Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
7. sep 2009

kati to su polycysticke vajecniky. Tvori sa vela vajicok ale ziadne nedozrieva tak aby bola ovulka. Aj ked nie vzdy je to pravidlom a niektore baby ovuluju pravidelne a bez problemov pri tejto diagnoze ako napriklad Alicka.
Skratka mam vajecnik plny nedozretych vajicok a tie mozu branit dozretiu vajicka.

Liecit sa to neda ale da sa stimulovat alebo sa to moze riesit laparoskopiou. Pricinou moze byt vela veci. Ono to je pomenovane ako syndrom lebo to ma vela pricin. Zvacsa to maju na svedomi zle hladiny hormonov a tie sa u kazdeho lisia.

Mne teraz konecne po tristvrte roku nasadil clostilbegyt.

alicao
autor
7. sep 2009

a niektory si ordinuju lieky aj same, ze prali? 😀 😀 😀

katti77
7. sep 2009

pralinka: ak by ti to teraz nevyšlo tak čo bude nasledovať?

pralinka25
7. sep 2009

ano alic 😀 ale neni som ani zdaleka sama.

kati ak nie tak budem uzivat stale ten clostil ale naordinujem si miesto jednej tabletky dve. Este som ani nikoho nepocula ze by uzival len jednu.

alicao
autor
7. sep 2009

prali, sak treba, lebo vieme viac nez doktory, oni su zmagoreny z dlhorocneho studia a miesa sa im to🙂

pralinka25
7. sep 2009

taka tak. Ten moj doktor je velice opatrny a tym padom zaspatejsi ako moje vyjecniky. Ja potrebujem promtne jednanie 😀 😀 😀

katti77
7. sep 2009

prali ja som brala dva a hneď

katti77
7. sep 2009

a práve že mne museli ubrať tak teraz som brala len po jednom

alicao
autor
7. sep 2009

katti, ale pralinkyn doktor ju rad vidi a rad ju pozoruje hlavne z vnutra a chce aby tam chodila co najdlsie 😀 😀

pralinka25
7. sep 2009

asi to tak alic bude. Ked ja sa tam vzdy tak strapnim. Vzdy sa mi podari nieco povedat alebo vyviest. Aj sa tam hanbim chodit 😅

ved to ze kazdeho koho poznam ci osobne alebo internetovo bral hned dve.

katti77
7. sep 2009

no prali a aspoň je fešák, keď už k nemu chodíš ako na klavír? možno preto stváraš také hambatiny 😀

alicao
autor
7. sep 2009

prali, ja tiez vzdy nieco zapotim, co je podla mna vtipne, ale nie vzdy to doky pochopi 😀

pralinka25
7. sep 2009

kati ani nie. Ma 50.

Ale ja ani nechcem byt vtipna ale skratka vzdy spravim nejaku kravinu a minule mi povedal ze nech sa nebojim ze budem mat aj 5 deti a ja ze este to by mi chybalo a este som k tomu nieco povedala a potom som zistila ze on ma 5 deti.

Alebo isla som na preventivku este 2 roky dozadu a hovorim mu ze mi vyteka nejaka vodicka z prsa a tak ale este predtym som mu povedala ze som tu na preventivku. A on ze vyzlecte sa. Tak som sa vyzliekla dolu a on na mna kuka jak puk trosku zahanbene a po chvili hovori ze pani ale vy ste sa zle vyzliekli (ale nevyzliekla lebo ja som chcela najprv preventivku a az potom tie prsia). Ale bol v pomykove.

a potom som zas sestricku nahanala ze mi nedala karticku poistenca a ona ma presviedcala ze dala a ja stale svoje a nakoniec vysvitlo ze ju mam davno v kabelke. A Aj som zas jednej pacientke vtrhla do ordinacie ale nic som nevidela nastastie. A tak..........

