Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
26. nov 2009

presne tak, lebo ked sa tym budes zaoberat tak zistis ze vlastne nic nemozes a vsetko skodi.

No na bio masko budeme musiet zacat chovat zvieratka 😀
Treba to brat s rezervou vsetko. Mozes papat oriesky a tekvicove semienka (samozrejme ze s mierou) obsahuju prospesne latky

alicao
autor
26. nov 2009

hej prave citam, ze najviac vapnika zo semienok obsahuju sezamove a potom slnecnicove

pralinka25
26. nov 2009

no vidis tak papaj to.
Ako sa citis?

katti77
26. nov 2009

ahojte tehulky
tak mrcha zatiaľ nikde, ale krajko povedal, že už je za dverami, a čakám na výsledky

alicka ja som hľadala tú mama a ja a zistila som, že som to dala sestre, tak keď tam pôjdem zoberiem ich zoskenujem ti to a pošlem na email, ok

alicao
autor
26. nov 2009

no som kludnejsia, ciarka zatial silnie🙂
ale dost ma boli brusko, teda tak navalovo raz ano raz nie...hormony..ale nevadi, nech si len boli!!

alicao
autor
26. nov 2009

katti v pohodicke, tak som zvedava ked zacnes pichat gonal🙂

katti77
26. nov 2009

a včera som spanikárila, zistila som, že si to rozpúšťadlo do toho prášku nedávam celé, len tak asi polovicu, som skoro z infarktovala, že čo ak to robím zle a čo ak mi to kvoli tomu stopnú, lebo drahý to nehrkal, len rovno otvoril, aj som sa zamýšľala nad tým, že je tej vodičky dáko málo a niekedy tak a niekedy tak, ale krava blbá som nerozmýšlala, až včera, lebo som musela jednu tú dávku vyhodiť, čo to bolo všetko na hov...a ešte k tomu mi to vyletelo pod tlakom vzduchu z tej druhej ampulky von, tak nový prášok nový roztok...a hlavne strach či som niečo neposr....lalalala
ale našťastie krajko povedal, že rozpúšťadlo nie je dôležité, že to si nemusím dávať celé...tak mi odpadol kameň zo srdca aj mm...
tak toľko zážitok zo včera

alicao
autor
26. nov 2009

katti 😀 😀 😀 moja zlata panikarka🙂 ja som reagovala rovnako, mne to miesal drahy, dostl istrukcie nech tam nezostane ani kvapka tak sa snazil vycucat vsetko, lebo keb som to robila ja tak by som tiez panikarila a urcite by mi to popadalo z ruk 😀

pralinka25
26. nov 2009

kati adrenalin 😀
Ale hlavne ze je to v pohode. Tak uz nech pride mrcha nech sa to pohne

Alic to nevadi ze pobbolieva brusko. To je normalne. Robi si tam miesto. Neboj

alicao
autor
26. nov 2009

ROBIA!!!!!!!! Uz sa to baby naucite!!! 😀

katti77
26. nov 2009

alicka tak som rada, že čiarky silnejú, a možno sa aj stretneme na krvičke, čo my vieme ako mi to vydá 😉 to by bolo super, by som ťa tak vystískala...a aj pralinku bolelo brušku, tiež čakala mrchu a tá už nepríde 9 m....

prali no adrenalín riadny, hlavne strach, že ma stopnú kvoli mojej blbosti, ale už je pohoda klídek tabáček, som zvedavá kedy a koľko začnem pichať

katti77
26. nov 2009

a alicka ja som vycucala tiež všetko len to ostatné zostalo v tom cicíku, chápeš v ktorom a to som nevedala, tak namiesto 1 ml som si pichala len asi 0,5 -0,7 ako kedy...no ale je to ok tak je to ok...

