Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

petatesarova
2. nov 2009

Mě přišlo trapné,co Paulina řekla na adresu Dary....to se myslím,vůbec nehodí 😠

aurecon
2. nov 2009

Co řekla Paulína Daře? Nějak jsem to nepostřehla.

bejbypd
2. nov 2009

no pubertacky sa predviedli ben postupil...dnes som stroha a nahnevana ze niektori ludia vidia len vyzor...preto sa obavam kvoli tomuto aby tak neodisiel aj chodur alebo leona..bohuzial mali by hlasovat len od osemnast vyssie 😀 som zla ale mozno vtedy by to bolo o trosicku spravodlivejsie 😉

olivova
2. nov 2009

ze konecne moze spavat - len neviem preco...

petatesarova
2. nov 2009

Když vypadla...,že konečně může Dara v klidu spát....

zanetka82
2. nov 2009

Myslím si že jí chtěla tímhle dokázat že jí je to jedno ale tímhle gestem to spíš potvrdila 😉

urbi
2. nov 2009

to mě mrzí teda hodně. po martinovi, Leoně a Dominice byla nejlepší... zajímavý hlas, krásná... ale rozloučila se s grácií dámy, to teda všechna čest - Paulína se svým projevem byla vedlí ní jak fracek

martimarti
2. nov 2009

Mě Markéta nepřekvapila, i jsem to čekala. Byly tam dvě typově podobné, dobře zpívající blondýnky, nevím...mě tedy splývaly a prostě nejvíc hlasujou puboši, proto jdou kluci dál, příště půjde Monika, myslím 😉

bubadlo27
2. nov 2009

neviem ci ste si vsimli, ale ked vypadla pavla, tak chodur s leonou stale hore, a ani sa nepohli s nou sa rozlucit,
myslim ze sa mohli trochu premoct, aj od nich to bolo drze / nenapadne im to aj Adela alebo Leos naznacili /

titkovamiriam
2. nov 2009

no zienky dobru noc 🙂

lenerka
2. nov 2009

tak dneska mě skoro ukápla slza
kvůli markétě
fakt ty lidi nechápu ,byla lepší než Ben!!!no jo to jsou ty puberťačky

bejbypd
2. nov 2009

bolo to drze podla mna ale asi vedeli preco tam nesli...ja by som tiez nesla nech by som niekomu prisla hocijak namyslena...ved leona s nou nechcela byt ani na izbe..preco by sa mali pretvarovat a nasilu ronit slzy a objimat sa...praveze prst hore ze sa nepretvarovali 😉

titkovamiriam
2. nov 2009

http://www.tvojden.sk/spravy.php?id=33979&co=posli
a istvenec ma aj umelecku agenturu okrem upratovacej firmy...

lenerka
2. nov 2009

příště 100%půjde zas nějaká holka
asi ta Monika

kacir
2. nov 2009

je to vrchol, že Markéta vypadla a Ben zustal, je vidět, že to fakt není o zpěvu, je to smutný 😔

bubadlo27
2. nov 2009

aha a minule pri vyradovani ked odchadzali spolu sa drzali za ruky, sa pretvarovat mohla ze 🙂 🙂 🙂 🙂

bejbypd
2. nov 2009

😉 presne...mas pravdu 😉 😉 😉

martimarti
2. nov 2009

Kacir...jasně že to není o zpěvu, vždyť hlasují diváci, je to o sympatiích, charismatu, umění zaujmout, já myslím, že Ben ještě půjde dál...a co? Zboří se svět?? 😀 😀 😀

silvia123
2. nov 2009

Str.103 23,30 a to som nemusela byť ani Sybila aby som si domyslela že vypadne Konvičková, vedela som že pubertiačky podržia Bena a zlízne si to ona. Sa pos...e keď bude mať dať Jacksona nabudúce Ben.

kacir
2. nov 2009

tak ted už si nmuže být jistý ani bezchybný Martin, je to o pubertačkách a sympatyích, hlas nerozhoduje, jinak by Ben nepostoupil

zanetka82
2. nov 2009

No nedokažu si předsatvit že by Leona měla zpívat Madonu nebo Jacksona 😀 😀 😀

titkovamiriam
2. nov 2009

a ved sa uvidi nech je vitaz koho si ludia zelaju,u nas vyhrala berkyova a uz si nanu nik nespomenie a ty co nevyhrali a mali nato cd vydavaju.s tych vsetkych sa mi najviac paci cmoro -tem ma cd-koncerty no on bol jasny favorit od zaciatku 🙂

kacir
2. nov 2009

martimarti- ne, nezboří, já jen že Martin je neprustřelný, ale v superstar to neplatí, je to otevřený, nikdo není jasný favorit 😉

titkovamiriam
2. nov 2009

leona by mohla madonu tu pesnicku co sa modlila pri tej soche co ozila ....,

bejbypd
2. nov 2009

ja si tiez neviem predstavit ze by leona spievala madonu...asi preto ze leona spieva lepsie 😀 sory ale ja madonu jednoducho nemusim ani jej spev 😎

titkovamiriam
2. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

bubadlo27
2. nov 2009

no mozno leone daju spievat aj Misa 😀 😀 😀 😀

kristi
2. nov 2009

ja uz fakt nevim co za pipiny tam hlasuje, dneska fakt markety je velka skoda

martimarti
2. nov 2009

Kacir...to máš úplně pravdu 😉 Ono by se to fakt mohlo stát. Důležité je, že už všichni zaujali a má pravdu miriamtitkova, že můžeš zvítězit a časem po tobě neštěkne pes. U nás byly před tím 3 ročníky SS a jediný, kdo zpívá je Aneta, ostatní myslím zapadli... 😒 A ti, kteří vypadli brzy jsou třeba v muzikálech, ale nikdo kromě Anety, Sámera a možná Bendeho se neprosadil sólově.
Ale něco mi říká, že Martin Chodúr dojde nejdál 😉 🙂

titkovamiriam
2. nov 2009

aj to si viem predstavit a bendig bude thiller 🙂 ben billy jean 🙂 chodur by mohol sey-sey no to miso spieval s polom. 😀 stara by mohla madoninu laisla bonita 😀