Časté hnedé špinenie a hnedý hlien. Čo to spôsobuje?

sherry22
4. jan 2009

Dobry den, potrebovala by som nieco zistit, lebo doktor je na dovolenke. Naposledy som mala menzes 10. 12., trval ako vzdy, 6 dni. potom, 25.12., som mala spinenie, to trvalo len 2 dni. Dnes som opat zacala spinit. Je to take hnede a pred chvilou som si na intimke nasla nieco, co sa podoba hlienu, aky mam v case ovulacie, akurat je to hnede. Nemam vobec sajnu preco je to spinenie tak casto? Co by to mohlo sposobovat? Dufam, ze neotravujem. Dakujem.

bobas
4. jan 2009

sherry moc ti neporadim ale me tohle delala antikoncepce. Telo ji proste nesnaselo tyhle hormony ☹ Ale nemusi to bejt ono 😒

sherry22
autor
4. jan 2009

Praveze som nikdy nebrala ani neberiem antikoncepciu. Je nejaky iny dovod, preco je to tak?

sherry22
autor
4. jan 2009

Mozno budem teraz nechutna, ale skusila som ho aj onuchat, ale nema ziadnu vonu ani pach. Z coho to moze byt?

kotenko
4. jan 2009

A nebolia ta vajecniky, mechur a pod.? Nemohla si niekedy nachladnut? alebo nesedela si na niecom studenom? nespala si z holymi krizami? niekedy toto spinenie mavam aj ja, bola som s tym u dr a povedal mi, ze som nachylna na chlad a aby som sa teplo obliekala a podobne...
aaalebo, nemozes byt tehotna?

sherry22
autor
4. jan 2009

Obliekam sa poriadne, lebo viem, ze som nachylna na chlad, to ano, ale nebola som teraz prechladnuta. Mozno ze je to od toho, lebo mi je casto zima, hoci sa teplo obliekam. Dost pochybujem, ze by som bola tehotna, test vysiel negativne, hoci kto vie, aj ked sme si davali pozor aj s kondomom. Nic ma nesvrbi, nepali. Ani neboli, nic necitim, akoby nebol. Az vtedy si spomeniem na vytok, ked idem na zachod a zbadam to hnede spinenie na intimke na gatkach.

kotenko
4. jan 2009

Hm, no zvaz vsetko a pre istotu si mozes uvrati "zensky caj". bohvie.... a nevsimla si si na sebe nejake zmeny, napr. "pupienka na tele, na tvari" (ja tomu hovorim "jebaciky", sorry za vyraz, len aby ste ma pochopili). Mozno sa ti iba hormony buria... Alebo.. Nie si po pohlavnom styku? moja kamaratka pravidelne spini po styku

alline
5. jan 2009

ahoj neviem ci si, alebo nie si tehotna, ja som spinila hned na zaciatku tehu a bolo to kvoli tomu, ze som mala mat 2 babatka a jedno neprezilo a to druhe cakame teraz v marci. Tak mozno aj to by mohla byt pricina, ale nie je to iste. Urcite chod k doktorovi, on Ti povie co to ma znamenat.