😀 😀 😀

alicao
autor
7. sep 2009

prali ty si riadno cislo 😀 😀 😀 😀 😀 cela ja 😀

katti77
7. sep 2009

no si ty veselá kopa 😀 dobre som sa zasmiala, ale v dobrom

ale aj tak si myslím, že nie si jediná, aj mne sa občas stane trapas, ale viacmenej pri dákom fešákovi...aj minule som sa skoro celá vytiahla pred takým fešáčiskom, ešte že som sa už potom na neho nemusela pozrieť, lebo neviem....

katti77
7. sep 2009

a nepozerali ste sa správy minulý týždeň sa mi zdá, jedna baba má osemnásť detí a devätnáste na ceste....tak no už asi nie čo??? mne úplne stačí jedno....

pralinka25
7. sep 2009

ja viem ze su aj horsie trapasy. Raz tu niekde bola taka tema ze trapasy a jedna baba pisala ze ked bola tehotna bola na vnutornom sone a skratka ulavila si prave ked bol lekar pri nej 😀 😀 😀 😀 strasne sa za to hanbila a nechcela uz k nemu ist 😀 😀 😀

alic sak my sme nejake tajne sestry ci co 😉

kati a co je s tym slubenym all inclusivom v kremnici?

pralinka25
7. sep 2009

kati ja som to videla a raz som mala o nich aj mail v power pointe. ale zdali sa mi ako z nejakej sekty. V tej prezentacii boli fotky ich domu a vsetko mali tak sterilne upratane (akoze aj ja som uchyl na poriadok) ale pri 18 detoch to bolo az moc umele a aj travnik pred domom mali 100%tne upraveny ako keby sa tam tie decka ani nehravali a maju vsetci dlhe vlasy a sukne a chalani ocesane vlasy na putec mali a pred jedlom sa drzali za ruky a modlili sa a tak. Boli divny.

alicao
autor
7. sep 2009

to som sem uz tusim pisala,ale naposledy pred inseminaciou som bola na sone a doktor mi pichol sono do "tam' a potom mi desat minut nieco rozpraval, co nemalo so sonom nic spolocne, moj muz stal za nim a krutil ocami, ze preco to nevytiahne ked tam nic nepozera🙂 aj ja som len preglgala, ze preboha vytiahnito!!! 😀 😀

pralinka25
7. sep 2009

😀 si mala naozaj dlhu predohru. Asi to bral tak ze aby si pri tej inseminacii z toho nieco mala 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
7. sep 2009

prali to bolo 2 dni pred IUI folikumetria, ale hej asi sa v tom vyzival, moja doktorka tam nebola, nerada chodim k nemu, lebo on mi vzdy hovori len zle spravy aj ten potrat mi oznamil on

katti77
7. sep 2009

plali ja som sebec počkajte keď sa vrátim z egypta a môžeme tam ísť spolu, takú super dovolenku si nedám predsa ujsť 😀

a o trapasoch tak to by som vám mohla rozprávať (písať)

raz prišiel do firmy klient, ale bol v inej kancelárii a ja som sa s ním nutne potrebovala stretnúť, a keď som konečne počula, že už je na chodbe tak som na neho zavolala a chcela som vstať zo stoličky, ale bola na kolieskach a ako som sa rýchlo odrazila tak som sa vytrepala rovno na zem a on práve vošiel do dverí a našiel ma na kolenách... tak si to predstav som tam kľačala ako by som bola pripravená ......

pralinka25
7. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 tiez jedna sikulka 😀 by sme si rozumeli 😀 😀 😀 😀

kati no ale to ty budes mat 2 dovolenky za sebou. To sa ale budes mat dobre.

Alic sak to nevadi ze 2 dni 😀 on si to mozno uzival 😉

katti77
7. sep 2009

alica ty chodíš do heliosu nie? to myslíš krajka?

katti77
7. sep 2009

prali: no dve dovolenky, ale so mnou je zábava to by si si nemala nechať ujsť...

alicao
autor
7. sep 2009

katti, rehocem sa tu nahlas, ked som si to predstavila 😀 😀
prali, uchylak jeden 😀

pralinka25
7. sep 2009

no sak ja som za, len nam to tam vybav s nejakou zlavou poriadnou alebo nas zober aj do egypta lebo aj s nami je zabava 😉

pralinka25
7. sep 2009

alic vselijaky sme 😀

katti77
7. sep 2009

babulky odchádzam idem na STK auta aby som to všetko mala pred dovolenkou vybavené

možno sa ešte dnes ozvem ak nie tak zajtra keď prídem domov tak vám poreferujem ako bolo

a tú kremnicu zariadim keď si prečítajú čo tu píšeme tak to budeme mať aj preplatené zo zdravotky

alicao
autor
7. sep 2009

katti, hej to on sa nam mne takto vyzival 😀 , ale ja to nemyslim, zle, je mily niekedy az velmi, ze mi to pripada az neprirodzene...ja radsej gatovu
prali, co myslis? budem mat uz tento tyzden schvalenu tu ziadost? ja viem ze to nemozes vediet ale co hovori tvoj 9ty zmysel?🙂