Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

jankabo
17. sep 2009

ahojte,
Prali blahozelám k bodke 😵 😵 😵 😵 😵 Ja som tiez na prvom sone mala iba bodku a tiez som mala prísť až o 2 týždne. Vravel mi vtedy, ze je tam niečo ale je skoro na potvrdenie tehu.
Takže teraz na seba prosím ťa davaj obrovský pozor a hlavne sa setri lebo začiatky su najtažšie.

Takže máme dalsiu tehulku????? To je krásne 😵 😵 😵 😵 Miroslava aj ked sa nepoznáme z celého srdiečka ti blahoželám a to že sa mas opatrovať a dávať na seba teraz väčší pozor patrí aj tebe 😵 😵 😵 😵 😵

Alicka do kelu, ale nič to, na Vianoce budete aj tak traja aj ked len v brušku. Uvidíš. Ja to tak cítim.

katti77
17. sep 2009

alica ok 😀
takže alica ide 29.09. do heliku, pralinka na sono a wolfi ty ideš kedy ku koordinátorke?
nebudem vám môcť písať, lebo budem v egypte ale novinky si prečítam na mobile, ak tam bude internet fungovať
😀

wolfskinka
17. sep 2009

alic ... no pamatam .. a vidis teraz ideme do toho spolu a vies kedy zacinam pichat decapeptyl 7.10. a 7.10. pred 4 rokmi som prvy krat potratila .. zeby nejaky signal z hora ?

alicao
autor
17. sep 2009

katti ides do egypta aj ked budes tehotna? 😝
janka aj ty to citis? no super baby, este ze to vsetky tehotne citia🙂
wolfi, kto vie...a po kolkych dnoch sa ten decapeptyl picha?

katti77
17. sep 2009

alica hej pôjdem aj tak, čo sa má stať stane sa, ja tak potrebujem vypadnúť že až

alicao
autor
17. sep 2009

katti, take prtave a uz to bude v egypte 😀

katti77
17. sep 2009

alica nepredbiehaj 😠 prťavá tam budem len ja 😀

pralinka25
17. sep 2009

alic nie len ty mas vzdy pravdu. Obcas sa aj nam zadari. A my tehule to musime vediet predsa nie?

Kati len aby sa ti tam moc neopalilo 😀

Janka a zobral ti aspon krv a moc? Mne nie. Ze staci az za 2 tyzdne.

alicao
autor
17. sep 2009

prali to sa ukaze v novembri🙂

katti77
17. sep 2009

ak by už náhodou bolo prťavé tak budem pod slnečníkom, čítať knižky nato sa teším najviac a sem tam more, ale ak nebudem tak to tam tak roztočím, že až 😀

wolfskinka
17. sep 2009

23dc sa zacina s dekacom

jankabo
17. sep 2009

alicka ked to hovoríme my tehule, tak to si bud istá, že to platí 😵 😎
Prali nebrali, doktor vravel, ze to je zbytočné, lebo ak je vsetko v poriadku a robila som si test a ukazal //, mrcha nie je, sono ukazalo ze niečo tam je, tak stačí až o 2 týždne na HCG. Dovtedy sa setriť, hlavne žiadny stres a oddychovať, aby sa drobček dobre uhniezdil. 😵 😵

alicao
autor
17. sep 2009

wolfi ok dik, a janka ako som napisala pralinke, uvidime ci tehule mali prvdu az koncom novembra🙂 ale myslite na nas !🙂

wolfskinka
17. sep 2009

baby mne sa da spaaaaaaaaaaaaatttt

pralinka25
17. sep 2009

jasne ze na vas myslime a aj budeme.

jani no tak to som rada ze to takto neprebehlo len u mna. Uz som sa bala. No tak budem musiet vydrzat 2 tyzdne. Pomooooooooooooooooooooc stale tu musime len na nieco cakat 😝

pralinka25
17. sep 2009

wolfi nespi

wolfskinka
17. sep 2009

hnusne vonku prsi a ja idem na obed za hodinku ☹ a nemam dazdnik ☹

alicao
autor
17. sep 2009

prali ale si uz za vodou tak sa ukludni🙂 bud rada, ze nie si vo faze cakania na IVF a ze sa to podarilo prirodzene🙂

alicao
autor
17. sep 2009

wolfi ako ste sa dohodli s kamkou? mohli by sme ist od tratorie na pizzu hm?

pralinka25
17. sep 2009

ja by som isla rada na obed uz teraz. Tu zatial neprsi ale co neni moze byt.

Alic ja som rada. Ale vies ono ten stres aj ked si to stale opakujem ze sa mam ukludnit tam je lebo predsa len dnes otehotniet vynosit a porodit zdrave babo je zazrak. Uvidis aj ty budes stresovat. Ale ja ti ten stresik prajem z celeho srdca.
Uz to nebudem riesit. Teraz budem riesit vas dve s wolfi. To vam pojde este viac na nervy 😀

alicao
autor
17. sep 2009

lez nam na nervy prali🙂
a dala by som zato vsetko aby som mala take stresy ako ty teraz🙂

wolfskinka
17. sep 2009

alic nijako lebo sa mi neozvala ...
na pizzu mne tak treba pizzu pri mojej vahe

alicao
autor
17. sep 2009

dame si napolovicu wolfi, ani ja nezvladnem celu, alebo si das len pivo..🙂 tam je pekne a teplucko🙂

alicao
autor
17. sep 2009

wolfi, tak ked sa stretnete tak ju tam proste zatiahni🙂

wolfskinka
17. sep 2009

ja pivo nechcem po tom vcerajsom sampusovom ulete mi je dnes dost blbo a pivo by to este zhorsilo

pralinka25
17. sep 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej aj ja chcem pizzzzzzzuuuuuuuuuuuuuuu
aku lubite?

alicao
autor
17. sep 2009

ja len obycajnu sunka syr, sampinony a kukurica
boze ide mi brucho prasknut ale nie a nie sa to spustit! 😠

wolfskinka
17. sep 2009

alic presne aj ja taku istu, som [pisala kamke sms a neozvala sa mi

alicao
autor
17. sep 2009

wolfi no vidis, dame napoly🙂

wolfskinka
17. sep 2009

kamka pisala .. stretko dnes o 17.00 na marianskom namesti pod laubnami pri radnici ,.....