Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
23. nov 2009

dobré ránko zlatíčka moje

tak ja som mala príšernú nedeľu, ale napíšem vám to až keď budem vedieť, že ste tu 😢

pralinka25
23. nov 2009

ahojky ja som tu. Tak mozes pisat.

alicao
autor
23. nov 2009

ahojte, co sa deje katti?

pralinka25
23. nov 2009

caf alic 🙂

katti77
23. nov 2009

alicka no ahojky mojka
pralinka ahoj a praliniatko cmuk

no to je skôr otázka na alicku, včera som mala strašné bolesti vaječníkov, ale až také, že som nemohla chodiť, potom mi bolo lepšie možno hodinu dve a zase ma to chytilo, aj včer keď som ležala tak ma to bolelo, také bolesti ako na mrchu ale tá neprišla...ešte by to ale nemal byť ten hyperstimulák, ešte nepichám gonal, a pijem 4 l vody denne

alicao
autor
23. nov 2009

katti fuuuuuuuuu ha...
no..hypertimulak to urcite nubude, nema byt z coho, ale mozno sa ti z tych hormonov poriadne prekrvila maternica a teraz si tu MS uzijes so vsim vsudy.
Ja by som ale zavolala do heliku, pre istotu, ked na recepcii povies ze si na ivf a ze mas strasne bolesti hned ta prepoja na doktorku.
ale ked je to uz dnes lepsie tak potom nemusis, podla mna len pride poriadna mrcha

pralinka25
23. nov 2009

aha no v tom sa ja veru nevyznam 😒

alicao
autor
23. nov 2009

pralinka a ty co stale bezpriznakova? dufam, ze aspon didiky ti narastli 😀
kedy ides na kontrolu znova? sa mi mari zaciatkom decembra ale neviem presne. to sa teraz chodi len raz do mesiaca? to musi byt na nervy!!

katti77
23. nov 2009

no aj ja si to myslím, hneď som čítala leták k tým inekciám, a tam sa spomína hyperstimulák až v kombinácii s gonalom takže to je len predzvesť mrchy, ale poviem vám to bude iná káva 😝
ak by ma to bolelo aj dnes tak zavolám koordinátorke
a rozhodla som sa, že idem od mrchy na dovolenku alebo na pn, toto sa nedá zvládnuť v práci, ak by to malo byť také ako včera, vžiadnom prípade

pralinka ako sa nám máš tehuľka?
a inak alicka ty sa máš ako?

alicao
autor
23. nov 2009

katttttiiiiiiiiiiii este ma napadlo ze ved mas priznaky ak tehu, aj wolfi take mala myslela ze dostane , netestovala si???!!!! ha???
a presne , preto som ostala doma aj ja...nie kazda to ma take ale ja som pripad, a ako vidim aj teba to caka, ach jo..ale zvladla som to ja, zvladnes to aj ty🙂

alicao
autor
23. nov 2009

ako sa mam ja??? no , ved viete, som netrpezliva a bojim sa 🙂 nic nove 🙂

katti77
23. nov 2009

a wolfi sa stalo niečo podobné, že pred tými druhými inekciami otehotnela? tak testovať ma nenapadlo, a ticho buť baba jedna, zase chceš aby som zkrachovala na testoch a hov...tam bude, počkám do 26.11. to je 32 dc a uvidíme...

alicao
autor
23. nov 2009

nie wolfi nebola tehu pri stimulke, len vravim, ze skoro vsetky baby co su tehotne mali vzdy pocit akoby mali dostat ms a velmi ich bolelo brucho...testuj!!! aj pri tychto injekciach sa da otehotniet to mi povedala aj koordinatorka

pralinka25
23. nov 2009

alic no ja idem v stredu na krv a 9.12. idem na poradnu. No je to na nervy ze az kazdy mesiac, lebo cely mesiac sa pozorujem ci nenastala nejaka zmena a tak. A co je uplne najhorsie ze sono nerobia kazdu poradnu. V podstate sa sono odporuca len v 10 az 14 tyzdni, potom v 20 az 24 tyzdni v 30 az 32 tyzdni a v 36 tyzdni. A medzi tym ma moze aj porazit 😠
Ono vraj neni dobre pre miminko robit ultrazvuk moc casto. Ja by som ho najradsej robila kazdy den 😅

A priznaky stale ziadne. Prsicka trosku narastli ale zas nic zavratne to neni.

katti77
23. nov 2009

no skúsim kúpiť test, ale tomu neverím, no ale však zato dám "len" pár euríkov a ešte to je moja oblúbená činnosť 🙂

pralinka moja, ti poviem to sú tiež nervy, ale už to najkritickejšie obdobie je za tebou, moja segra vravela, že tiež nemala žiadne príznaky a jojko je ako buk, tak neboj všetko je v poriadku, len tie nervy, ja viem, ale sme tu s tebou 😉

alicka a ty sa neboj, ešte pár dní a uvidíš si krásne čiaročky, len to chce trpezlivosť a rozprávaj sa s bambulkami 😉

alicao
autor
23. nov 2009

prali, tom cruis ho mal doma, urcite sonoval kazdy den a maju krasne babo, tak co?
pravda je asi skor, ze to je to nakladne a setria...ved raz za mesiac urcite nie je moc a pre klud mami by sa ma robit, lebo ked je kludna mamina, tak je to urcite lepsie nez vynervana z toho ze nevie co a ako...
ani mna nebolia prsia vobec, nechapem, vzdy ma pre ms boleli ved vies ze som as tu vzdy stazovala, ze ma strasne bolia ani dotknut, a teraz nic☹
tak v stredu krvicka? dufam, ze bude ok🙂!

