Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
29. okt 2009

nic sa mi nechce idem si uvarit kavicku zasunut sa pod stol v polohe lezmo na sklopenej stolicke a oddychovat

katti77
29. okt 2009

jáj wolfi ja som si práve kávu spravila, ale nemôžem dnes oddychovať, musím makať, lebo ako som tu tak zanedbávam prácu 😲 😲

wolfskinka
29. okt 2009

no tak makaj ja sa idem zasunut pod stol a idem oddychovat

katti77
29. okt 2009

makám osto tristo

wolfskinka
29. okt 2009

tak makaj ja idem oddychovat, dnes tu pobudnem dlhsie lebo som neskoro prisla tak nech nie som unavena

wolfskinka
29. okt 2009

no tak volala mi koordinatorka ... zvysili mi davku na 2.5 a to som nikdy predtym nemala ... a kontrola v sobotu .. no snad sa teraz nic nepo....

katti77
29. okt 2009

nepo, wolfi nepo,
a v sobotu nezabudni prísť na mk aby sme vedeli čo a ako

wolfskinka
29. okt 2009

no ved jasne ze pridem ... to vies ze vam dam vediet co a ako

katti77
29. okt 2009

wolfi s tou konskou dávkou, no prečo ti ju asi dali, že by si bola riadna kobylka 😀

wolfskinka
29. okt 2009

katti no dik ja som raidna kobyla teda .... 😀 no uvidime, snad to zaberie , no lepsie na koniec viac ako na zaciatku a potom hyperstimulak, snad na konci to uz stopnut nemozu keby mi to teraz nastartovalo vajecniky a nakpilo by sa tam vajec ze by som nevedela co s nimi .. moj odhad odber v pondelok alebo v utorok

katti77
29. okt 2009

wolfi jasné, že všetko bude v poriadku, aj vajok bude dosť a aj kvalitné budú, tak v pondelok alebo v utorok budeš v ríši snov, a potom sa preberieš do ružovej krajiny s dvoma bublinkami ktoré ti dajú do bruška, a ďalšie bublinky pekne do mrazničky, juj dobre to ide, už sa teším....

wolfskinka
29. okt 2009

katti no ved uvidime ... zatial nepredbiehajme udalosti pomalicky dalej zajdes

katti77
29. okt 2009

wofli ale trošku optimizmu môžem dať, či nie?
tak pekne pomaličky sa začinaj vyteškovať 😉

wolfskinka
29. okt 2009

katti jasne

ozaj alicka moj manzel ta velmi chvalil ze som si nasla dobru kamosku .. povedal, ze dve rovnake sa dlho hladali ... jedna lepsi pripad ako druha 😀 😀 😀

katti77
29. okt 2009

wolfi tak ja už padám domov, maj sa a oddychuj

pa pa

wolfskinka
29. okt 2009

katti papa to ma tu nechate samu ... no baby

wolfskinka
30. okt 2009

ahojte

tak baby najskor sa idem podakovat neviem ktora z vas to bola, co mi poradila zajedat chilli papricku
paradajkou ... fakt pomohlo DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMM

tak davka 2.5 je pichnuta, sice na 2x lebo som sa mykla od bolesti a vytrhla som ihlu ale nakoniec som ju pichla

este dnes a zajtra sono ... ach jo, dufam, ze bude dobre a foliky podrastu a OPU bude coskoro

katti77
30. okt 2009

wolfi dobré ránko

jáj to musela byť bolesť, mojenko, ale zajtra ti budem držať palčeky, všetko dopre dopadne a ty v pondelok pôjdeš na OPU

wolfskinka
30. okt 2009

katti moj odhad je skor v utorok ale nechame sa prekvapit co ta zvysena davka urobi ... uz to chcem mat za sebou a uz chcem mat dve embryjka v brusku

katti77
30. okt 2009

tak to ti verím, ale dočkáš sa čo chvíľa...
wofli ak by som ochorela tak,že by som musela brať antibiotiká tak mi to zastavia?

wolfskinka
30. okt 2009

katti nie nezastavia ... a nemozes ochoriet co vymyslas ... nadup sa vitaminami a a vela vela ovocia

katti77
30. okt 2009

no zatiaľ to nie je zlé, musím skočiť do lekárne po dáke cečko, lebo niečo na mňa lezie...neboj nemôžem ochorieť...dnes idem volať do tej poisťovne, či to už podpísala babenka...

a čo je s alickou? všetko je v poriadku?

wolfskinka
30. okt 2009

neviem co s nou je, vcera ked sme isli do heliosu aj z heliosu bola ok ... teda aspon som mala z nej taky pocit, snad sa ukaze ...

aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiicccc chybas mi

katti77
30. okt 2009

alica aj mne, kde si?

alicao
autor
30. okt 2009

bre ranko zienky
musim upratat, mam tu bordel ako v tanku, dva tyzdne som sa nicoho nedotkla, este tu nieco chytim, zacina to tu byt radioaktivne 😀
a pride mi kamoska s malym prckom na navstevu, ale az poobede a nic doma nemam, tak musim ist kupit aspon nejake chrumky.
snazim sa zamestat ako sa da, lebo....ved viete co
CO JE S PRALINKOU???

wolfskinka
30. okt 2009

alic ahojki, ved vieme co ... ale mojko odratava sa ti to pomalicky, zachvilku budes pichat

katti77
30. okt 2009

ahoj alicka
a kedy začínaš, hneď ako príde mrcha či ako to je teraz?

alicao
autor
30. okt 2009

pravdu mate nic ine mi nezostava, len cakat...
katti, hej musim cakat na MS ze vraj ma prist do dvoch tyzdnov od poslednej injekcie, takze mozno to vyjde na den ked ty zacnes s proverou🙂 ale dufam, ze pride skor...afrika v inej teme pisala, ze jej prisla o tyzdne od kedy jej stopli stimulku, tak neviem ...som sama zvedava..
a este raz sa pytam, kde je pralinka?

katti77
30. okt 2009

alicka nevieme čo je s pralinkou, možno ležká doma

a nech príde tá potvora čo najskôr, ale ak by si začala so mnou tiež sa nenahnevám 😉

wolfskinka
30. okt 2009

alic posledny injekciu si mala v nedelu takze pomalicky mas tyzden za sebou, tak este tyzden a mozno ty zacnes pichat a ja pojdem na vklad v jeden den to by bolo super ....