Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
13. okt 2009

jáj tak chilli nie, no neva, veď keď sa to má podariť tak sa to podarí, no nie 😉

v žiline musí byť riadna zima, ja si už zajtra dám zimnú bundu, dnes som to podcenila...

wolfskinka
13. okt 2009

katti no je tu dobra kosa a prsi

wolfskinka
13. okt 2009

ja dnes povytahujem zimne veci

katti77
13. okt 2009

ja musím ísť na nákup, zistila som, že nič nemám, len tú bundu, topánky potrebujem ako soľ...dúfam, že v maxe v piatok niečo kúpim

alicao
autor
13. okt 2009

ja tiez nemam nic na seba, ale ani si neviem nic kupit, sko som minele pisala, ta dnesna moda..trapne
prali dnes "cvici"ze?

wolfskinka
13. okt 2009

alic mi hovor ... vsetko su take cudne veci a to co sa mi paci nemaju v mojej velkosti

katti77
13. okt 2009

alica hej maká, chúďa moje všetci tam budú pod obraz boží a ona sa bude nudiť, a svokra bude dávať na ňu pozor no komu lepšie 😀

alicao
autor
13. okt 2009

asi skocim do sekaca🙂

wolfskinka
13. okt 2009

alic dobry napad

katti77
13. okt 2009

tak baby by ste neverili ale aj ja mám problém s vecami, mne je zase všetko veľké, teraz som konečne zohnala nohavice o ktorých som snívala už od minulého leta a objavila som ich až pred dovolenkou tak som si ich kúpila v dvoch farbách...

alicao
autor
13. okt 2009

katti, sa stazuj, lepsie velke nez male a pripadat si ako hurka, a aj ja kupuje veci ktore sa mi pacia aj vo viacerych farbach..neboj si normalna, respektive, rovnako nenormalna ako ja, nie si sama🙂

katti77
13. okt 2009

alica si ma teraz utešila, som sa zľakla 😀
a kedy pôjdeme na tú dovolenku čo sme chceli ísť, myslím tú kremnicu s all inclusive 😅 , ja už som zrelá vy ešte nie?

alicao
autor
13. okt 2009

katti boli sme tam pred dvoma tyzdnami, mali plno 😀

katti77
13. okt 2009

alica 😀 😀 😀 😀 😝

wolfskinka
13. okt 2009

katti a mne zase vsetko male

alicao
autor
13. okt 2009

wolfi aj postel?

wolfskinka
13. okt 2009

alic si vtipna, kde sa flakas nudim sa tu

alicao
autor
13. okt 2009

trosku pracujem, sorry🙂

katti77
13. okt 2009

wolfi, je to hrozné, ale keby sme si to vymenili tak by sme zase nadávali...a čo nemáš čo robiť? a ty kedy pôjdeš na PN až pred vkladom?

wolfskinka
13. okt 2009

katti ja nepojdem na PN vobec, pocas stimulky nie je treba, vzdy som ju doteraz znasala velmi dobre na OPU si zoberiem celodenneho lekara a v robote ma kolega na druhy den postrazi, lebo 24 hodin musis byt pod dohladom a na ET si zoberiem celodenneho lekara a potom dovolenku

miroslava89
13. okt 2009

jej tu sa intenzivne rozobera praca na miminkach🙂 😅

katti77
13. okt 2009

wolfi tak to máš dobre, že ťa má kto postrížiť
mirka ako?

miroslava89
13. okt 2009

otrasne.. od 4rana pobehujem p dome-neskutocne zle mi je 😖 tlak vysoky..
akurat tolko ze si chcem zohriat izbu vypnut ohrievac a zalahnem spat..

katti77
13. okt 2009

tak len odychuj, ešte vám nekúria? a máš dáke tabletky na ten tlak, ale asi ani nie sú pre tehotné, sa mi zdá že si to už písala čo?

miroslava89
13. okt 2009

my byvame v dome.. kurenie mame v pivnici od ktorej ma kluce odlozene svokraa ta nie je doma cize sa musim spoliehat len na ohrievac...

a tabletky mam --len akosi nezaberaju tak akoby mali 😒

katti77
13. okt 2009

tak to je dobré, len si zakúr, veď je hrozná zima...a ležkaj

wolfskinka
13. okt 2009

tak volala som si na vysledky vsetko dobre az na pecenovky mam zvysenu hodnotu GMT a leukocyty maju byt do 10 a ja mam 11, ale vraj to moze byt nejakym zapalom

katti77
13. okt 2009

wolfi tak ako že sa nič nedeje, či máš ísť ešte raz na krv? to sa chodí len k obvodnému či ešte aj niekam inam?

wolfskinka
13. okt 2009

katti hej nie je to nic hrozne, da sa ale ze ten zapal moze byt aj zo zuba, ale mne sa skor zda ze mozno zapal mechura .. nemam problemy pri cikani ani ma nic neboli, ale niekedy tam mam taky biely povlak asi zacnem pit urologicky caj to by mohlo pomoct

alicao
autor
13. okt 2009

uz som aj napapana, bola som na poste...
wolfi...to je z piva 😀