icon

Cena veľkého balíka

avatar
ivonka28
11. feb 2021

Ahojte. Zaujimalo by ma, či niekto z vás nemá skúsenosť s posielaním veľkých predmetov napr. Snowboard. Koľko by to asi vyšlo?

avatar
alenah31
11. feb 2021

@ivonka28 v decembri balík na adresu - lyže, cena bola 5,90€

avatar
martinkatinka
11. feb 2021

cennik.posta.sk

avatar
nelca84
11. feb 2021

@ivonka28 cena je podla vahy + poplatok "neskladne" za nepravidelny tvar