Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
23. okt 2009

dobre ranko potvorky moje 🙂

wolfskinka
23. okt 2009

katti no vcera som prisla z roboty a kym mi neprisla kamoska pichnut o 20.30 tak som 3 hodiny lezala, aj dnes ked pridem z roboty tak zalahnem ... cely den v robote sedim s podlozenym vankusom a hned ako pridem domov tak zalahnem a vsetko robi muz a aj cely vikend budem lezat v sobotu aj v nedelu a dufam, ze v pondelok bude dobre ... vcera som vypila 5 litrov vody

katti77
23. okt 2009

wolfi namontuj si kohútik a budem ťa volať vodovod 😀 , a neboj všetko bude ok, a dobre, že potom ležíš, treba trošku oddych a kľud...jáj mojka ja vám to tak prajem, ja sa budem viac tešiť ako vy keď budete mať //, takt....

prali ako?

alicao
autor
23. okt 2009

ahojte mojenka🙂!
co to tu citatam? niekto sa boji hyperstimulaku a ze jej zastavia smimulku, co?
a Alica to nie je..
Tak ti poviem to ci si povedala ty mne wolfi:
CO TO MAS ZA DEBILNE NAPADY, UZ TO NECHCEM ANI POCUT!!!!!!
Mna zatial nic neboli, vcera trochu popichavalo, ale dnes zatial ok.
ked ti tie chilli nerobia dobre tak ich nejedz, alebo si skus kupit susene, ja pamam tie a nic mi nerobia, teda..aspon nic necitim a mozno mam uz v zaludku diery🙂
katti dakujeme, ze na nas tak strasne moc myslis, my sa ti zato odplatime o mesiac nato🙂

pralinka25
23. okt 2009

kati no v pohode. Nic nove. VObec sa necitim tehotne. Nechapem.

alicao
autor
23. okt 2009

prali ani brusko nevykuka?

wolfskinka
23. okt 2009

katti ked pridem z roboty lezim az pokial nejdem pichat a po vacsine spim nielen lezim a dnes tiez ked pridem tak zalahnem a cely vikend budem lezat, nalozim dnes chinu na 2 dni a muz to len vysmazi

alic dik ... aj teba boli brucho, mna akosi stale

katti dakujem moc aj za mna aj za alicku no z tych mojich // bude pol mesta na mol, co budu oslavovat

katti77
23. okt 2009

wofli, že pol mesta, a keby len žilina, ja tu budem mať párty o vás bez vás, sa tááák opijem, za vás, ok 😀

prali tak si to vychutnávaj, veď ak prídu náhodou ranné nevolnosti tak ešte budeš chcieť aby ti nič nebolo...všetko je v porádku, bábo rastie tak to je super...

katti77
23. okt 2009

a idem skúsiť zavolať na tú zdravotku, tak mi držte palce 😒

alicao
autor
23. okt 2009

wolfi aj ja stale spim, vcera som isla spat o 20.30 ako babo🙂
katti, len to potom s tym alkoholom neprezen, lebo uz mozno budes aj ty stimulovat ked mi budeme testovat🙂

pralinka25
23. okt 2009

kati drziiiiiim

Ja som tiez stale unavena to su hormony

alicao
autor
23. okt 2009

katti aj ja drziiiiiiiim
prali a brusko netrci uz?

wolfskinka
23. okt 2009

no ja som nezvykla spavat ked pridem z roboty a teraz ako mimino .... alic uz mam vypite 0.9 litra vody, dnes dodrzim aj tych 6 litrov, vece rideme s nasimi znamymi posediet a kedze nepijem tak budem nasavat mindosky

alicao
autor
23. okt 2009

aj aj uz asi liter,
ale nie je dobre pit via nez 5 mozno aj preto ta boli brusko, sa ti hromadi tekutina, neprehanaj to zase, ok?

wolfskinka
23. okt 2009

to som si nejako ani neuvedomila, lebo sme mali znamych doma sedeli a pili s mojim muzom vino a ja mineralku

katti77
23. okt 2009

baby vy ste dobré, toľko vody, však ja si budem musieť kúpiť ten barel aby som si to merala 😀

a volala som, ale tá pani je mimo, tak mám zavolať až poobede

wolfskinka
23. okt 2009

baby hlasim prechodny pobyt wc ... 😀 😀 😀 katti da sa to .. no uz asi viem v com bol problem tie moje bolesti brucha nedalo sa mi ist na velku, a teraz som bola dvakrat a je po bolesti 😀 😀 😀

pralinka25
23. okt 2009

ach jo.

Alic tazko povedat. Ked ono trcalo aj predtym 😅 Ale asi je este skoro na brusko. Este nemam ani 3 mesiac za sebou

alicao
autor
23. okt 2009

katti mi hovor az mi je luto prirody , tolko plastikovych flias..pijem Lucku
z vodovodnej vody ma boli brudho ked jej vypijem vela
skus poobede, pre najhorsom v pondelok

wolfskinka
23. okt 2009

ja pijem hlavne caj a mineralku miticku a mixujem ju s budiskou

pralinka25
23. okt 2009

Alic a ta filtracna konvica by nepomohla?

alicao
autor
23. okt 2009

prali 😀 trdlo🙂 no o dva tyzdne chcem vidiet fotku, lebo ma uz porazi 😀
wolfi nie ze ti to vybuchne, ked tolko miesas🙂) aj nato si davaj bacha, mineralka je zdrava len v malom mnozstve treba pit vodu s co najmensim obsahom mineralov, dievca moje, som myslela ze to ovladas🙂 tak to zmen za lucku, to je pre kojencov a neuskodi ti..

wolfskinka
23. okt 2009

baby mne sa nic nechce, je tu relativny klud klop klop zatial a dufam, ze to tak aj zostane

alicao
autor
23. okt 2009

wolfi , piatocek, a v pondelok do heliku🙂

wolfskinka
23. okt 2009

alic hej v pondelok do heliku, cely vikend mam v plane polihovat pred telkou 😵 😵 😵 😵

pralinka25
23. okt 2009

alic aj ja uz chcem vidiet. Lebo takto ani fakt neviem ze som tehotna. Chce to uz nieco hmatatelne. Lebo si zacnem mysliet ze si to len namyslam.

Wolfi veru mineralky moc nepi. Vyberaj stolove vody. Lucka je super

alicao
autor
23. okt 2009

baby musim sa vam s niecim priznat...

wolfskinka
23. okt 2009

prali prestan ... ved zachvilu ides na sono a uz za par tyzdnov aj kopne

katti77
23. okt 2009

babulky pondelok je tu ako na koni...jááááj tak len pite a pichajte 🙂

prali no aj ja som už zvedavá na tú tvoju bulbinku, sa teškám moc 😉

mne sa tiež nič nechce, ale doma musím cez víkend makať na DPH, tak sa ani neteším, ale keď to spravím tak mám zase štvrťrok kľud...

katti77
23. okt 2009

alica s čím, tak sem s tým 😠