Cena veľkého balíka
11. feb 2021
Ahojte. Zaujimalo by ma, či niekto z vás nemá skúsenosť s posielaním veľkých predmetov napr. Snowboard. Koľko by to asi vyšlo?
Ahojte. Zaujimalo by ma, či niekto z vás nemá skúsenosť s posielaním veľkých predmetov napr. Snowboard. Koľko by to asi vyšlo?
@ivonka28 v decembri balík na adresu - lyže, cena bola 5,90€