Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
20. nov 2009

dobre kazdy den ocikam 5 testov, do stvtku sa to hadam naucim 😀
baby dnes som jedla len rano , asi o siedmej, a este teraz som nafuknuta a vobe nie som hladna aj rozmyslam ze by som mala jest ale pijem tolko vody,ze sa to tam nezmesti!

katti77
20. nov 2009

alicka na čo si mám zvyknúť?, zase ten kábel a autobus 😝
alicka a tak vymen pero, keď nepíše, určite cikáš každú hodinu, tak nemáš hcg, to ťa mám takéto veci učiť, len ráno ale tri naraz 😀 😝 😀

pralinka25
20. nov 2009

😀 😀 😀
alic vies co bude stacit ked zacnes trenovat az v stredu. Aby si neskrachovala. Potom budes chodit na socialne k mojim kolegyniam v Ziline na Mestskom urade.

alicao
autor
20. nov 2009

prali ☹ jedinu radost mojho zivota mi zoberies ☹ 😀

pralinka25
20. nov 2009

tak si nastrihaj papieriky koniec zafarbi na modro v strede nakresli 2 fialove // a ocikaj rano 😀

alicao
autor
20. nov 2009

prali to bude falzifikat a mam ho aj odfotit a dat ho do albumu? jake gratulacie by chodili ty jo 😀 !!!

alicao
autor
20. nov 2009

si robim srandu ale lepim mi...jajajajajaj!

pralinka25
20. nov 2009

mozes aj do albumu 🙂
dnes je falosne uz skoro vsetko tak co. Ides s dobou 🙂

Jasne ze ti lepi a aj bude, ale lepsie pri tom vtipkovat. Nie? Tym ze budes plakat v kute ti lepit neprestane.

Tfuj tfuj chytaj virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

katti77
20. nov 2009

alicka verím, ti ale neboj budú tam a dialnice ako hrom

prali tak daj avízo do žiliny, že tam príde jedna čo skrachovala kvoli tehu testom 😲

pralinka25
20. nov 2009

😀 😀 😀 hehe len aby ju neposlali priamo do kremnice 😀

alicao
autor
20. nov 2009

mas pravdu, ved sa snazim srandovat ako sa len da, plac mi nepomoze,nic uz nezmenim, je to len v ruchach vyssej moci...
aj ked rano mi bolo vselijako, ale som si prikazala ze dost a prestala som fnukat🙂 aj vdaka vam

Dakujem za virusiky🙂
A kremnica, no a co, je tam pekne a katti ma bude chodit pozerat a nosit mi ovocie a dzus, ze katti?🙂 😀

pralinka25
20. nov 2009

no teda a potom na tvojich dzusoch a ovoci skrachuje aj ona. Boooooooooooooooze co su toto za moresy 😀

veru alic, lahke to neni to je jasne ale treba sa aspon snazit byt veselsia opakovat si ze miminka chcu byt vo veselom brusku.

katti77
20. nov 2009

alicka jasné budem, a možno po IVF tam skončím aj ja 😀 , ale nie presne ako sme to tu už písali, panika nastane až potom, teraz nie je ešte žiadny dôvod a ani nepríde...

prali počkaj aby aj teba z nás neodviezli do kreminice 😀

pralinka25
20. nov 2009

sak to 😀
to by sme tam mohli potom spravit velmi pekny zurik 😀 😵

katti77
20. nov 2009

no vidíš ju prali, chce aby sme boli obe sociálky, no teda alicka to som si nemyslela, budem musieť zasadiť niečo do záhradky aby som neskrachovala 😝 😀

pralinka25
20. nov 2009

veru kati bude z teba plantaznik 😀 Budes mat ovocne haje 😀

katti77
20. nov 2009

prali len čo by tam robili tie vaše deťúrence, veď by scvokli z nás chudiatka, takže žiadne zošalenie, tam môžme ísť tak v 50 a dovtedy je času...

alicao
autor
20. nov 2009

katti myslis ze by ti vyrastli na zahrade pomarance a banany?
pralli ved pockaj ked budes kojit, prebalovat, prat a zehlit, kojit prebalovat prat a zehlit , obsadim ti v kremnici? 😀

pralinka25
20. nov 2009

Uz idem domov kuriatka.
Tak peknyvikendik, wolfi dobre sa staraj o miminko, Alic hlavne pozitivne myslenie a este raz TTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Kati tebe tiez posielam TTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

papa

alicao
autor
20. nov 2009

dakujeme a pozdrav praliniatko ze mu dakujem za tie jeho mini palceky🙂

katti77
20. nov 2009

ďakujem pralinka moja, aj tebe pekný víkendík cmuk

katti77
20. nov 2009

tak sme tu už len my, ale za chvíľu padám aj ja
od zajtra až do nedele mám synovca ročného nastaroť a bude u mňa aj spať, jáj tak sa teším
a ty hlavne ležkaj, rozprávaj sa s bambuliatkami a zatiaľ buď v kľude, jasné 😉

alicao
autor
20. nov 2009

huraaaaaaaa uz zacinam byt hladnaaaaaaa🙂
dala by som si palacinky s nutelou ale to nie je teraz asi zdrave pre dropcov..sakra..

katti77
20. nov 2009

prečo nie je zdravé, a čo je na tom zlé, neviem len sa pýtam
pridaj k tomu tvaroch a máš, či to už vôbec nie?
ale nie len sa utekaj napapať, lebo baci baci bude

alicao
autor
20. nov 2009

idem si spravit asi zapekacku so syrom a kuracou sunkov a ktomu si dam povine salat, si pripadam ako taka krava ked to zujem, lebo to nema ziadnu chut 😀 a dresinky neznasam ani tatarsku ani nic, proste som divna
tak zatial papa a pichaniu vzdar!!! 😀
cmuk!

katti77
20. nov 2009

ďakujem alicka a dobrú chuť
cmuky cmuk

wolfskinka
20. nov 2009

alic jaaaaaaaaaaajjj aha tak mne to nedochadza, teraz som 2 hodiny spala neviem co budem robit v noci, 30 ??????????? blaznis ????

prali dobry napad

katti wolfi drichmala 2 hodiny ... som zvedava co budem robit v noci

wolfskinka
20. nov 2009

prali budem sa starat neboj

katti77
20. nov 2009

wolfi v noci budeš na mk predsa 😀

wolfskinka
20. nov 2009

katti ahaaaaaaaaaaa dobry napad 😀