Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
11. jan 2010

no bude to oriesok 😅

wolfskinka
11. jan 2010

no to si musis ty vybrat tazko radit

pralinka25
11. jan 2010

alic videla som babulky a su supeeeeeeeeeeeeeer 😵

alicao
autor
11. jan 2010

Dakujem prali🙂 aj tata je dojaty🙂

pralinka25
11. jan 2010

mala by si ho niekedy zobrat na sono 😉

alicao
autor
11. jan 2010

toho 27.1 mozno bude so mnou ist dnu...

wolfskinka
11. jan 2010

alic super su fesaci

alicao
autor
12. jan 2010

wolfi dik🙂 aj ty ukaz dnes tvojho fesaka 🙂

alicao
autor
12. jan 2010

toto je fatk dobre 😀 😀 😀
Na letisku sa colník pýta cestujúceho: "Čo máte v tom kufri?"
"Ako to mám vedieť?"
"Jaj, pán je zo Slovenska..."

Policajný zbor hľadá kuriérov výbušnín na zahraničné letiská. Uchádzači volajte na 158. Zn.: Práca je taká ľahká, že ani nebudete vedieť, že ju robíte.

Koľko slovenských policajtov treba na zosnovanie teroristického útoku? Dvoch - jeden ukryje bombu a druhý ju nenájde.

Fax, ktorý poslali zo Slovenska do Dublinu: Hello, Dublin, here big police boss Slovakia. Sorry error, explosive in batožina. Send zurück to Felvidék, sofort!

Stretnú sa dvaja: "No ako bolo na výlete v Írsku?" "Bombovo!!!"

Po vašej osobnej kontrole batožiny a nájdení predmetov, ktoré vám nepatria, prosíme tieto zasielať na ministerstvo vnútra... Oni si ich už spoznajú a rozdelia.

Slovenská polícia prijíma nových členov. Teroristi sa v prípade záujmu môžu hlásiť v Poprade. Nadštandardné platové ohodnotenie, práca v dobrom kolektíve. Nástup možný ihneď. Prax nie je podmienkou. Prihlášky zasielajte faxom!

wolfskinka
12. jan 2010

ahojte

takze gulko je pekny, vrtel sa ako minule, ale podarilo sa ho domerat aj prsteky zratat, mame fotku ako si cmula palceky, doktorka povedala, ze predvadza a meria uz 5,6cm, fotky dam neskor idem si teraz na chvilu pospat

alicao
autor
12. jan 2010

wolfi super🙂 ja sa chystam k zubarke 😖

pralinka25
12. jan 2010

alic 😀 hehe
wolfi no super. Mas maleho vrtichvostika 🙂

wolfskinka
12. jan 2010

alic br ... no to nemusim, ale v tehotenstve sa musi ist k zubarke, takze ani mna to neminie

no to hej veru vrtel sa furt, robilo si srandu z doktorky a tak sa mu pekne prihovarala

alicao
autor
12. jan 2010

wolfinka, je to zlatusik🙂 a ten nostek🙂 juuuuj🙂
nastastie som mala len jeden maly kaz ,takze to vobec nebolelo za 10 minut ho opravila, dala som si urobit este ustu hygienu a snad mam do porodu pokoj...

wolfskinka
12. jan 2010

no ale navsteva zubara ta aj tak este neminie, lebo neviem v ktorom mesiaci sa robi aj zaznam do knizky

pralinka25
12. jan 2010

mne dali u zubara peciatku hned. Ani mi nepozeral zuby lebo som tam bola na preventivke a to uz som bola tehu tak mi to len opeciatkoval

alicao
autor
13. jan 2010

wolfi, to je ten najmensi problem tam ist po nejaku tu peciatku, hlavne ze nemam kaz🙂
dnes smo v noci vobec nespala, zaspala som az ked drahy odisiel do roboty a zobudila som sa o deviatej, aj tak dobre...
musim si ist kupit nieco papat, sme ako vykradnuti..
prali budes dnes doma?

katti77
14. jan 2010

ahojte babulky
vidim, ze sa vam dari 😉 , tt pekne rastu, babatka su nezbedne tak som rada, ze je vsetko ako ma byt a ze si uzivate tehu priznaky
pralinka som rada, ze vsetky vysetrenia dopadli dobre a chlapcek je zdravucky, strasne som sa potesila, ze mas chlapceka, a hlavne, ze je zdravucky...
alicka je blbe, ze ti byva zle, ale este pred par mesiacmi by si za to dala vsetko, len aby ti zle byvalo 😉 , uz zachvilu to pominie a ty si budes uzivat tehu tak ako si to predstavujes, som zvedava ci budes mat ten parik...
wolfi tak gulko je riadny nezbednik, a ta fotka ako si cmula prstiky tak ta je super

pozdravujte babatka, posielam im velky cmuk 😉

alicao
autor
14. jan 2010

katti, sme radi, ze si sa ozvala🙂 no my ti vsetky prajeme nech aj v tebe coskoro vystraja nejaky borec alebo borci!!!! Vela sil do boja a tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!

katti77
14. jan 2010

dakujem zlatko

pralinka25
14. jan 2010

ahooooooooooooooooooooj katiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Chybas nam tu ☹

wolfskinka
14. jan 2010

prasli no ja som bola na prehliadke v septembri, takze mna to bude isto cakat

alic ja som sa dobre nevyspala uz 3 tyzdne, stale som chodila curat kazdu hodinu a jest, ale dnes v noci som trhla rekord, spala som od 01,00-5,15 a potom od 5,30 - 9,40 ... takze konecne som vyspinkana

katti ahojki TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
nech si cim skor tehu aj ty

katti77
14. jan 2010

wolfi dakujem za tttt
no to cakanie je najhorsie, teraz az do aprila len cakat a nic sa nedeje, to je na nervy, ved to poznas

alicao
autor
14. jan 2010

prali jeeeeej vidim brusenko🙂 mas len o trosku vacsie nez ja, to neni feeeer 😀 ale zase na dve to asi nie je take hrozne, ze ano🙂
a to odpocitavanie si tam ako vlozila? je to super
wolfi snad aj ja sa dockam ze sa konecne vyspim este predtym nez sa narodia moje srdenka, lebo potom uz asi nikdy 😀

katti77
14. jan 2010

ahoj pralinka teba som v tej kope ttttt nevidela 😅
aj vy mi chybate, len no ale to uz urcite vies od alicky...

alicao
autor
14. jan 2010

ja mlcim ako hrob hehehehehe 😀

pralinka25
14. jan 2010

kati neboj prebehne to a tento krat to bude uspesne. ale chapem ze je to pre teba tazke ☹

wolfskinka
16. jan 2010

ahojte

katti ved to cakanie, tak o tom by som vedela rozpravat ...

ako vikendujete ? my sme boli cely den vo vratnej, manzel lyzoval a ja som sa len tak prechadzala a ked sme prisli domov zaspala asi na 3 hodiny, otrava kyslikom 😀 😀 😀 😀

pralinka25
16. jan 2010

wolfi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak otrava 😀

wolfskinka
16. jan 2010

prali no co ine, oslahol ma cersvtvy vzducha spala som ako mimino