Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Candy práčka so sušičkou, ste spokojné?

misa1709
21. okt 2019

Chcela by som sa spýtať či ju máte niektorá.

patinqaa
21. okt 2019

@misa1709 Mam ju (slim verziu)
Viem a aj som vedela ze spotrebice oddelen su lepsie, ale mat 2v1 je lepsie ako nic !!!
Susim len v zime (v pohode vsetko vysusi) ale dost je bielizen pokrcena (cize ano zehlim 😃, ale zehlila som aj predtym ..)
Inac je to paradna vecicka ☺️

budemematbejby
22. okt 2019

Aj ja ju mam a myslim si ze za tu cenu super. Akurat ako je uz vyssie spomenute tak pradlo zo susicky je dost pokrcene 😅 ale ja som aj tak vzdy vsetko zehlila takze som s tym ok. Ale inak to pokladam za dobru investiciu

evittam
22. okt 2019

Ak mas možnosť urcite zvlast. Mam obe BOSCH. Vsetko skladam rovno do skrin. Žiadne žehlenie. O 9.00 zapnem práčku a o 12.00 mam dve pracky ususene poskladane v skriniach.

misa1709
autor
22. okt 2019

@budemematbejby ako peries a ako mám nastaviť tu aplikáciu cez tel. Dala som na pranie to perfekt plus sušenie tak pralo necelé dve h a potom susilo 4:50 nedá sa to sušenie skrátiť? Ďakujem

misa1709
autor
22. okt 2019

Nesusim len zo zvedavosti som skúsila 🙄 a to prádlo po sušení katastrofa vykrcene 😂 lem ma štve že veci nevoniaju ako predtým kde môže byť chyba v starej práčke krásne prádlo vonalo a teraz nová práčka a nič 🙄

patinqaa
22. okt 2019

@misa1709 zvyknes si na to. Pradlo je vsak pekne nadychane ( a citala som ze napr avivaz nerobi dobre uterakom aj tak takze) 🙂

evittam
22. okt 2019

@patinqaa Hlavne nerobí dobre sušičke.

patinqaa
22. okt 2019

@evittam Presne tak. To som aj chcela napisat :D ze susicke ale napisala som uteraky 😃

thekacicaa
22. okt 2019

@misa1709 mam ju. Pracka je fajn, rozne rezimy sa daju rozne nakombinovat, co ocenujem. Susicku by som aj rada pouzivala, ale najkratsi rezim trva cez 2 hodiny a ked aj ukoncim susenie skor, tak pradlo bolo uplne horuce. Bojim sa, ze sa mi pradlo znici a zrazi, tak ju nepouzivam. Podla mna vyhodene peniaze. Ak mozem, kupim si Candy znovu, ale len cisto pracku, bez susicky.

misa1709
autor
22. okt 2019

@thekacicaa sušičku som vyskúšala a už ani nebudem, možno cez zimu v nutnom prípade. A vonia vám prádlo na akom programe bežné periete?

thekacicaa
23. okt 2019

@misa1709 áno, prádlo vonia, ale vďaka avivazi, nie vďaka práčke 😀 periem väčšinou na 40° v režime 44' alebo 60° v režime 59'. Iné ani nepoužívam.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli