Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
26. nov 2009

kati tiez neviem ci to ide aby mi to tam napisal navyse ked ja tam nechcem byt v kuse. Iba par hodin denne a to ani neviem v ktorych dnoch to bude.

Ach jo. ☹

ja by som asi tiez radsej rodila cisarskym ale umrtvena iba od pasu dole

katti77
26. nov 2009

alebo pralinka si zavolaj na sociálku či si môžeš nahlásiť u nich kde budeš počas pn a vysvetli im tvoj dôvod, za to nič nedáš

alicao
autor
26. nov 2009

pralinka, ja si myslim, ze to sluch miminku neposkodi na uliciach je vacsi ruch z aut a ono je predsa vo vode , to sa tam tlmi nie?
ja by som radsej zostala doma
katti hodim zajtra ked si budem ista ze je este silnejsie, dnes som robila len rapi clear, svinucha jedna, ale uz su skoro rovnake ciarky , este ze tak, lebo by som ich zazalovala, boze len nech silnieeeeeeee!! Som posrata aj ked ma zase zapchu 😀

pralinka25
26. nov 2009

asi to budem musiet skusit tak. Same komplikacie

pralinka25
26. nov 2009

alic neni vacsi hluk na ulici. Ako tazko ti to takto vysvetlit ale je to omnoho horsie ako ked ti niekto vrta priamo v tvojej izbe s priklepovou vrtackou. Uz som to zazila raz rano a poviem ti ze po 5 minutach ma bolela hlava.
Keby to bolo len take klasicke vrtanie tak nad tym neuvazujem ani chvilku ale toto sa fakt neda vydrzat cely den. Tych kotiev je strasne vela.

alicao
autor
26. nov 2009

prali tak potom skus ako katti pise ale urcite sa vyhni chripke ak sa da...
no mame to tu vsetky tazke , vsetko na nas odvadial ciha🙂

pralinka25
26. nov 2009

tak tak.
No skusim sa na to opytat ked pojdem v pondelok odniest PN na socialku a bude

alicao
autor
26. nov 2009

potom daj vediet, lebo aj ja chcem nieco podobne na vianoce urobit..
baby vsak budem stale na pn, ze sa to tentokrat neposerie? ukludnite ma prosim vas🙂

katti77
26. nov 2009

prali oni teraz robia cisárky tak, že si umrtvená len od pása dole a si pri vedomí, to je 100%

katti77
26. nov 2009

alicka neposerie, nemá sa prečo, v utorok tak ako som ti písala to tam začne pípať, prístroje sa zbláznia od šťastia...40tt budeš doma až ti to bude liezť na nervy všetko 😀

alicao
autor
26. nov 2009

ked budem mat dvojicky aj ja idem isto cisarsky, koli mojej nedoliehajej chlopni...a vobec mi to nevadi, aspon budem moct po porode normalne cikat🙂

alicao
autor
26. nov 2009

katti dakujem 😀 😀 😀

katti77
26. nov 2009

alicka keby len cikať ale aj kakať 😀

alicao
autor
26. nov 2009

katti to mi nejde ani teraz 😀 😀

katti77
26. nov 2009

a zajtra určite hoď testy sa budem vytešovať ako keby boli moje 😀

pralinka25
26. nov 2009

alic prosim ta neviem co by sa malo posrat. Si tehula a tehulou aj budes az do augusta. To je jasne ako facka.
Pekne si to uzijes a v auguste bude veselooooooooooooooooooooooooooo 🙂

no niekoho uspia aj uplne. Robi sa aj tak aj tak.

alicao
autor
26. nov 2009

prali dakujem za upokojenie🙂 som kludnejsia na par hodin🙂)))
ak my pojdeme cisarskym tak nas budu musiet uspat celkovo lebo sa nam huby nezastavia a budeme dirogovat teda aspon ja 😀 😀 😀

pralinka25
26. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀
no to je mozne 😀

katti77
26. nov 2009

prali robia, ale v dnešnej dobe málokedy, asi len dáke špeci prípady, inak pekne budeš hore a ona ti povie: nebolí vás nič pani, a ty: prečo? a ona: lebo práve vás rozrezali... 😀 😀 😀
to je zo skúsenosti mojej kamošky

alicao
autor
26. nov 2009

katti , vuaaaaaaaaaaaaaaa to je ako z hororu, predstav si ze by ti tej latky dali malo...aaaaaaaaaaaaauuuuuuuu

katti77
26. nov 2009

nie predstavi si, že ti nedajú tú plachtu pred teba a ty vidíš všekto ako na spectrume 😀 😀

alicao
autor
26. nov 2009

katti....jezisi...no som zvedava co a ako a ci vobec..to je este daleko🙂

alicao
autor
26. nov 2009

dokody ste dneska?
my pojdeme nakrmit chladnicku ked pride milacik domov

pralinka25
26. nov 2009

na pektre raz davali ze jednu pani zle uspali. Nemohla sa hybat ale citila vsetku bolest pocas operacie lebo jednej latky jej dali viac a inej menej. Takze citila kazdy pohyb v tele a rezanie

alicao
autor
26. nov 2009

prali prestaaaaaaaan , take nechcem radsej ani pocut!!

pralinka25
26. nov 2009

no dobre ale vy ste zacali s horormi 😀

Ja uz pojdem za chvilku domov?

katti77
26. nov 2009

ja okolo 15,45 idem na tu AJ...a alicka neboj dopracuješ sa už k tomu cisaráku, ani nebudeš vedieť ako ti to ubehne a budeš sa tam triasť od strachu, neboj aj ja sa budem ale lepšie ako 15 hodín rodiť a nie a nie dostať to zo seba 😀 😝

pralinka25
26. nov 2009

baby kaslite na porod. ja sa bojim tiez ako cert kriza le to sme chceli. Musime sa tesit a bude to lahsie.

alicao
autor
26. nov 2009

prali to sa nas pytas? 😀
katti aj ja si myslim, ze je to lepsie a menej stresujuce

alicao
autor
26. nov 2009

veru, risime nieco co je este daleko hlavne pre mna a katti🙂)