katti77
26. nov 2009

😀 a ešte dobrééééé robia tam také upratovanie, že sa z toho po....sú dvaja tak skáču na trampolíne 😀

pralinka25
26. nov 2009

oki oki robia 😀 (tak ale jedno moze byt flakac a moze sa stat ze za seba necha robit to druhe mimi ten placek a to jedno si len vegeti 😀 )

kati tak a teraz hlavne klud. Adrenalinove sporty teraz nepestuj 😀

alicao
autor
26. nov 2009

katt, hlavne ze to nevadi🙂
Aj ja som nad tym rozmyslal, ze by sme sa mohli stretnut, lebo teraz uz bude chodit castejsie🙂
Zalezi kedy zacnes pichat ak napriklad v nedelu, tak o take 4 dni by si mohla ist na kontrolu, to sa skor trafis s wolfi🙂) Ja idem v utorok , no ved uvidiiiiiiiiime🙂

katti77
26. nov 2009

no mrcha mi príde teraz tak rátam, že možno aj skôr začnem pichať a možno mi to tým pádom vydá na utorok 😉

prali snažím sa nepestovať, ale to bol šok, keď som pozrela na inekciu a tam 1 ml, a pred tým skoro len polovica, som rozmýšlala, že kde sa tá voda vzala 😲

alicka a tebe zostal dáky depihilen (tie prvé inekcie) či čo to je?

alicao
autor
26. nov 2009

katti 4 ambulky a jeden cely gonal, teda jednu mimi davku som si z toho posledneho musela dat, co ma trosku mrzi, lebo keby to bolo zabalene mohla by som to niekomu dat
prali to je dobra teoria, tak jedno je po mne a druhe po tatinkovi 😀 hadaj po kom je ten vegetak? Nech maka simonko a nech si alicka uziva🙂))

katti77
26. nov 2009

tak to je dobre, že ti niečo zostalo, lebo ja som mala včera dilemu, či mi potom nebude tá jedna chýbať, ale dúfam, že nie keby dačo tak vycestujem do žiliny 😉 😀

no baby sú šikovnejšie takže skôr je to naopak 😀 😀

pralinka25
26. nov 2009

ja si tiez myslim ze chlapi sa radi nechaju obsluzit. Takze asi chuda alicka bude makat.

alicao
autor
26. nov 2009

katti jasne,keby daco daj vediet🙂
Prali, myslies? Moja malinka, hadam nie, ja jej to vysvetlim, ze musi byt na spolubyvajuceho prisnejsia 😀
no len ked zacnu vrtat dvaja...mama mia🙂))

alicao
autor
26. nov 2009

babulky idem si lazkat, klipkaju mi oci...mozem? 🙂

pralinka25
26. nov 2009

no co s tebou. Mne tiez klipkaju ale mam smolu 😒
Ach jo.
Dufam ze sa dnes este stavis

alicao
autor
26. nov 2009

prali urcite, ale uz tu sedim pred kompom od siestej..to su 4 hodiny..bolia ma oci..
len si potrebujeme trosku odpocinut od toho ziarenia a nenecham si predsa ujst posledny den online s tebou, teda z prace a kto vie kedy ti to zapoja..ach jo

katti77
26. nov 2009

ok alicka, dobrú

prali a zase sme tu samé, čo budem robiť keď aj ty už od zajtra tu nebudeš, jáj ☹

alicao
autor
26. nov 2009

katti, ja tu rano som vzdy, neboj, potom hodim slofika, navarim najem sa a som tu z nova...ale ber to pozitivne, zajtra je piatockek🙂
Tak zatial papa!

pralinka25
26. nov 2009

dobru nacku alic 🙂

kati neboj ja dufam ze v priebehu buduceho tyzna som tu zas.
No vas je tu viac ale cobudem sama doma bez kona robit ja???? 😕 ☹ asi sa zblaznim. Ach jo

Upratujem si skrinky a sufliky 😝 celkom makacka.

katti77
26. nov 2009

tak keby som si mala upratať šuflíky ja tak to robím týždeň 😀 😀
už sa tešíš, že tam neprídeš 3 roky?

pralinka25
26. nov 2009

ano ano tesim.
No ved ja to robim uz postupne tiez asi tyzden mozno aj 2

katti77
26. nov 2009

tak to si šikulka, si sa sústavne pripravovala na túto situáciu 😀
a nebude ty to tam chýbať, asi nie, čo?

wolfskinka
26. nov 2009

dobre ranko .... zase som si pospala 😀