Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
14. sep 2009

no babulky moje krásne, zlaté, milé dnes vás opúšťam a na stredu sa hroooozne moc teším
papa

pralinka25
14. sep 2009

papa kati 🙂 a uzi si volny den

pralinka25
14. sep 2009

krucinal ale je otrasny cas. Zamracene 😠

alicao
autor
14. sep 2009

katti, maj sa🙂
aj tu ide ciernota daaaaaaka...ja dnes az do piatej zase, fuj

pralinka25
14. sep 2009

tak to si este dlhsie ako ja 😒
ja doma poutieram prach a budem robit nic. Keby aspon v telke nieco bolo.

alicao
autor
14. sep 2009

prali mna by v tvojom stave take veci nerozhadzali, by som sa usmievala ako debo stale aj keby cigani padali

wolfskinka
14. sep 2009

alic .. no vidis ... aspon cosi pozitivne .... bola som pre fotky vo foto, co som fotila pod vodou ... super ... dam na web a poslem vam link ... parada ani sopm nevedela ze som takz dobry fotograf 😀 😀

prali lebo rano ho nebudem mat .... ked pojdem z roboty tak ho kupim, zajtra je sviatok mozno ak bude otvorena lekaren tak ho kupim a spravim v stredu rano, spztaj sa kde sa kupuje rozum, aj mne by sa nejaky zisiel

katti aj ty uz utekas ?

pralinka25
14. sep 2009

wolfi minul sa. Nemaju uz rozum 😝

som zvedava na tie fotky wolfi

wolfskinka
14. sep 2009

prali a pre mna sa nenajde nejaka podpultovka ???

uz sa snazim ich dat na web ak pockate 10 minutiek tak ich uvidite

alicao
autor
14. sep 2009

wolfi supis, tesim sa na ne🙂 a testnem v stredu tiez nech je vzruuuuuso, budem len 13dpo ale no a co?!!

pralinka25
14. sep 2009

super wolfi 😵

alic bude vzruso. juuuuuuuuuuuj keby ti tak nieco ukazalo

alicao
autor
14. sep 2009

prali vies co by som potom urobila uz to nebudem opakovat a hlavne by som zacala verit a mozno aj do kostola chodit 😀

wolfskinka
14. sep 2009

alic super .. uz mam natiahnute fotky v pc a idem ich ukladat 5 minutiek a mate ich tam

wolfskinka
14. sep 2009

fotky su na webe .. link mate v IP

wolfskinka
14. sep 2009

nie je to bohvieaka kvalita, bolo to fotene pod vodou

alicao
autor
14. sep 2009

wolfi su krasne, ja by som sa bala, nevedela by som coho sa mozem chytit a coho nie...

wolfskinka
14. sep 2009

nicoho sa nemozes chytit strazia to ... bolo to asi v hlbke 4m ... skakala som z lode do vody a 2x po hodine sme sa potapali ... teda iba ja lebo moj muz sa boji hlbokej vody ... zato ja som podvodny zivel 😀 😀 😀 😀 😀 nie je tam bohvieake rozlisenie lebo som ich musela zmensit ... vo normalnej velkosti vyzeraju lepsie

alicao
autor
14. sep 2009

aj ja by som bola ako tvoj muz, nesla by som ,ty si zena do voca aj do koca🙂

wolfskinka
14. sep 2009

alic nie do voza aj do koca .. ja osm len trafena .. raz ale zato presne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som za kazdy adrenalin ... minuly rok zralok, tento krat iba 1 chobotnica a kadejake prdave rybky nic poriadne

pralinka25
14. sep 2009

mala som tu rbotu. Idem pozriet fotky

pralinka25
14. sep 2009

wolfi su fakt supeeeeeeeeeeeer.
A najlepsia je ta najvacsia 😀

alicao
autor
14. sep 2009

wolfi, brrrrrrrrr, ze chobotnica...by ma vystrelilo 100metrov nad vodu!

pralinka25
14. sep 2009

wolfi inak ta tema v ktorej sme boli predtym o tom bocianovi a potom si zalozili novu tak nema ani 1000 prispevkov a my tu uz pomaly tahame na 2000

alicao
autor
14. sep 2009

tluchuby🙂

wolfskinka
14. sep 2009

prali ze to je ina velryba .... 😀 😀 😀 😀 chcela som ju chytit ale som sa bala aby ma neotravila bohvieco co to bolo za cudo ...

prali sme lepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zakliate princezny .... 😀 😀 😀 😀 😀 teda ty uz odkliata a my s alickou zachvilu tiez budeme odkliate

pralinka25
14. sep 2009

to sme a poriadne 😎
som na nas pysna.

alicao
autor
14. sep 2009

to sa so mnou baviiiiiiiiis? ccccc!!!! 😀

wolfskinka
14. sep 2009

ja tiez .... a hlavne na teba tie tvoje // su paraaaaaaaaaaada ... a ozaj kedy ides na gyndu uz sa neviem dockat co ti povedia

pralinka25
14. sep 2009

wolfi ty uz mozno aj si.
Ked mi to lekar potvrdi tak si kupim specialny odklinaci pruti a vsetky vas vyslobodim 😉

nahodou pekna to bola ryba (taka morska vila)

alicao
autor
14. sep 2009

budes nasa vila 🙂