Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
2. okt 2009

wolfi tu mast netusim, ale ved tam bude asi navod nie?
a chili mam prave pri sebe pripravenu, obedujem a idem to zhltnut, vybrala som taku najmensiu aby ma nezabilo🙂

miroslava89
2. okt 2009

dlho som bola hore to aj preto som tak dlho spala..este aspon dnes..a zajtra idem na kontrolu k dr. priamo do nemocnice kde mozno aj ostanem..

wolfskinka
2. okt 2009

alic tam je taky navod, ze ja mam vysoku skolu technickeho zamerania a neprisla som za polhodinu na to, ako sa to pouziva tak to nagebem prstom ved to jedno ako tam tu mast dostanem

prali tak vela stastia ja zapijem kusok vodou a rychlo niecim zajem

wolfskinka
2. okt 2009

vyskusala som tu sprchu len tak na necisto so studenou vodou do umyvadla ... kokso to strieka pol metra do sirky mam celu kuchynu oliatu 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
2. okt 2009

wolfi, uz som zhltla a nic ma nepali ani neboli...staci jedna malinka denne? nevies?
a ten krem si asi natieraj normalne prstom alebo pozri na nobel.sk, mozno tam bude nieco napisane

alicao
autor
2. okt 2009

wolfi ty si iny kutil 😀 😀

alicao
autor
2. okt 2009

mirka a co ti je?

wolfskinka
2. okt 2009

uz som prisla na to ako sa to dava, chytra z itry to mala naopak otocene

alic ja si idem dat tu chilli papircku zachvilu a to mas susenu ? ako si ju zjedla ?

wolfskinka
2. okt 2009

chilli papricka cela zjedena zapita vodou a zajedla som ju rychlo vianockou tak ma ani nic nepali

alicao
autor
2. okt 2009

ano susenu, a v pohodu hlt a je to, len nesmies byt na lacno lebo masaker🙂
su take malinke, maju ani nie 1 cm, staci jedna denne?

pralinka25
2. okt 2009

podla mna staci. Nic netreba prehanat

alicao
autor
2. okt 2009

No dobre teda🙂 len aby to malo ucinok🙂

alicao
autor
2. okt 2009

toto som nasla : no musím povedať, že ja ľúbim chilli, ale vo forme malých papričiek. Včera večer som si dala chlebík s maslom a jednu papričku. Asi takto to bude lepšie ako si dávať pastu, skúsim aj tú. No z papričiek odporúčam naraz spapať len jednu, max, dve, pretože potom to je kríž na zariadení s názvom WC. Poslala som sestre toto info, ale povedala, že sa s tým ešte nestretli. Ona pracuje v odbore. Tak sa ešte popýta. ZAtiaľ toľko,pracujem ostošesť, večer nakuknem doma. paaaaaa

pralinka25
2. okt 2009

jezis alic neplas jedna musi stacit. Co chces zjest cely krik?

wolfskinka
2. okt 2009

alic ja len jednu viac do seba nedostanem

alicao
autor
2. okt 2009

prali co som mexicka koza? 😀 😀 😀 ale mozno si dam aj rano aj vecer, ved su take mini prti...

pralinka25
2. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 alic nakoniec budes na nich zavisla 😀

alicao
autor
2. okt 2009

budem nie len sisi ale aj chilli 😀

alicao
autor
2. okt 2009

a som aj red aj hot 😀 😀

wolfskinka
2. okt 2009

no alic to teda hej ... takze uz som si to vysprchovala dole no nic moc prijemne s tou sprchou a aj som prisla na to ako sa ta mast dava takze uz aj mast je na spravnom mieste a teraz idem konecne balit

alicao
autor
2. okt 2009

wolfi toto je prispevok od cikytky :

Moncika.Ja som nič neobjednávala.klasiské sušené celé čilli papričky som jedla denne tak 2-3 kúsky s mäsom,či zemiakmi.Proste s jedlom spolu a moc som to nerozhrýzla,aby ma to tak neštípalo.Objednávala si to Kuspitka v tabletkách z netu.jej sa opýtajte.Dici,kriste nezapíjaj to s vodou.Daj si to z jedlom! Reni,čilli je dobré na prekrvenie maternice a aj ostatných vnútorných orgánov.

alicao
autor
2. okt 2009

kam idete?

pralinka25
2. okt 2009

alic red hot chilli pepers 😀 😀 😀 😀 mali bysi ta dat ako maskota 😀 😀 😀

alicao
autor
2. okt 2009

bude so mna muchacha bonita alicita 😀

pralinka25
2. okt 2009

😀 😀 😀 😀 s ohnivym dychom

alicao
autor
2. okt 2009

len aby to dotycneho nestipalo aj tam dolu 😀

pralinka25
2. okt 2009

no boooooooooooze aspon to bude mat pikantne 😀 😀 😀

miroslava89
2. okt 2009

😀 😀 vy zas mate veselo 😉 😀

alicao
autor
2. okt 2009

awajs ssssssssss 😀

pralinka25
2. okt 2009

mirka a je ti nieco ked ides do nemocnice? ci len preventivne kvoli tomu potratu?