Bývanie v obci Malá Lehota - okres Žarnovica

aimeecloe
16. máj 2014

Rada by som sa dozvedela nieco viac o tejto obci co sa tyka byvania ...dakujem

kobercek1
16. máj 2014

No ja som tam mala starku a trávila som tam dosť času ale bývať ako bývať by dom tam asi nešla. Je to ten typ obce kde zdochol pes. Okolie je nádhera, kopce a príroda aké je to dosť ďaleko čiže skôr na chatovanie. Väčšina mladych z tade odchádza a tak to aj vyzerá.

martina28p
16. máj 2014

aj ja som tam mala babku,pochádza odtial moja mama,je to tam krásne,ale ako píše mamička predo mnou,tak je to fakt Pánu Bohu za chrbtom,hoc tam býva vela mojich kamošiek,ale treba tam isto mať auto,lebo chodiť busom je katastrofa....

zabka1124
17. máj 2014

@aimeecloe ak byvas alebo si byvala na dedine, kde lisky davaju detom dobru noc, tak potom MAla Lehota je na to stvorena!!Ja by som tam v zivote byvat nesla, pretoze, lisky davaju detom bru noc a aj muchy sa tam uz otacaju:(, je to dedina panu bohu za chrbtom!Ak tam mas ist byvat a este k tomu ku svorke, tak utekaj 😒 !!!
Ja by som n a tvojom mieste isla byvat aspon do najblizsieho mesta:Zarnovica, Nova Bana, alebo aspon do dedin:Brehy, Rudno atd.Mala Lehota len na chalupu 😎

aimeecloe
autor
19. máj 2014

@kobercek1
@martina28p
@zabka1124 ďakujem Vám 🙂

Zle som to napísala.... Premyslame nad víkendovim domom v tej oblasti boli sme to tam pozriet a veľmi sa nám páči okolie... Ale je tam strašne veľa domov na predaj .... Tak som premyslala ze či vtom nieje nejaký háčik....
Nevadi mi ze je to samota ani to ze tam niesu obchody ... Chceli sme niečo take natural... Ale neviem prečo práve v tejto obci je tak veľa domov na predaj,..... Či je to tým ze je to naozaj zapadakov... Alebo neviem.... Ze napr v budúcnosti je tam plánovaná nejaká výstavba.... Cesty alebo niečoho....

kobercek1
19. máj 2014

@aimeecloe pochybujem ze by tam planovali vystavbu. urcite je to tym ze je tam aj v okoli malo pracovnych prilezitosti a zostali len starsi ludia. vacvsina mladych sa stahuje na Novu Banu atd. na vikendovy domcek je to idealne. mna velmi mrzi ze sme prisli o ten starorodicovsky dom. lebo je tam fakt super. v lone prirody. 🙂 vsak aj tie domy su rozlezene po usadlostiach po kopcoch. tak drzim palce 🙂

aimeecloe
autor
19. máj 2014

@kobercek1 uvidime ako to teda dopadne 🙂 dakujem za odpovede

zabka1124
19. máj 2014

@aimeecloe jaaaj,tak na vikendovy domcek je to super miesto!No na predaj je tam vela domov, lebo mlady idu do miest za pracou a zostali tam hlavne starsi povodny domaci🙂🙂🙂 alebo uz majitelia zomreli a rodina domcek nepotrebuje-neplanuje tam byvat!!!Ak by bol za dobru cenu, tak nevahajte🙂!!!!Prajem stastnu ruku a zrak pre vybratie toho praveho,srdieckoveho vikendoveho domceka🙂!!

martina28p
19. máj 2014

@aimeecloe nemyslím,že by tam niečo plánovali,ale vela starých ludí zomiera a mladí sa tam nevracajú,poodchádzali do miest....na víkendový domček je to super nápad......