Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
2. okt 2009

a neplanujete tie tabletky?

alic nase zdravotnictvo je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer sak platis odvody tak by si snad nechcela aby sa o teba starali viac ako o milion rokov neplatiacich 😀

wolfskinka
2. okt 2009

alic praveze ma stipalo vsetko

prali ved sa nedaju zohnat a kym mi dojdu ked ich objednam po nete uz budem mat davno postimulke

pralinka25
2. okt 2009

a pytali ste sa v lekarni?

wolfskinka
2. okt 2009

prali nie nebola som v lekarni

alicao
autor
2. okt 2009

prali v lekarni to nemaju, robi to len jedna firma, a predajca je len v prahe..teda tu v ceskoslovensku

wolfskinka
2. okt 2009

alic spytam sa gatovej na tie chillipapricky co mi na to ona povie

alicao
autor
2. okt 2009

ta ta posle do kukurice 😀

wolfskinka
2. okt 2009

preco myslis ?spytam sa alic ja mam posledny pokus ivf tak nechcem nieco posrat

alicao
autor
2. okt 2009

ale nie, je to jasne, a myslim, ze to fakt zabera, a je to rastlinka, ked ublizi tak len zaludku🙂 ale opytaj sa, mozno bude vediet nejaku alternativu
prali ty ako, secko v poraaaaadku?

wolfskinka
2. okt 2009

alic no skusim sa spytat ale hltat by sa dalo, ale pisali ze tolko pikantneho naraz ze moze poleptat zaludok, ked nie je clovek zvyknuty na stiplave ... moj muz to vcera hadzal do seba ako jahody

pralinka25
2. okt 2009

tak teda to nerozkusujte.
Fuj japikantne nemusiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. Ale zas keby to malo pomoct clovek vyskusa vsetko.

alic ja neviem. Uz ma presiel vlci hlad a zas mi nechuti jest. Prsia ma prestavaju pomaly boliet tak dufam ze je secko OK.

chcem to domace sono 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
2. okt 2009

prali priznaky mozu ustupovat..ale pravda je ze ja by som tiez stresovala...kedy ides na sono? nie nahodou 22heho, lebo ja idem vtedy na interne
idem chvilku makat, musim doplnit dhociznu tabulku..

alicao
autor
2. okt 2009

dnes mam NALOGENINY!!!!! 😀 😀 😀

pralinka25
2. okt 2009

ozaaaaaaaaj. Vsetko najlepsie k tvojmu konikovskemu rokuuuuuuuuu 😵

ano alic idem 22.10. takze zase spolu 🙂

alicao
autor
2. okt 2009

HEHE,dakujem🙂 nie je to zvlasnte, ze sme isli 29.9 "spolu" a 22.10 tiez? 🙂

alicao
autor
2. okt 2009

prali co myslis, ukazuje tento graf spravne? mne sa to nezda...http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc

pralinka25
2. okt 2009

no ale sradna. Len skoda ze sme kazda v inej cakarni. Mohli by sme pokecat 🙂

no ja ti neviem. Otazne je ako tie teploty budu pokracovat dalej. A ty to na kedy vidis?

alicao
autor
2. okt 2009

praveze ma prsia zacali boliet uz ten 11DC ale teplota mi zvykla supnut na 37.1 hned po ovulke, toto je divne...no nic, to len preto, ze aby som si vypocitala kedy mi asi pride MS..

pralinka25
2. okt 2009

tak niekedy sa moze stat vykyv v teplotach. No ale neposunie sa ti to tymi hormonami aj tak?

alicao
autor
2. okt 2009

prali netusim, je to poprve 😀

pralinka25
2. okt 2009

sak ja viem. Len ci ti nepovedali?

alicao
autor
2. okt 2009

povedali len tolko, ze sa trosku posunie, ze moze prist medzi 30 -32 DC, ale neviem ci to mysleli ked je cyklus 28 dnovy, podla tohoto mam 25 dnovy teraz, takze neviem kedy ju mam cakat, ale to len tak uvazujem, ked pride tak pride..nech len pride🙂

pralinka25
2. okt 2009

no asi to neovplyvnis. Neboj ona pride

alicao
autor
2. okt 2009

jo..uz zajtra zacinam🙂 sa tesim normalne, aj ked si asi vytrpim...

pralinka25
2. okt 2009

no mas velky den. Ale zatial zacinas tabletkymi. Pekne krok za krokom 🙂 ani sa nenazdas a budes lamentovat v porodnici 🙂

alicao
autor
2. okt 2009

🙂 prali 🙂 dufam, julovciatko🙂
wolfi isla do MT? nevies?

miroslava89
2. okt 2009

ahojte..teda respektive dobre ranko 😉

alicao
autor
2. okt 2009

ze dobre rano, nietko sa ma🙂
Ale aj ja uz len 9 dni do prace, a potom dufam, ze 3 roky a 9 mesiacov domka!!! 😀

wolfskinka
2. okt 2009

tak uz som tu naspat z martina ... pokracujem dalej dala mi tabletky na posvovu sprchu to som pochopila ale mast macmiror complex a k tomu je take pero a neprisla som na to ako sa to pouziva neviete niekto

alic pytala som sa na chilli papricky tak dr. poevdala ze je to velmi dobre na travenie a ze uskodit to nemoze, tak sa nejako premozem a ten hnus zjem

idem vyskusat tu sprchu a potom sa ozvem

pralinka25
2. okt 2009

mirka ty sa teda maaaaaaas 🙂