Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
14. okt 2009

no aj my sa tu smejeme, že v piatok príde a v piatok odletí
tak nerozumiem židovským pravidlám, ale za úvahu to stojí, či je to košer, si mi dala dobrú myšlienku, sa ho opýtam, ale až keď budem pod parou 😀 😀

tak isto sa tváril aj tetin alžírčan, keď tu bol, ale ja som bola vtedy decko keď sem prišiel tak som sa ho bála viac, bol čierny a pritom nie je černoch len trošku tmavší, asi tak ako naši spoluobčania... 😀

pralinka25
14. okt 2009

na niektorych zidoch to neni ani poznat ze su zidia. Tazko povedat. Mozno bude vyzerat uplne normalne.
A mate 2 chladnicky?

wolfskinka
14. okt 2009

alic kde si chybas mi ta de si ????

katti77
14. okt 2009

prali hej je úplne normálny, aj vyzerá normálne, len ja si ho vždy predstavujem takto...
a ešte nevieme kde bude bývať a v piatok je tu ako na koni...

pralinka25
14. okt 2009

alic sa asi hneva. Alebo? ☹

katti77
14. okt 2009

písala, že sa necíti dobre, wolfi zariať to!!!!

wolfskinka
14. okt 2009

prali alebo trenuje sipky cez plot lebo ide ku mne na kavu 😀 😵

katti77
14. okt 2009

alica to je sneh nie voda, tak pozor na hlavičku 😉

alicao
autor
14. okt 2009

citim sa ako pijak...vystavili ste ma, ale Vam to pomohlo🙂

pralinka25
14. okt 2009

pravdu povediac vobec nic nechapem. Vcera som tu nebola, precitala som si vase prispevky a ku koncu hotova hruza. No a tak som chcela len trosku rozveselit a priviest na ine myslienky, lebo rano som bola este v pohode co sa skor otocilo proti mne. Tak som sa radsej na chvilku stiahla lebo som videla ze to k nicomu nevedie tak som chcela pockat na nejaku debatu do ktorej sa budem moct zapojit, lebo zacinat som uz radsej nic nechcela. No a teraz sa vsetci tvarime ako je super a alicka strajkuje. ☹

No uz aby bolo zajtra. Snad bude lepsie

alicao
autor
14. okt 2009

a ty mozes strajkovat? ja nie? 😀

alicao
autor
14. okt 2009

Paradoxne poviem: NECH SU UZ VIANOCE!!!!!! 🙂 - budeme vediet na com sme...

pralinka25
14. okt 2009

ja som nestrajkovala len som nechcela drazdit a hlavne nebolo nic do coho by som sa mohla zapojit. A mala som aj robotu.

Teraz peciatkujem 1000 obalok k volbam 😝

katti77
14. okt 2009

prali, to je čo? ako ja som stále v depke, len som zistila, že o tom radšej nebudem písať, lebo potom depkujem aj ostatných, a teraz ku koncu pracovnej doby mi je už aj fakt lepšie...
hormon je sviňa no čo už...

alica tak daj na pc čo ťa trápi, či netrápi ja sa tiež už v tom zamotávam...ak ťa trápi, že som ti povedala, že si hašterivá, tak mňa v tom momente keď som to písala, nič lepšie nenapadlo, to že my s wofli sme boli zdepkované to bolo jasné, len som nevedela nájsť správne slovo pre tvoju náladu, lebo si sa mi nezdala v poho...ale teraz už ako si sama napísala nie si v poho tak už radšej nič nepoviem, aby si to nezobrala v zlom...to nebol nikdy môj zámer

pralinka25
14. okt 2009

kati co? Som zas mimo 😅

pralinka25
14. okt 2009

no vidis alic aj ty sa tesis na vianoce 😀 😀 😀

katti77
14. okt 2009

prali neva, medzi tým sa zase popísalo, kašli na to

alicao
autor
14. okt 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!
niiiiiiiiiiiiiiiiiccccccccccccc mi nie je!!!!!!!!!!!!!!
niiiiiiiiiiccccccccccccc ma tetrapi!!!
trapili ste ma len vy , ze deptate, a ze vam neviem pomoct!
dokonca ani teraz ked som nepisala, som nebola smutna ani nic, len som Vam chcela ukazat, ake je to zle ked viete ze je niekto smutny a vy mozete robit co len chcete a nepohnete s nim...
Som rada, ze sa uz rehocete, a stacilo tak malo....len strajkovat - v pralinkynom preklade stiahnut sa 😀

pralinka25
14. okt 2009

aha 🙂

katti77
14. okt 2009

ok som rada, lebo keby vás nebolo tak čo budem robiť, ha , viete si to predstaviť, ja nie

takže už koniec štrajkovania a sťahovania a ide sa ďalej, ja už len dve hoďky a padáááám

pralinka25
14. okt 2009

alic ucis sa cudzie pralinkovske jazyky??? 😀

alicao
autor
14. okt 2009

prali ano, len niekedy tomu jazyku nerozumiem, nenasla som na googly totiz ziadny slovnik 😀

pralinka25
14. okt 2009

no to zas je specialny jazyk, tak na googli nebude, to by potom vedel kazdy 😉

alicao
autor
14. okt 2009

a baby este jedna vec - ZIADNE DEPKY PROSIM VAS, mame nakazane z heliosu byt v klude!
Teda, ak by sa stalo nieco zle, vazne ok, ale to ze snizi, alebo je zatazovy stupen cislo 3, alebo ze nevieme co bude o tyzden, to do depkovskej kategorie nespozna
Neposlusny manzel spada do sekcie nasratie, nie depkovanie....
do sekcie depky spada :
1. necakane prerusenie tehotenstva, pripadne potrat
2. kramy ked pridu aj napriek tomu, ze to nechceme
3. zrusenie stimulacie koli hyperstimulak
4. ziadne emrijko na vlozenie
5. umrtie blizkej osoby alebo milovaneho zvieratka
6. Minula sa cokolada

Dufam, ze ani jedno z toho sa nam nestane, takze nebude dovod na depky
JE TO JASNE!!!???

pralinka25
14. okt 2009

rozkaz

ja nemam cokoladu 😕 😅 😀

katti77
14. okt 2009

alica klobúk dole

ale v mojom prípade bod 6 mení za zemiakové lupienky 😀

alicao
autor
14. okt 2009

prali, riesenie jednoduche...chod si kupit a bude po depke 😀

wolfskinka
14. okt 2009

alic ja uz nema coikoladu a pernicky sme tiez uz zjedli ☹ ☹ ☹

alicao
autor
14. okt 2009

ok....ok...mazem bod 6 😀 😀 lebo ma z vas poraziiiiii 😀

pralinka25
14. okt 2009

😀 😀 😀 😀 precooooooooo?