Calvin Klein Euphoria verzus Versace Bright Crystal

smile31
29. okt 2016

Ahojte maminky, prosím vás nie je tu niektorá z vás, ktorá používa tieto parfémy? P prípade, ktorá ma s nimi skúsenosť? Ešte by som sa chcela spýtať na názor na mužský parfém Versace Eau Freiche Man vs Davidoff Cool water man exotic summer ? Ďakujem

veroniqc31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzulka474
29. okt 2016

Ahoj, ja mam Vercase Bright Crystal Absolu je podobná, a je to úžasná vôňa a dlho vydrží je svieža kvetinovo-ovocná

zvedava29
29. okt 2016

Ja používam calvin clein euphoria, a je úžasná, ale je to ťažká vôňa, nie každému sedí. Pre mňa top

smile31
autor
29. okt 2016

@veroniqc31
@zuzulka474
@zvedava29 dakujem za nazor dievčatá 🙂 veľmi ma láka ta euphoria ale bojim sa aby nebola pre mna tazka... to asi nie je citrusova vona? ... versace bright crystal vydrzi kolko asi? 🙂 u mna vzdy bola topka D&G Light Blue ale rada by som jednu z tyhchto dvoch vyskusala...

zvedava29
29. okt 2016

@smile31 ani náhodou to nie je citrusova vôňa, myslím calvin clein euphoria. To skôr ten versace má k d&g bližšie

smile31
autor
29. okt 2016

@zvedava29 a je nejaka ktorej sa CK podoba?

miskatomy
29. okt 2016

@smile31 moc sa asi vo voniach nevyznas takze ck a versace su uplne rozdielne vône ...bud chces nieco letné, svieze alebo chces nieco zimne,tazsie...určite odporúčam vyskúšať vzorku voni...nastriekat sa a nechat rozvinúť sama uvidíš ktora ti lepsie sadne

smile31
autor
30. okt 2016

@miskatomy vzdy som pouzivala citrusove vone len min rok som na vianoce dostala la vie est belle a ta sa mi celkm pacila.... je mi jasne, ze CK je tazsia vona, ako pises zimna, ale ked je tak ospevovana myslela som, ze ju vyskusam

zuzulka474
30. okt 2016

No ja ked si nechtiac streknem na vlasy,cítim ju aj o dva dni na nich....

smile31
autor
30. okt 2016

@zuzulka474 neni to vona skor pre starsie damy? 🙂 mam 26 🙂

miskatomy
30. okt 2016

@smile31 najskor si ju vyskusaj ak by mali vzorku alebo sa nastriekaj a nechaj si cely den ...ja mam tiez teraz lancome 🙂

veroniqc31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smile31
autor
30. okt 2016

@miskatomy
@veroniqc31 no budem musiet skocit do parfumerky a pozriet... a jj paci sa mi D&G ale chcela som zmenu uz... la vie este belle ma uz akosik "omrzela" tak som chcela nejaku zimnú no uvidím..ale ďakujem za rady ;)

miskatomy
31. okt 2016

@smile31 pracovala som vo Fann-e ...veru D&G to bola vôňa ktoru kupoval kazdy leto - zima...a mas rada aj take sladsie vône? Lebo jedna mozno z takych trosku výraznejších je od lancome aj midnight rose...je o nieco jemnejšie ako ck

smile31
autor
31. okt 2016

@miskatomy nevies nahodou ci nebola CK v emme alebo eve ako vzorka pred nejakym casom?... lebo neviem ci to nebola nahodou ona a ta sa mi pacila 🙂

zuzulka474
31. okt 2016

@smile31 ja mam 24 🙂 nie práveže je to krásna svieža vona

amiga
31. okt 2016

Mám doma obidva parfémy, dostala som ich darom. Versace používam, vyhovuje mi, je trochu do sladka podľa mňa 😵 ale skôr akoby sviežo-kvetinová vôňa.
CK Euphoria je už pre mňa dosť ťažká vôňa, používam ju iba občas, aj keď celkom sa mi páči, ale mám radšej svieže vône. Táto citrusová určite nie je. A som z vekovej kategórie 35+ 😉

miskatomy
1. nov 2016

@smile31 joj to neviem naozaj co tam bolo...a nie je to svieza vôňa ako napísala zuzulka

ivica7
1. nov 2016

Ja mam tiez aj aj a su skvele, ja ich radam rozne striedam. Tu CK som kupovala len nedavno, najcastejsie z notino alebo parfemy-elnino nakupujem, pretoze casto maju ozaj skvele ceny a vzdy darcek navyse k nakupu. Este vzdy sa da co to usetrit s kuponom http://www.kuponyzdarma.sk/ Teraz navyse postovne zdarma. Za seba odporucam mat aj aj a striedat, ak chces len jeden, tak CK Euphoria, je výrazná, silná a drzi dlho.

smile31
autor
1. nov 2016

@ivica7 postvne zdarma na notino? mne ho neukazuje :/

smile31
autor
14. nov 2016

tak baby dnes dorazila Euphoria a nevydrzala som to tak som skusila a je to MEGAAAAAAA! Je nádherná 🙂

veroniqc31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz