Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
24. sep 2009

hehe prave tu bol moj veduci povedat mi ze sluzim ako nahradnik na volby ked niekto ochorie 😀
keby tak vedeli ze aj nahradnik ide na PN 😀

wolfskinka
24. sep 2009

katti okolo 16.00 este 20 minut

prali no super ty kedy ides na to sono v utorok ci v stredu ?

alic nedrazdi ma dnes lebo dnes sa tu so mnou ani kolega v kancli nebavil a nic som mu neurobila, neviem co mu preletelo hlavou

katti77
24. sep 2009

alica ja som za každú hlúposrandu 😀

katti77
24. sep 2009

prali tak super, a máš to vyriešené, teraz si náhradník a zachvílu budú chladať náhradníka za náhradníka 😀
no nie je ten život krásny 😀
si pripadám ako zhúlená lalalalal lalalal lalalala 😀

pralinka25
24. sep 2009

idem v utorok. O den skor ako som mala tak snad ma nezozere ze idem skoro.

ano je to na neuverenie krasny paradox 😀

wolfskinka
24. sep 2009

akurat som volala s muzom tak by som tu mala obsediet est epolhodinu, kto tiu zostava ?

katti77
24. sep 2009

wolfi jááááá

katti77
24. sep 2009

nebojte sa baby,ešte to dnes a zajtra so mnou vydržte a potom tu týždeň nebudem tak si vydýchnete však? 😀 😀

wolfskinka
24. sep 2009

katti a to si ako dovolujes vypadnut na tyzden, top co su za moresy to si si akoze pytala povolenie ????
alicxka sprav s nou poriadok ty si sefka temicky ... ved to tu nebude holubnik, to musi mat aj nejake pravidla ......... 😠

pralinka25
24. sep 2009

aj jaaaaaa
Budes nam tu chybat. Tak uz aby si bola naspat. No a mozno na dovolenke muzove mrsky zrychleju (si zoberu priklad z lietadla 😀

pralinka25
24. sep 2009

tak tak wolfi pravdu mas!

wolfskinka
24. sep 2009

prali ze ??? to si tu kazdy robi co chce, a kde zase lieta alica

katti77
24. sep 2009

no môj muž je podľa spermošov taký vystresovaný, že mu 8 dní dovolenky vôbec nepomôže, iba čo ho dostane ešte aj do depresie 😀
ja si zoberiem mobil, v ňom sa mi dá pozerať internet takže ak prídem nato ako sa tam dá aj písať tak aj písať budem ...ale možno tam ten internet v mobile nebude fungovať, tak o vás nebudem ani čítať, no hrozné pomyslieť...
píšem ako maďar ale chápete nie? 😀

pralinka25
24. sep 2009

tak tak. Budeme musiet vymysliet nejake sankcie. Ale dnes som tu najpoctivejsi ucastnik ja a Kati.
Ja dostanem odmenu

pralinka25
24. sep 2009

hehe skusala som si zadat do pasu tyzdne. Aby mi vysliel termin musela som si vymysliet mrchu 😅

wolfskinka
24. sep 2009

prali no super pekne to vyzera tych 7tt, som zvedava co ti povie ten doktor na sone v ktorom tt vlastne si a netestovala si teraz niekedy?

katti77
24. sep 2009

prali 😀 😀 tak ty si už pokročílá tehulka 😀 , a ja som ti už odmenu poslala kinder 😀

pralinka25
24. sep 2009

no myslim ze v 5tt. Lenze tu sa da zadat len od poslednej mrchy a to by uz vobec nesedelo.
a predstav si testovala 😅 ja viem ze som cvok ale musela som vediet ci tam este je. Bolo to v pondelok vecer a ciarka bola trojnasobna proti testovacej. Este mam jeden. Ten spravim zas v pondelok pre istotu. Som trafena ale co uz.
Obdivujem baby co spravia jeden test a je

pralinka25
24. sep 2009

kati ja viem. A dakujem uz som ju zbastila 😉

katti77
24. sep 2009

prali ja ťa chápem, ja by som testovala o dušu asi každý deň 😀
veď keď budeš mať knižku tak až vtedy to budeš mať na betón potvrdené, takže chápem

alicao
autor
24. sep 2009

jeeeeeeeej prali🙂
wolfi, ja a sefka temy? Katty ma tento tyzdne plnohodnotne zastupovala🙂
A pralinka bola moja hovorkina🙂

pralinka25
24. sep 2009

no sak to. A najlepsie bude ked uz budem citit pohyby. To uz budem vediet ze je tam a hybe sa. Takto clovek nic nevie. Preco nemame priesvitne brucho?????????? Aspon pocas tehotenstva???????? (inokedy by to bolo dost nechutne) 😅

pralinka25
24. sep 2009

aj sa inak bojim tam mat tie tyzdne aby som to nezakrikla

alicao
autor
24. sep 2009

prali nemusis sa bat, nekrvacas, si unavena, si uplne idealna tehulka🙂

katti77
24. sep 2009

neboj prali, všetko bude ok, veríme
alica a čo iné mi zostáva, keď tu celý týždeň poriadne nie si, zanedbávaš nás, tak sa polepši
prali keby si mala muchu v bruchu čo by ti referovala ako sa bábätko má to by ti nestačilo

alicao
autor
24. sep 2009

len nie masiarku!!!! 😀

pralinka25
24. sep 2009

no tak aj to moze byt. Musim vymysliet nejaku kameru alebo co. Sak to je uplne hrozne. mali by ste mi pomoct nieco vymysliet aj vam sa to zide a potom ich budeme spehovat. Len dufam ze nam potom nebudu do kamery vyplazovat jazyky 😅

alicao
autor
24. sep 2009

prali opytam sa muza chces? on uz na nieco urcite pride 😀

katti77
24. sep 2009

ja som videla raz takú kameru, používajú ju agenti FBI, sa zmestí aj do maličkej štrbinky tak tá by ti určite pomohla, musíme objednať cez agentku Mekpísovu (neviem ako sa to píše)

pralinka25
24. sep 2009

hehe tak dobre teda. Kati ty oslov Mejkpisovu a Alic ty manzela. 🙂 😎