pralinka25
23. nov 2009

tak tak alic pekne sa s nimi rozpravaj, nech su mudre a sikovne ako moje praliniatko 😉
A potom kati mas sa na co tesit, ked ti budem drzat palce ja+praliniatko, wolfi+wolfiniatko a alic+aliciatka. Ty budes mat aj desatoricky 😀 😀 😀 😀 😀

a kde sa zas wolfi flaka?

Byby no stresy su to stale. Ja si aj hovorim ze klud vsetko je v poriadku ale ked clovek sa docita vselijake veci a potom len trpne.
Do 20 tyzdna je to take kriticke. Ked budem za 20 budem mozno kludnejsia. 😅 he ale len mozno 😅

alicao
autor
23. nov 2009

20 tyzndov??!!! panajana!!!!!!!! a este nie si sediva?
citame nasim babulkam uz od dna transferu mrecekovcov bracekovcov, o julovi a gustovi, kazdy vecer pred spanim a to si nerobim prcu, mali by ste mojho mm pri tom vidiet🙂 sranda je, ze ak to vyjde tak by sa nam to mohlo stat ako v tej rozpravke, ze jeden sa narodi teste pred polnocov v july a druhy teste po polnoci v auguste..to by bola sranda cheche

alicao
autor
23. nov 2009

babulky idem do obchodu aj ked sa mi nechce lebo prsi, ale musim, chapete..nemame nic v chladnicke 🙂
ked sa vratim este pisnem, ok?
este tu chvilku budem lebo vychadzky ma od 10tej

pralinka25
23. nov 2009

no ono predsa su to len nejake vlny a ziarenie.Tak ci tak castejsie mi ho ajtak nespravi. Takze mi bude robit uz len 3. Kazdopadne pojdem aj na to3D alebo 4D. Na to sa tesim. To mi vychadza tak nejak zaciatkom januara.

Teraz mi idu robit testy na vrodene vyvojove vady. Trosku sa bojim kvoli tomu ze drhy mal ked sa narodil chore srdiecko a jeho sestra razstep podnebia. Ale dufam ze to bude v pohode.

Alic prsia ta nebolia lebo nejde mrcha 🙂 neviem co tie deti strasis s mrchou. Sa budu chudence len bat

pralinka25
23. nov 2009

alic no to je od vas pekne ze im takto citate 😵

alicao
autor
23. nov 2009

prali jaj, uz som ticho🙂
ten test musi byt stres pre kazdu....aj ja som mala chore srdiecko a este aj trosku mam, preto stale fucim ako parny valec
ja tvojmu praliniatku verim, zatial ma nesklamalo🙂

pralinka25
23. nov 2009

sak teda aj ja mu verim. Dufam ze bude v pohode.

nic sa mi nechce ked je takyto cas. Uz aby bolo letooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

aj vy sa tsite na leto zeeeeeeee?????????????????????? 🙂 🙂 🙂

konecne sa tu netesim na leto sama hehe

katti77
23. nov 2009

jáj nešla mi myš, ale už je to v poriadku

prali až 20 tt som si myslela, že najhoršie ja prvý trimester, ale nebudem sa s tebou hádať ☹ tak na to 3D sa teším aj ja, a to nie som ani tehu 😉 , no a tie testy tak to sú nervy pre každú, tak nech je všetko v poriadku, budem ti tu držať palčeky

alicka len čítajte a hladkajte

babulky musím niečo spraviť, lebo ak chcem byť na pn musí byť všetko super dokončené...a mrcha sa už asi rúti, už zase mám také bolesti ako na mrchu, takže za chvíľu je tu...

ja sem ešte nakuknem

alicao
autor
23. nov 2009

prali ja len na august, to uz byva chladnejie🙂!
aj tu je hnusne, ale musim ist.
idem sa uz obliect tak zatial papa!
cmuk!

pralinka25
23. nov 2009

tak papa.

No ano prvy trimester je najhorsi ale poznam viac dievcat co prisli o mimi okolo 20 tyzdna a ikto nevie preco. Kazdopadne verim ze nam sa ani jednej nic take nestane a vsetky sa budeme tesit z krasnych zdravuckych mimiskov

wolfskinka
23. nov 2009

dobre ranko ........... 😵 😵 😵 vyspinkana do ruzova

prali ty cakas babo vtedy kedy aj moja segra ... ona ma termin 20 mája, ani tu nehovor o potratoch lebo ma zase doplasis, ja tie moje dva tie tak akurat stacili a uz to nechcem viackrat zazit, uz to musi ist len pekne dalej dobre a ide sa priberat

pralinka25
23. nov 2009

jasne ze to pojde pekne dalej.

Sranda. Tvoja segra je mladsia alebo starsia od teba?

wolfskinka
23. nov 2009

mladsia o 2 roky

pralinka25
23. nov 2009

Ako sa citis?