Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
3. dec 2009

wolfi nie ved pisem ze prave ten kofein mi pomaha🙂
minule som si dala sosovicovu polievku z nadejou ze to pomoze a len som napucala ako balon a mala som este vacsie krce..
este cokoladka moze pomoct ale nechcem jest vela sladkeho
no nic..idem leharovat
poobede sa stavim este, zatial papa!🙂

alicao
autor
3. dec 2009

katti , tak, tak , presne to som mala na mysli, fikni si vyssiu davku a utorok to isti 😀

katti77
3. dec 2009

alicka nie je problém, aj 300 😀 😀 😀
tak oddychuj zlatko

wolfskinka
3. dec 2009

ahojte,
no a som tu .... zase si gulko bombulko zo mna robi srandicky ... zase spinim, ale nastastie iba tak slabucko, tak dufam, ze to cim skor prejde ... idem zalahnut a vylozit nohy do hora pre istotu ... to bude ine hyperaktivne dieta ... bola som v robote zaniest PN a povedali mi baby ekonomky .. ze to bude baba ako vysita, ze mi ubera na krase ....

alic moj nazor je ze trochu kofeinu ta nezabije a ak ti to pomoze na vyprazdnenie criev, tak je to rozhodne lepsie ako mas mat crevne problemy, alebo skus mineralku Šaraticu, ta je hnusna ale pomaha

katti77
3. dec 2009

wolfi tak len pekne ležkaj, no však nech si robí guľko čo chce len nech tam ostane, dobolené má všetko či nie? 😀
a to je pravda, hovorí sa, že baba ti berie krásu, tak to bude krásavica keď ty si taká vyhádzaná, tak sa teš aká budeš v takom 40 tt 😀 😀 😀 , v dobrom to myslím babuľka

alicao
autor
3. dec 2009

ahojky, uz som tu, oddychnuta, napapana a krasna, takze budem mat chlapca??? Alico, co uz ,ma smolu 😀 !

katti77
3. dec 2009

alico je dobré 😀 😀 😀
ale fakt, aké by bolo meno pre chlapca?
ja vôbec neviem, mne sa žiadne meno nepáči ani pre chlapca ani pre dievča, vlastne pre chlapca sa mi páči Soufien ale to mi bolo razantne zakázané ☹

wolfskinka
3. dec 2009

katti no dik, ved ja ti to o mesiac vratim ked sa vysypes aj ty .. tiez budes mat babu alebo baby, ale zase lepsie vysypat ako grcat, no nie? prisla som k muzovi do firmy a sa ma jeho ekonomka spytala, ze ci som plakala ked mam taku cervenu tvar a oci ... tak musim vyzerat uzasne ... k tebe mi skratka pasuje dievcatko ... vacsinou to dobre trafim,

alic nehnevaj sa na mna, ale k tebe mi stale vychadza chlapec ... ja to ovplyvnit nemozem, nie som carodejnica, ale akosi urcenie pohlavia sa 95 percent trafim ...

my sme boli na obede a mi bolo zle nad kazdym sustom, aj slepacia polievka mi vadila po pachu ... gulko bombulko sa zacina ozyvat a alic ty co uz ti je zle ?

alicao
autor
3. dec 2009

katti ved pisem ze alico 😀
wolfi ja si to tiez myslim, len drahy chce alicu mne je to jedno a ked bol brasko mali tak bol strasne zlaty a s chlapcami si lepsie rozumiem tak by som aj bola rada
a tu druhu otazku si sa ma pytala rano, trdielko🙂

wolfskinka
3. dec 2009

jezis moja hlava skleroticka asi bude gulko bombulko genius, lebo nie ze mi ubera na krase, este aj na rozume

alicao
autor
3. dec 2009

katti to meno soufien ani mne moc neladi..to je ako keby dievcenke, sory 😨

katti77
3. dec 2009

wolfi ja a vysypať, čo si 😀 😀 😀 a užaj odvolať to dievča, ja chcem chlapca a aj veštica mi vravela, že budem mať dvoch chlapcov, ja chcem chlapca ja chcem chlapca...myslíte že to pomôže 😀 😀 😀

wolfi nič si z toho nerob na kráse nezáleží teraz

alicao
autor
3. dec 2009

wolfi, je ti odpustene 🙂 ale to je dobre, ze mas aspon nejake priznaky, aj ja chcem uz pocut srdiecko..snad sa toho dozijeme

