Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
28. okt 2009

no jasne to je teda celkom slusne percento oproti tym do ktorych si sa uz trafila. nemaj strachy 😉

alicao
autor
28. okt 2009

prali ty by si namala strachy?

pralinka25
28. okt 2009

mala ale strach ti nepomoze. Musis do toho vlozit vsetko pozitivne. Ved to sama stale hovoris 😉

alicao
autor
28. okt 2009

len ja si uz myslim, ze to moje pozitivne myslenie je uplne na prd,
ved si videla ako som celu stimulku aj pred nou bola v pohode, stale som sa smiala a na zle som sa snazila nemysliet, pozitivnejsie sa hadam ani mysliet neda, aj drahy aj segra a kamosky sa cudovali, ako mozem byt taka kludna a v pohode a vidis..asi to nie je az taka pravda...proste ak sa raz vajecniky rozhodnu,ze im jeb..lala, tak im jebllaaa, nech uz myslim akokolvek pozitivne

wolfskinka
28. okt 2009

alic tam je vysoka uspesnost neboj ... trafis sa

ma tu nici kolega ak bude dalej dupat po mne tak idem od zajtra na PN

pralinka25
28. okt 2009

sak jasne ze pozitivny pristup vsetko nespravi ale urcity podiel na tom ma aj to.
Ja verim ze ti to vyjde. Neviem preco ale myslim si to.

wolfskinka
28. okt 2009

ja tiez verim alicke

a prali co ja co myslis vyjde to ?

alicao
autor
28. okt 2009

budem velmi drza ak poviem koordinatorke, ze chcem este mensiu davku nez mi chcu dat teraz? co myslite?
ja by som najradsej zacala od tej minimalnej a ak kontrola ukaze ze zvladnem viac tak nech pridaju, ale toto uz zazit nechem...hm?

pralinka25
28. okt 2009

alic vyskusaj jej to povedat. Ved za skusku nic nedas
wolfi jasne ze vyjde. Musi uz

alicao
autor
28. okt 2009

wolfi napisem ti to co co si napisala ty vcera...NECHCEM TI KAZIT ILUZIE ALE JE TU BABA CO BOLA UZ 7 KRAT A STALE NIC, TAKZE.... 😝 😝 😝
prijemne ze???!!! 😝 to len aby si uz take veci nepisala, jasne?!
katti je dnes na tom pohovore, ci kde sa zase stratila? rano ma nahana nech vstavam a od vtedy ani bu...

pralinka25
28. okt 2009

sa mi zda ze isla.

Baby nic ine vam nezostava iba verit ze to bude v pohode. Je to strasne toto cakanie a viem ze aj s tym pozitivnym myslenim je to asi rovnake ako ked vam niekto povie nemyslite na babo. Skratka neni to lahke a ani sa to uplne neda.

Skratka pevne verim ze na vianoce budete vsetky tehulky nech to tu mozeme zabalit

alicao
autor
28. okt 2009

prali 🙂
este jedna vec je tu ktora je negativna ...tolko vody co teraz miniem na splachovanie zachoda...fuuuuuu nechcem vidiet ten ucet🙂)) chodim cikat kazdych 15 minut a to neprehanam🙂

pralinka25
28. okt 2009

tak to je pruser alic. Co by i len povedali grinpisaci 😀 na tolku minutu vodu 😀

alicao
autor
28. okt 2009

urobili protest proti stimulaciam 😀

pralinka25
28. okt 2009

asi ano tak im to radsej ani nehovor.
Ale zas keby si im povedala ze potrebujes sa rozmnozit lebo tvojmu druhu hrozi vyhynutie tak by spravili zas nejaku akciu na podporu umeleho 🙂

alicao
autor
28. okt 2009

hmmmmmm.....dobry napad, ale mozno oni budu radi, ked druch trafenych vyhynie 😀

pralinka25
28. okt 2009

ale coby ved oni tiez nemaju vsetkych 5 niekedy pokope tak co. 😀

alicao
autor
28. okt 2009

to je fakt, niekedy ani nevedia proti comu protestuju, niekedy len tak z nudy

wolfskinka
28. okt 2009

alic myslim si ze nebudes a ktoru koordinatorku mas ? ja chodim ku janke valachovej, ale koordinatorka davky neurcuje ale doktor

