Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
26. nov 2009

ale trosku aj ano. Neni tu tak zle. Ono je to mozno skor v tom ze teraz som precitlivelejsia a preto mi vselico viac vadi ako inokedy. Inak som tu bola rada.

A ty co s tou PN?

pralinka25
26. nov 2009

wolfi ty sa mas 🙂

katti77
26. nov 2009

to ti verím, že ti budú aj chýbať....ale je pravda, že teraz ťa môže rozhádzať viac vecí ako predtým, veď predsa hormony pracujú či chceš či nie.. 😉
ja ešte uvidím, podľa toho ako sa budem cítiť, ale už som vravela šéfovi, že decembr tu budem tak sporadicky, tak mi povedal že ok
a hlási sa mrcha

wolfskinka
26. nov 2009

prali no to hej to moje tehotenstvo je akesi zvlastne ... miesto priberania chudnem, schudla som 2-3 kila, miesto grcania spim

wolfskinka
26. nov 2009

ale taketo prejavy beriem len neviem ako budem spat buduci tyzden v robote 15 hodin

katti77
26. nov 2009

ahoj wolfi

wolfi a ty sa kde hrabkáš, prečo nebudeš na PN?

pralinka25
26. nov 2009

veru wolfi preco nezostanes doma????? Trafi ta v robote. Viem o com hovorim. Je to dost narocne ked si unavena.
Ja som negrcala ani raz a dokonca mi ani zle vobec nebolo. Len jem mensi porcie. Take mini a ani nepriberam zatial

katti77
26. nov 2009

wolfi keby tu bola alicka tak ti dá asi po vieš čom, ti nestačili tie stresy včera?, chceš dostať vynadané aj od nás, baba jedna, len ty pekne zostaň doma, guľko bambuľko potrebuje kľud a nohy v teple 😉

katti77
26. nov 2009

zase prišla pozdravila a už tu nie je 😠

pralinka ty už ideš zachvíľu na obedík čo?

pralinka25
26. nov 2009

no veru wolfi nas nejako zanedbava potvorka. za chvilku sem prestane chodit uplne ako vsetky tehulky okrem mna

🙂

Uz som aj po obediku. Polovicu som si priniesla so sebou.

alicao
autor
26. nov 2009

no uz je lepsie🙂
teraz som vstala , este sa musim napapat a pridem a prali prestan prosim tak, som tu kolko mi oci , krize a brusko dovoli..uvidis, ze je to ine pisat z prace ako z domu..date mi zapravdu
a sami vravite ze mam oddychovat uz to tu nechcem pocut...baba jedna tehotna! 😀
Katti co sa tyka wolfi no comment...snad vie co robi...

pralinka25
26. nov 2009

zlatko pisala som o wolfi. Musis lepsie citat chrobacik 😉

katti77
26. nov 2009

no ahojte babulky opäť
ja tu talčím vyprážaný rezeň, mňamky mňam
pralinka a čo si mala?
alicka len pekne oddychuj bambuliatka to potrebujú

alicao
autor
26. nov 2009

Prali ja viem, len aj ja si uvedomujem ze som tu pomenej a niekedy mam zle svedomie...
katti 🙂
uz fakt musim nieco zjest lebo odpadnem...len nemame nic..chladnicka je hladnejsia nez ja...idem pouzit svoju fantaziu

pralinka25
26. nov 2009

tak to mas blbe ze chladnicka je hladnejsia ako ty 😀 😀 😀 😀

katti77
26. nov 2009

jáj babulky, mňa tak začína bolieť brucho že až...neviem či nepôjdem domov si trošku ľažkať, a ešte mám angličtinu

katti77
26. nov 2009

a zajtra možno nepôjdem do práce, lebo nebudeme mať elektriku, tak som zvedavá čo mi povie šéf, či mám prísť či nie...

pralinka25
26. nov 2009

no kati tak chod domov. Na anglinu kasli aj tak z toho nebudes nic mat ked ta takto boli brucho.
no a zajtra tu nebudem ani ja

katti77
26. nov 2009

už mám v sebe 2 brufénky tak hádam to dáko zvládnem, nechcem vymeškať, lebo nebudem stíhať a budem blbá na ďalšej hodine a neprebehnem alicku 😀 😀

no zajtra tu skape pes, keď tu my dve nebudeme 😀

alicao
autor
26. nov 2009

uz som tu.. co? zajtra tu ani jedna nebudete? No aspon mi nikto nebude neadavat , ze tu nie som 😀
Katti, uz aj prisla mrcha, ci len citis ze ide?

pralinka25
26. nov 2009

alic este sme ti nezacali nadavat ale keby si velmi chcela ... 😀 😀 😀

ake aj ty si sa stazovala na babeny co sem chodili coraz menej tak pst. Zajtra by si sa mala stazovat ty na nas ze ta zanedbavame a budeme si kvit 😉 😀

alicao
autor
26. nov 2009

pralinka a je to tu zas, chces povedat ze pisem sem tak casto ako lucim, martinex, adrianka alebo jankabo?
a rozmysli si odpoved!!!!!!! lebo sa nastvem

katti77
26. nov 2009

alicka ty si niekedy riadne urážlivá 😉
zajtra kašleme my na vás 😀 😀
a ja budem na mk, ale doma, ok?

alicao
autor
26. nov 2009

😢

alicao
autor
26. nov 2009

katti ja? no vobec ma nepoznas🙂
ja som urazena nebola ani nepamatam...fuuuuuuuuuu, neviem si spomenut....

katti77
26. nov 2009

a zajtra možno budem v práci, lebo šéf už odišiel a nič mi nepovedal, tak neviem ako bude, tak ak budem v práci tak tu nebudem a ak budem doma tak tu budem 😀 😀 howk

alicao
autor
26. nov 2009

len mi je smutno, lebo si myslim, ze mi pralinka krivdi, a porovnava ma s kockami co sem hodilii dva prispevky za den a nic viac..

katti77
26. nov 2009

tak sa tak tváriš v poslednom čase často, ale my ti odpúšťame lebo my ťa lúbime a vieme, že to tie hormony 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
26. nov 2009

ako vies ako sa tvarim, ved ma nevidis? 😝

pralinka25
26. nov 2009

aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic nakopem ta do zadku. Citas len co chces 😕

nic take som nenapisala. Srdienko je jasne ze si tehotna, uz nemusis ist ani na test krvi 😀