wolfskinka
3. dec 2009

no skus povedat embryologicke nech ti tam upatla chalanov 😀 😀 tie gumene medvediky mi stale idu na chut ale nemam si ich ist kde kupit si mi s nimi riadne chut narobila

katti77
3. dec 2009

alicka to je v pohode, ja viem, že to nie je akože super meno, len ja som poznala jedného soufiena, nič som s ním nemala, keby náhodou niekto čítal a domýšlal si...ale mu to tak seklo a taký bol zlatý, že sa mi to meno proste zapáčilo....je mi jasné, že také nedám lebo k nášmu priezvisku sa ani nehodí...
ale to mám ja ešte čas vymýšlať

ale fakt alicka ako by sa volal chalan?

wolfskinka
3. dec 2009

alci prestan jasne ze sa toho dozijes a hned 2 na buduci tzyden

alicao
autor
3. dec 2009

moj by sa volal simonko a fakt si myslim, ze to bude chlapec, tata bude mozno trosku sklamany aj ked tvrdi ze nie ale alicu omiela furt dokola, teda momentalne sa u nas rozprava v mnoznom cisle, tak mozno budu aj dvaja🙂

wolfskinka
3. dec 2009

alic spolahni sa na mna ty budes mat chalana

katti77
3. dec 2009

volali mi z helíku, tak všetko ako doteraz, a v nedeľu na kontrolu a embryologický pohovor, baby už to finišuje, tak dúfam, že všetko dobre dopadne, teraz to bude najnapínavejšie a najnervovejšie

alicao
autor
3. dec 2009

wolfi, ja to viem, nemusim sa spoliehat na nikoho🙂
katti supeeeeeeeeeeeeer, paraaaaada🙂 potom napis aj v nedelu co a ako, ok?

wolfskinka
3. dec 2009

katti neboj dobre dopadne, doteraz vsetky IVFkacky z tejto temicky otehotneli, tak otehotnies aj ty ... najnervoznejsie a najnapínavejsie to bude, ked budes mat po OPU ... to cakanie na ET a potom 2 dlhe tyzdne cakania na vysledok

wolfskinka
3. dec 2009

idem zalahnut papa zatial

alicao
autor
3. dec 2009

papa wolfi

katti77
3. dec 2009

wolfi veď tak som to myslela, že po OPU už ide do tuhého, ale zatiaľ som v poho, keď nebudem tak vám to dám jasne najavo 😀 😀

alicka napíšem ti sms, čo a ako, dobre?

alicao
autor
3. dec 2009

katti ok..a tesim sa, uz sa ti to krati🙂

katti77
3. dec 2009

a sranda je, že s cisielkom sme sa stretli v bb, majú taký problém ako mi, tak sa poznáme aj z inej témy a teraz bol medzi nami rozdiel 6 dní ona mala mrchu skôr a od pichania gonalu sme sa vyrovnali a asi pôjdme spolu aj na OPU, aj kontrola nám vždy vychádza narovnako aj ona ide zase v nedelu a bola aj dnes, ak som rada,že tam bude pri mne niekto koho poznám...
jáj som taká rada, že zatiaľ ide všetko ako má, dúfam, že to tak bude až do vianoc
a čo si varila, či si sa dnes flákala? 😀 😀

alicao
autor
3. dec 2009

hej poznam ju, z citanie, a nielen vy ale aj my mame taky problem ako vy, dokonca mi s ciselkom sme natom podobnejsie, lebo oni maju tiez totalnu patologiu spermii ak sa nemylim
ozaj..dopujes draheho eckom?

katti77
3. dec 2009

nie? a mám?

alicao
autor
3. dec 2009

katti!!! no nemyslis vazne!!
no teraz uz nie, to nema vyznam, my sme od augusta brali dvojnasobne davky ecka a ze vraj bolo z coho vyberat..no ale vy mate o troska lepsi spg, tak hadam bude dost peknych..

katti77
3. dec 2009

alicka nestraš ma, ale zase hádam sa tam dákych 10 spermoškou nájde, má ich dosť, tak hádam vyberú a stačí keď vyberú chlapčenské 😀
a ty v utorok budeš počuť srdiečko jáj tak sa teším s tebou, to bude super pocit, veľmi ti to prajem a možno budeš počuť dve 😉