Čakanie u lekára. Ako trávite čas v čakárni?

egyptanka
9. apr 2008

Babule, ako zabijate tento cas ked cakate kym pridete na rad u lekara?

andrea.m
9. apr 2008

julia ale chorobu dieťaťa si na presný čas nenaplánuješ a neviem si predstaviť žeby som sa mala telefonický objednať s takým laryngitickým záchvatom. okrem toho deti do 1 roka sú vyšetrované prednostne vo väčšine ambulancii

andrea.m
9. apr 2008

a čo sa týka mojej obvodnej tak tá každý deň 2 hodiny v určený čas vyšetruje tých čo nemajú čas čakať za poplatok 150sk.

vesi
9. apr 2008

andrea, vo väčšine, ale nie všade ☹

jejke
10. apr 2008

Ja som raz prišla s trojtýždňovým bábätkom do poradne a čakáreň bola plná chorých detí, 😝 vraj oni čakajú dlhšie...
bolo desať a o 9:30 začína poradňa...bolo mi jedno ako nadávajú..šla som dopredu, nebudem s malinkým vystávať v miestností plnej bacilov...Sestra ma hneď vzala vraj "samozrejme, malinké upredňostňujeme".
Prečo si nezariadia poradňu na celý deň aby sa zdravé deti nestretávali s chorými, to teda nepochopím. 😠

ella1
10. apr 2008

hej baby,ale aj s niekoľkoročným dieťaťom sa vám tam nechce čakať.ja preto chodím neskôrmedzi 1200-1400vtedy tam nie je skoro nik.ráno je plno.na teké kožné si radšej zaplatím ako čakať tam s dieťaťom 2 dni!
aj na gynekologiu.prísť tam o osmej ráno a odchádzať o 14-tej 😠
minule sa nám stalo,dcéru objednali na odber na 7-mu ráno na lačno,takže chúdatko hladná a pol osmej stále nebola dr.,len sestrička a potom sestrička zavolala 2,čo boli po nás,tak sa manžel naštval,skoro dvere rozbil ako klopal 😅 a vynadal im,lebo malej už bolo zle od hladu.to ste mali vidieť potom tie fofre ako sa snažili! 😲

filipa
10. apr 2008

tak nastastie taketo problemy nemam. malemu platime rocny poplatok v zdravotnom stredisku, a tak sa vzdy objednavame na urcitu hodinu. maximalne su ustretovi, ak sa aj stane, ze cakame, tak max 10 min. a este aj beru do uvahy chorobnost, objednaju nas vtedy, ked je tam malo chorych deti (ak idem iba ockovat alebo odber). niekedy sa fakt oplati si zaplatit.