Celoročný zákaz používania petárd

inspiration2
2. jan 2016

ak by mal niekto rovnaký názor a chuť niečo zmeniť, nech sa páči, podpíšte petíciu:
http://www.peticie.com/celorony_zakaz_pouivanie...

peter445
3. jan 2016

Podpisane...ohnostroj mi chybat nebude extra a petardy uz vobec nie..

jabadaba
3. jan 2016

@inspiration2 jej, celkom mi to prislo vhod, pretoze petard mesiac pred Vianocami a mesiac po Novom roku mam akurat tak po krk! Dik za upozornenie na peticiu.

qidko
4. jan 2016
qidko
4. jan 2016

@peter445 Bolo by super keby to nebolo vadi to nielen mne ale moj psik je s toho uplne hotovy trpi ma triasky zvracia a nespi potom celu noc niekedy to trva aj niekolko dni kym sa stoho spameta vrim ze to vide

peter445
9. jan 2016

Prosim podpisujte uz chyba len 1200podpisov. http://www.peticie.com/celorony_zakaz_pouivanie...

babu15
9. jan 2016
Používateľ babu15 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od babu15.

bude super ked to zakazu, ja sa toho strasne bojim

peter445
9. jan 2016

@babu15 nezakazu ...ak bude 10tisic podpisov tak sa to myslim posunie do parlamentu kde prispaty poslanci ktory maju v hlavach len svoje koryto, to nepozru ani ockom...ale ide o princip...deti budu normalnejsie pocas silvestra bez tychto hovadin, zvierata budu mat pokojnejsie noci a okolo priroda nebude zadrbama tymto odpadom z petard...teda toto bude ak zakazu tieto veci co ako som pisal poslanci sa na to vykaslu

jabadaba
11. jan 2016

ja dufam, ze to padne na urodnu podu... ale mozno som naivna. Vcera vecer napr. t.j. 9. JANUARA! praskli take salvy pri nasom dome, ze nas tu vsetkych trhlo! Samozrejme, deti vyleteli z posteli vydesene! Okna nam zarezonovali a murmi doslova presla detonacia! Paprce by som odrthla za toto!

qidko
11. jan 2016

@jabadaba Nezabudni podpisat peticiiu mozno to naozaj prejde a prestaneme dostavat petardove soky

jabadaba
11. jan 2016

@qidko uz som podpisala. 😉 Ja fakt dufam, lebo toto prudko nemusim. Akceptujem ohnostroje okolo polnoci, aj sa mi pacia, ale aby niekto terorizoval okolie tyzdne pred a tyzdne po Silvestri, tak to je mimo moju toleranciu.

qidko
11. jan 2016

@jabadaba Tu to pocut este vzdy lezie mi to na nervy nech si urobia jeden ohnostroj a staci a nie kazdy vecer to este pocut som zvedava kedy to skonci

peter445
12. jan 2016

Podpisujte peticu...robite to pre svoje deti a deti svojich deti 😀 ...este tisic podpisov a peticia je ukoncena

peter445
28. jan 2016

Podpisujte peticiu uz len 800podpisov necelych

babu15
26. feb 2016
Používateľ babu15 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od babu15.

@peter455 to je to, ze taketo veci poslanci neriesia, ze im je to sum a fuk