tak k tomu vcerajsku .. opakujem bolo to myslene z ekonomickych dovodov, ze ked ma este 3 pokusy platene poistovnou tak preco vyhadzovat peniaze za cyklus ako samoplatca .. tak to bolo myslene

alicao
autor
28. okt 2009

wolfi ved ja viem, ze si to nemyslela zle ale ani mne ani katti to nebolo prijemna, bola to skareda veta , obe nas rozplakala, a keby som mohlo tak dam aj 300000 za pokus a kaslem na poistovnu..ale uz o tom nemusime hovorit, keby som ta nepoznala tak sa tu uz neukazem....ale mas stastie, ze znesiem vela🙂 len keby som aj hormonov tolko znasala 😀
ja mam mikulovu, a to som nevedela ze doktorka davkuje lieky, co potom robi koordinatorka? lebo ked dostanem ms tak mam zavolat jej..nechapem..

wolfskinka
28. okt 2009

neviem ale koordinatorka podla mna konzultuje davky s doktorom ... ja mam janku valachovu, lebo ta robi s krajkom

neboj sa daju ti mensie davky a bude oko, ved uz to maju doskusane .. sice na prd ale maju ... ja som tiez zacinala na 150 a ku koncu som frcala na 75 a minule IVF som isla stale na 112.5

teraz si das kratky protokol a sup budes tehulka, teraz je takyna po kratkom tehulka teda ma //, este nebola na krvi tak to neries a vyjde to aj po kratkom ...

alicao
autor
28. okt 2009

ok, ok, len by som chcela zacat s minimom, aj tych 75 sa mi zda vela..ale ok..budem im musiet verit, alebo sa mozno zajtra stavim u gatovej. myslis ze mozem na minutku skocit aj ked nie som objednana? to asi nie, ze?

wolfskinka
28. okt 2009

ale preco by si nemohla ked tam uz budes, ved stejne budes musiet pockat na mna tak si myslim ze nebude mat s tym problem a zajtra je svrtok, bude tam ovela menej ludi ako v pondelok a v piatok

alicao
autor
28. okt 2009

uvidim, ci naberiem odvahu, nechcem byt zase vterka , a nechcem ju urazit, aby si nemyslela, ze si myslim, ze nevie co robi..

alicao
autor
28. okt 2009

kocky idem nieco navarit,
ak by som sa tu dnes neukazala tak zajtra urcite, lebo mozno si pojdem schrupnut poobede a kto vie kedy sa zobudim
tak papa zatial🙂

pralinka25
28. okt 2009

ja prave obedujem.

Alic ak ti to ma vyst vyde to ci uz pri dlhom alebo pri kratkom. Neboj.

Varis kazdy den????? Uf to by sa mi nechcelo

alicao
autor
28. okt 2009

prali hej, skoro, ale len teraz ked som na PN, musim nieco teple papat a kto mi to ma uvarit, maminku tu nemam🙂 a ani tetu kucharku zo zavodnej kuchyne, tak musim, tiez sa mi nechce, len cez vikendy vari drahy,
uz fakt idem, lebo od hladu nevidim, tak zatim!🙂

pralinka25
28. okt 2009

tak si navar na viac dni. Ale sak aspon sa nenudis. 🙂

katti77
28. okt 2009

už som tuuuu

idem vás čítať

katti77
28. okt 2009

takže dočítané
ja mám koordinátorku mikulovú, najprv šomrala, že ešte nemám žiadosť podpísanú, že čo tu robím a tak, ale nakoniec mi povedala, že vlastne až od 17.11. su budem pichať takže to by mali stihnúť podpísať...že aj tak proveru si zaplatím sama a tie ostatné lieky mi pošle recept poštou keď tá žiadosť príde...tak super...
no takže s proverou začínam 10.11....
alicka ja sa tiež bojím tej hyperstimulácie, a tiež to skúsim prediskutovať s doktorom/kou, o tých dávkach, radšej by som chcela menšie veď prídávať sa dá vždy...
ale som na začiatku tak zatiaľ som optimistka, a aj tak mi nič iné neostáva, len veriť, lebo o tom ja nerozhodujem, či sa to podarí či nie...takže verím, že to dopadne dobre a ak nie tak to skúsime znova...
koordinátorka vravela, že vklad by bol okolo 10.12. takže presne 24.12. by bolo štrnásť dní a test by mohol ukázať //...tak sa teším, aj bojím, verím, aj neverím, dúfam.......