Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
4. nov 2009

alicka papa a sladke snicky

ja idem spat a rano o 8,00 budem volat bojim sa uz teraz co mi povie

wolfskinka
5. nov 2009

dobre ranko
volala som do heliosu povedala embryologicka ze embryjko nasa bambulka sa pekne deli a ze ma 4 bunky ... tesim sa a zajtra mam volat o 7,30 a ET bz bol yajtra o 11,00 ... baby zajtra mame presne na den výročie 5 rokov co sme sa spoznali s muzom tak snad si dame pekny darcek a pojdeme pre bambulku

alicao
autor
5. nov 2009

wolfi supeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
zajtra pekne 8 buniek a sup sup zrazu 42tt!!!!!
mna uz teraz bolia vajecniky a to som supla gonal len dva krat, takze to vydim velmi zle 😢

katti77
5. nov 2009

wolfi no super, teším sa spolu s tebou, a nech zajtra je ešte silnejšia tá bublinka, myslím na ňu a aj na teba

alica a kedy ideš na krv?

a inak dobré ránko

alicao
autor
5. nov 2009

bre ranko katti
idem zajtra a vobec sa netesim

katti77
5. nov 2009

alicka neboj sa, som tu s tebou a všetko dopadne dobre, veď už majú skúsenosť s tebou tak hádam vedia čo robia...

včera som bola na skúšobnej hodine angličtiny, tak to idem skúsiť, dúfam, že sa niečo naučím. je to tá callova či ako sa to píše metóda...no uvidíme

pralinka25
5. nov 2009

dobre ranko bambulky.

Wolfi super. Je to sikulka 🙂

Alic myslis ze to nebude dobre? O kolkej ides?

alicao
autor
5. nov 2009

katti so mnou skusenost nema nikto , museli by ma poznat roky aby pochopili moje vonkajse a vnutorne procesy
tu metodu co pises nepoznam nie ze budes o mesiac vediet viac nez ja co som sa naucila za 10 rokov!🙂

pralinka25
5. nov 2009

neskusala si zistit na nete ako je to s umelym pri diagnoze PCO? ci su nejake baby (co urcite su) a ake mali davky a tak?

alicao
autor
5. nov 2009

Ahoj prali, bohuzial ano, myslim ze nie som vhodny kandidat na ivf☹
idem rano ale ved viete uz ze vysledky su vzdy az po tretej takze ....nervy

katti77
5. nov 2009

alica tak to si píš, že budem 😀 😀 😀 nezačínam prvý krát takže si myslím, že sa tak dostanem po i am katarína, how are you a zade sa na to vy...lalalal
ale toto je viac zamerané na konverzáciu a hlavne je to všetko tak rýchlo, za mesiac by som sa mala naučiť 500 slov a aj ich používať...ty tak sa tras ako ťa budem dobiehať 😀 😀

alicka veď hej tvoje procey sú chaotické ale zase nikdy nevieš, možno je tam niekto kto to vylúšti 😉

pralinka25
5. nov 2009

alic podla mna vzdy sa da nieco robit. Len fakt treba brat ohlad na to ze mas hyperaktivne vajecniky.

alicao
autor
5. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej male praliniatko 🙂 🙂 🙂 !!!!
aj ja chceeeeeeeem!!!

katti77
5. nov 2009

alica a kde si videla malé praliniatko ja ho nevidím čo som slepá?

ahoj pralinka

alicka tak len musíš veriť, alebo aspoň dúfať

alicao
autor
5. nov 2009

katti v jej albume ale je tak v strede zaradene nie na konci

katti77
5. nov 2009

jéj bože fakt som slepá, ale videla sooooom, krásnučká je, celá mamina 😀

aj ja už chcem a chcem a chcem

alicao
autor
5. nov 2009

katti myslis, ze niekto rozlusti moj Da Vajciho Code? 😀

katti77
5. nov 2009

no zavolaj si toma hanksa možno ťa dešifruje 😀

alicao
autor
5. nov 2009

katti, keby ta moj muz pocul 😀 !! 😀

pralinka25
5. nov 2009

ze je pekne 🙂 cele ja 😀
posielam vam virusiky nech aj vy tam mate coskoro take aliciatko katiatko a wolfiniatko 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

aic ty si teda dobry kod. Ale kazdy kod ma svoje rozkodovanie. Tak ho musis pohladat niekde. Urcite ho mas niekde v sufliku 🙂

alicao
autor
5. nov 2009

prali dik za tt, zidu sa🙂
a ten kod mi asi zabudli pribalit ked som sa narodila 😀

pralinka25
5. nov 2009

myslis ze sa na teba vztahuje este reklamacia????? 😀

alicao
autor
5. nov 2009

prali uz mam viac nez 2 roky aj ked to mozno tak nevyzera, takze asi nie 😀

pralinka25
5. nov 2009

no ale zas mozes mat aj 35 rocnu zaruku. Co ty vies?

alicao
autor
5. nov 2009

vtedy este zaruky neboli, bol tazky komunizmus 😀

katti77
5. nov 2009

alica ale niekto sa musí nájsť, čo ťa rozlúšti, len škoda, že albert už je po smrti ale však ešte tu máme najväčšie záchranku bruce willisa tak ten by ti snáď vedel pomôcť

prali celá ty,fakt zlatučká, čo myslíš baba či chlapec? podľa fotky by som povedala baba 😉

katti77
5. nov 2009

Ve firmě se rozbije WC, na recepci přijde opravář a ptá se: "Tak kde je ten hajzl?" „Ředitel je na dovolené.“ „Ne, já myslím takový ty dvě nuly.“ „Oba náměstci jsou na jednání.“ „ Ne, vy mi furt nerozumíte, já jdu tam, co dělají lidi hovno.“ „ Jó, tak účtárna je v přízemí, marketing v prvním, IT v druhým, ...

alicao
autor
5. nov 2009

katti aj ja si myslim, ze to bude holka, je to vidiet podla nosa🙂
a mna uz niekto rozlustil, moj drahy ma pozna lepsie nez ja seba, len on mi nemoze davkovat hormony, doktorka ho nepocuva!

alicao
autor
5. nov 2009

katti dobreeeeeee🙂))

katti77
5. nov 2009

alica no tak aspoň niekto sa podujal na tú ťažkú úlohu pochopiť ťa, no fakt je škoda,že ti nemôže naordinovať dávku, ale však veď menšia sa ani nedá, čo si už nechceš pichať nič 😒

uvidíš čo bude zajtra, jaj ale do tej tretej je to hrozné, ale veď už aj doktror bude vedieť aspoň niečo, možno ťa bolia vaječníky preto, že to bol na nich záhul a teraz sa len spamatávajú 😉 , zajtra budeš múdrejšia