiež sa dá, pozdraví vždy, len rovnako vždy je pri tom zaneprázdnený mobilom, jeho žena sa javi rovnako ako v smotanke, nezdravi sa, neusmeje sa. Možno má strach z ľudí.

aleshka_supermama
14. mar 2023

Mame reštauráciu a nosíme obed (pre štáb aj hercov) do ateliérov kde natacaju nemocnicu aj hranicu chodí tam muž a už si s par hercami potykal ale zase hovorí ze aj tam sa nájde pár nafukanych hercov co ani nepozdravia.
Najviac si obľúbil Juditu Hansman je to veľmi milá slušná herečka aj Vajdova, a Richarda Autnera ide vždy taká pozitívna energia.

Mam susedu nemenovanu herečku keď sa sem pristahovala nikoho nezdravila jej decká robili bordel na ihrisku, ona v kuse po deťoch hulaka sú veľmi čudná rodina.

jamimo
14. mar 2023

@gabika0825 my sme ho zažili na letisku a na palube, posledný prišiel, na chrapúňa všetkých obehol v rade, nie nemal priority boarding, ešte sa tam na nás pozeral arogantným štýlom vy chudáci ja som tu king 🤔 na palube samozrejme chlastal, let naspäť detto a v ten deň mal haváriu. Keď ho vidím v tv sa mi žalúdok obracia.

pink_lady
14. mar 2023

Jedna celebritna mamicka ktoru sleduje na ig par stoviek tisíc ...tak je jedna arogantna xxxx. Ale na IG bude rozdávat usmevy srdiecka a zlavicky

pink_lady
14. mar 2023

@gabika0825 on už na pohlad je hnusny

angel993
14. mar 2023

@aleshka_supermama suseda je Bartalos?

pink_lady
15. mar 2023

@angel993 neexistuje, ta ie predsa d o k o n a l a (🤔😁)

pragmaticka
15. mar 2023

V susedstve vedľa (žijeme v Rakúsku) nás býva jeden známy rakúsky tenista, ich syn chodí s mojou do škôlky. Brutálny dom, autá, značkové veci, vidieť ze sa majú nadpriemerne. Správaním sú neutrálni.Dalsia suseda je matka známeho rak. futbalistu. Chodí sem za ňou pravidelne, veľmi milí ľudia sú to.

lucas1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz