Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
29. okt 2009

dobré ránko babenky tak kde sa mi túlate?

ja sa dnes budem strarať o šéfovu dcéru, lebo oni musia niečo vybaviť, tak polovica firmy tu nebude, tak som zvedavá ako to zvládneme 🙂 😉

baby vy ste išli dnes do heliosu čo tak?
wofli držím palčeky aby boli dnes výsledky dobré a aby OPU bola podľa plánu
alicka potom napíš čo a ako...

katti77
29. okt 2009

prali a ty si mi kde, či ležkáš doma?

wolfskinka
29. okt 2009

ahojte,

tak uz sme tu aj s alickou, tu sme zaviezli do roboty kvoli PN

tak na sone som mala 16 folikulov ale iba 10 co vyzeralo ze z nich nieco bude, asi mi zvysi davku dnes, uvidime po krvi, boli sme aj na tom embryologickom pohovore a ta embrylogicka povedala, ze aj ked sa nam doteraz oplodnili vsetky vajicka same ze kedze je to 3ti pokus navrhuje tu druhu metodu ICSI co je napichnutie spermie do vajicka s tym ze tam pojde iba 100 percentna spermia ... tak snad to pomoze

som zvedava o 15.00 na vysledky a po ET budem doma ... dovolenku, PN a pracovne volno a vikendy a potom sa uvidi ako to dopadne a ak bude// tak idem hned na PN

katti77
29. okt 2009

no konečne wolfi už so sa vás nevedela dočkať
tak to nie je zlá správa, a ak treba skúsiť všetko čo navrhujú, ale vy nemáte zlý spermoš či hej?...jaj držím palčeky takže v pondelok OPU?
a budem s tebou čakať na 15.00 som tu s tebou zlatko

wolfskinka
29. okt 2009

katti ved prave nemame zle ... z 20 embryi sa nam oplodnilo 20 vajicok ale postupne odchadzali ... tak preto navrhla to ICSU ze do vajicka da tie naj naj spermie

katti77
29. okt 2009

hej viem a chápem, tak ak si myslí, že je to lepšie riešenie tak to spravte tak, aj keď to nie je lacný špás...a ty si čo myslíš, pôjdete dotoho?

wolfskinka
29. okt 2009

katti hej pojdeme do toho 500 eur je 500 eur .. ale je to moj posledny pokus tak ideme do toho ale ci to bude mat nejaky vyznam to netusim to uvidime neskor

katti77
29. okt 2009

no ale ty veľká a večná pesimistka, tak v najhoršom prípade dáte zamraziť, lebo budete mať čo a hlavne kvalitné...tak už dosť a teš sa, že zachvíľu budeš mať mušku v brušku 😉
aj ja rozmýšlam nad ICSI, zase tie naše spermoše sú dosť úbohé, takže asi nás to tiež neminie

wolfskinka
29. okt 2009

katti no ved hej tesim sa len som akasi nie vo svojej kozi ... kamoska mi oznamila, je v cca v 20tt ze ide rodit, lebo babetko zomrelo a musi ho porodit ... som z toho mimo ale uplne

wolfskinka
29. okt 2009

keby aspon cisarskym ale nechaju ju odrodit normalne vytrapit sa ... chudiatko mi je do revu

katti77
29. okt 2009

wolfi tak to mi je ľúto, ale ty sa musíš ukludniť a myslieť na OPU a ET a hlavne byť v pohode

wolfskinka
29. okt 2009

debilni doktori nechaju ju vytrapit sa ako keby jej nemohli spravit cisarsky by som vrazdila, ved aj tak je to strasne bolestne a oni jej este pridaju debili a este ju umiestnia do porodnice medzi stastne mamicky ... ty kokso by som ich vyzabijala vsetkych rad radom

katti77
29. okt 2009

no je to hrozné, no nemajú cit alebo čo...a prečo jej nechcú spraviť cisársky?...asi je to drhšie, lebo tu sa všetko berie cez peniaze...no je mi jej ľúto, to by bolo jej prvé bábätko?

wolfskinka
29. okt 2009

hej prve a tiez bola na umelom

katti77
29. okt 2009

bože, a čo sa stalo bábu, mala aj dáký problém? a išla cez ICSI ?

wolfskinka
29. okt 2009

katti mas v IP

katti77
29. okt 2009

wolfi a ešte si mi stále nepovedala kedy bude OPU? či som len slepá?
a alicka je kde? dúfam, že aj tá má len dobré správy

alicao
autor
29. okt 2009

ahojte ja som sa sa az teraz sem dotrepala,
vysledky krvi som zhanala hadam aj na ministerstve hygieny a mikrobilioge, ale mam ich a predstavte si nemami ani AIDS, tak uz mozem sexovat bez ochrany 😀 😀 😀
katti, vydim ze ma dokonale zastupujes, len jej daj, lebo ja uz nemam sil a musim si setrit na moju stimulku
pralinka je dnes kde?
zas som bola o 4.30 hore, takze o chvilu asi zalahnem

wolfskinka
29. okt 2009

alica no velmi smiesne .... 😀 😀 😀

katti neviem kedy bude opu, som sama zvedava, dnes mam 9 den pichania menopuru a ten by sa mal pichat 11 dni, ved mi hadam poobede uz povedia a mozno este v sobotu pojdem na kontrolu do heliku

alicao
autor
29. okt 2009

uz funkuje stranka na to kajanske korenie, uz som si objednala🙂
wolfi pre teba uz asi neskoro zostavaju ti jedine tie papricky
katti objednaj si aby si nemusela hltat chilly
http://www.sanopa.cyberio.sk/Kajenske-korenie.html

katti77
29. okt 2009

dobre alic objednám a načo je to dobré, mám už zmätok
a inak ja si idem pichať gonal
alica a snažím sa tu robiť poriadky ale ako poznáš wolfi aj tak si bude stále húsť to svoje 😀

prali neviem kde je asi sa lieči doma

wolfskinka
29. okt 2009

no budem tie chilli hltat aj s cervenym vinom ako mi poradili baby ze je to dobre na rast sliznice

uz aby bolo 15.00 a dozvedela som sa vysledky

katti77
29. okt 2009

wolfi budú dobré takže sa nemusíš báť, všetko ide ako má

alica a ty ako, čo, kedy? čo ti dnes povedali

alicao
autor
29. okt 2009

katti ja som si bola v heliku len pre papier, predlzenie PNky, nebola som u doktorky
to korenie je dobre na prekrvenie maternice a proti zrazanlivosti krvy, takze pomoze uhniezdeniu mimiska, ale po transfere to uz neber, led do...
aj ja mam gonal, budes mat pero?

wolfskinka
29. okt 2009

katti alicka bola len pre PN u dr.nebola

katti no ved dufam ze budu dobre, ale som zvedava na kedy mi naplanovali OPU

katti77
29. okt 2009

wolfi aj ja som zvedavá keby už bude OPU a potom ET a kedy sa už konečne budeme tešiť s tvojich //

alica pero, ale keď som videla tú ihlu tak som si povedala, že to som mohla mať aj inekcie, jediná výhoda, že nemusíš naťahovať dávku, inak nič...a chudák ten macko, ten má teraz určite modrinu po mojom pokuse pichnúť ho 😀 😀 😀 😲

wolfskinka
29. okt 2009

katti no tak to je este daleko .... najblizsi termin je dnes vysledky o 15.00 a co mi povedia potom uvidime co bude dalej

katti77
29. okt 2009

no ďaleko ako ďaleko, ešte to nemáš vypočítané na minúty? 😀 😀 teda a čo robíš, flákaš sa 😀

wolfskinka
29. okt 2009

hej presne tak mala by som aj co robit, ale lepsie je ked budem oddychovat

katti77
29. okt 2009

dobre tak vyrátaš to inokedy, len oddychuj