Špinenie po nechránenom styku

satanovodieta
10. aug 2019

Ahoj damy som uz zufala... Pisala som sem minuli mesiac ako som mala vytok... Prvy mesiac po sexe som zacala spinit a mala som este cas do ms a trvalo to cca 8-9dni a tak isto aj druhy mesiac po sexe som zacala spinit tak na ruzovo a po cca 2hodinach uz na hnedo tiez cca 8-9dni chvilu som nespinila vobec a chvilu ano a takto to bolo tie dni... A teraz som mala posledny sex (zakazdym nechraneny) nedelu a potom utorok som zas zacala spinit ale ozaj uuplne malinko iba ked som sla na wc a jak som sa utrela tak som mala len zafarbeny toaletny a to tak ze raz ružovkato a raz hnedo a potom zas to bolo take vselijake akoby zmiesane farby hneda a do toho ruzovo cervena trvalo to 3dni a do ms mam este 2tyzdne... A cez tieto 3spiniace dni ma zacalo bolet a pichat v podbrusku... Uz dva mesiace som nemala menzes a neviem ci vobec dojde aj tento mesiac.... Co by to prosim mohlo byt alebo lepsia otazka z coho? A myslite ze k dr mam ist uz cez tyzden alebo pockat este dva tyzdne ci pride ms a az potom ist? Voprad dakujem za odpovede 🙃🙃

alexandra2468
10. aug 2019

@satanovodieta
Prepac, ale opakuje sa ti to uz treti mesiac a ty si este nebola u lekara?

veronikaszabova
10. aug 2019

@satanovodieta 2 mesiace nemas menzes?
A test ta nenapadlo spravit??

kataka10
10. aug 2019

@satanovodieta Urcite chod k doktorovi cim skor. Treba aby ta pozrel. Moze to byt hocico. Uplne zbytocne cakas.

satanovodieta
autor
10. aug 2019

@kataka10 jasne len som dlhodobo v zahranici dojdem az stredu takze jedine az potom k dr

kataka10
10. aug 2019

@satanovodieta Tak do stredy to uz vydrzi ale objednaj sa cim skor. Takto opakujuce sa spinenie urcite nie je dobre.

matabb73
10. aug 2019

Ja som to mala pri displázii na krčku maternice. Mala by si ísť k lekárovi na cytológiu. Ja som musela ísť na operáciu. Odvtedy všetko ok.

satanovodieta
autor
10. aug 2019

@matabb73 mozem sa spytat co je ta displazia?

satanovodieta
autor
10. aug 2019

@veronikaszabova test budem robit zajtra rano a k dr buduci tyzden

matabb73
10. aug 2019

Zmeny ma krčku maternice. Preto sa robieva cytologia. Aby sa zistili, či sa tam deje niečo zle. Pri zhoršených výsledkoch sa robí konizácia, odobratie časti krčka. Ak by sa to neliečilo, môže to prerásť do rakoviny. Táto operácia je dosť častá, ja sama poznám niekoľko žien, ktoré to absolvovali. Jasné, že to nemusí byť ono, ale u mňa sa to prejavovalo podobne. Špinením po sexe.

satanovodieta
autor
10. aug 2019

@matabb73 toto sa mi absolutne nelubi 🙈 dakujem

janka386
10. aug 2019

Veď si sprav tehotenský test a uvidíš 😊

satanovodieta
autor
10. aug 2019

@janka386 budem robit rano ale bojim sa trocha ze zas tam bude len 1ciarka jak davnejsie ked som si robila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre