Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lisounek
3. nov 2009

bejbypd: jako extra hudebni sluch nemam to nebudu tvrdit, pisu jen jak to na me pusobi...nerada se na nej divam a nelibi se mi jeho tlaceni pri tech pisnich...je to porad porad stejne a jedno velke divadlo..ale to asi lidi chteji...me je to jedno..ja nehlasuji pro nikoho, jen me bavi se na to divat... 🙂

krpito
3. nov 2009

lisounek, ja som len napísala, že mne sa taký nezdá, práveže podľa mňa vystupuje veľmi skromne 🙂 , to je všetko ...

alusha
3. nov 2009

no ja osobne Darinu ako osobnost nevidim a uz vonkoncom nie hviezdu, poslednych par rokov o nej vieme len vdaka superstar, inak by sme daaavno na nu zabudli, ze niekedy bola nejaka darinka rolincova 😀

lisounek
3. nov 2009

krpito: jj skromne vypada to joo 😀

jabber
3. nov 2009

Tak já myslím, že Leona má hlas právě takovej jakej má i díky tomu jakou má postavu 😉

Je nejvyšší čas, aby holky přestaly podporovat Bena, protože on se tam už jen trápí 😅 měly by mít trošku soudnost a nechat ho jít - nebo ho chtějí každý týden vidět poníženého a kritizovaného? 😕 😅

duska1122
3. nov 2009

to sa ako branila ked povedala ze dara moze kludne spat? to bolo skor vystrel do tmy alebo posledny rev strelenej lane. nebolo to dostojne. a vobec nie na taku mladu babu.

dai
3. nov 2009

duska,
myslim ze prave tym zaverom dokazala ze je mozno osobnostne vyspelejsia ako dara... lebo ta jej reakcia sa absolutne nehodi k 35 ci kolko ma rocnej zene... paulina aj ked jej nepovedala nic prijemne, povedala to slovami ktore neurazaju... skor zacitovala daru ...l to co povedala dara ale nema obdobu - urazat niekoho kto sa nemoze branit a brat si do huby este aj jej rodinu a argumentovat splaskami produkovanymi bulvarom... sorry, toto nerobi ani 5-rocne decko, nieto akoze dospela akoze hviezda ☹

lisounek
3. nov 2009

jabber: jj Ben uz se citi fakt hrozne tam on vi ze zpev moc neovlada, rytmus o to min, ale jako je soumen a tanci, ale to nestaci...bude ho to jen trapit jak pises ☹

krpito
3. nov 2009

jabber, súhlasím 😉 ale pubertiačky budú ho trápiť ďalej, aj keď mne sa teda až taký krásny nezdá 😕

lisounek
3. nov 2009

souhlas s dai 😉

yanna.o
3. nov 2009

jandová tam vždycky něco pleskne, co je takový blábol, že to snad ani ona sama takhle říct nechtěla 😅
mně to včera připadalo, že paulína to řekla na adresy dary proto, že dara asi něco řekla na ty SMS. Kdyby mě propíral bulvár, tak by mi to taky dost vadilo a aspoň jednou trefnou větou bych se bránila. A pokud se Dara k tomu vyjadřovala, tak si Paulína rýpla i do ní. Ono furt někde číst, jak jsem nemožná, hrozná, nudná a neustále posupuju do dalších kol, není žádný med. A když se někdo z poroty k tomu začne vyjadřovat v negativním smyslu, tak by mě to už nepotěšilo vůbec.
Pořád nevíme, jak to s těmi sms opravdu je. A navíc za chování svého otce ona přece nemůže.

K tomu Paulíninu vystupování..
Otázka je, zda je povýšená, drzá, sebevědomá, co si myslí, že umí zpívat.. nebo zda by je unavená z těch řečí, slyší sama sebe, že nezpívá tak dobře jako ostatní, neumí písničkám dát šťávu a navíc to o ní tvrdí denníky.. Kdo tohle má číst. Pak se do ní obuje porota, pak se v novinách navíc dočte, že je tam jen kvůli sms od táty.. Podle mého ten nesympatický výraz není namyšlenost, ale rezignace, smutek, vyčerpání, cítí se trapně a chce pryč.

Ano, není tak dobrá jako většina ostatních, zpěv nemá šťávu, ale porota jí tam vybrala, tak zpívala.

jabber
3. nov 2009

včera, když ho poslali nakonec nahoru, že postupuje, tak brečel - všimly jste si toho?

krpito - mně se taky vzhledově nelíbí, ale dokážu si představit, že někomu jo 🙂

duska1122
3. nov 2009

ja som nemyslela ze jej ma nadavat, ale ten vyraz ze dara moze spavat ved to bolo trapne. to je moj nazor mne sa tym uplne sprotivila. opakujem mne , co neznamena ze vsetkym kazdy ma iny nazor a toto je ten moj

jabber
3. nov 2009

to musí bejt hroznej pocit, že jsem nejhorší, pořád to poslouchám, vím to sám a navíc kvůli mě vypadávají jiní, kteří si to ještě nezaslouží 😅 Já bych snad odstoupila sama 😅

penny13
3. nov 2009

Krpito- čítame tie diskusie so sestrou spolu, poznám ju veľmi dobre a vždy kontrolujem to, čo napíše. Nemá proti Leone ani Kulym nič. Len napísala reakciu na to, čo povedal David. A obaja sa jej nesmierne páčia, takže by ich asi neurážala. A ideme k včerajšku.

Neviem, ako v Čechách, ale čím ďaľší ročník Superstar je, tym horší je nový tínežerský idol. Ben nesiaha Bezdedovi a Konrádovi ani po členky... Neviem, ako dá Jacksona alebo Madonu, to by už aj Thomas lepše zaspieval 😎 Má však krásnu farbu hlasu, mohol by sa uplatniť. Raperi sú medzi pubertiakmi popúlarní...
Inak, všimli ste si v nedeľu v hľadisku Kramára?
A teším sa na ďalšie kolo.Konečne sa budú spievať piesne od spevákov, ktorých pozná každý. Dospelý i pubertiak.

lisounek
3. nov 2009

jj brecel prislo mi ze az ponizenim ze on tam je a ti dobri vypadavaji ☹

yanna: souhlasim ona to rekla jako rezignaci, vycerpani a unavu a strasne se ji ulevilo, ze uz v tom nebude muset pokracovat...je to pro ni dobre ze je pryc...to same by potreboval Ben

yanna.o
3. nov 2009

ben čeká na vypadnutí, stejně jako na to čekala paulína každý týden a stejně jako na to čekala Adriana a stejně jako na to čekal Leo ( i když ten tam pak brečel, tak nevím, jestli to čekal nebo na to čekal, nebo jestli to spíš čekali všichni kolem). Například Markéta to čekala, ale asi na to nečekala jako na vysvobození 😉 Narozdíl od jmenovaných.

lisounek
3. nov 2009

jj byl tam Kramar 🙂

duska: ja Paulinu rada nemela ale myslim,ze rekla to co musela rict...

jabber
3. nov 2009

lisounek - taky mi to tak přišlo 😅

penny - jooo, všimla jsem si ho, Maroše 🙂

lisounek
3. nov 2009

Marketa si to ale nezaslouzila a presne je to jen proto, ze ona nema dost fanynek... ☹

jabber
3. nov 2009

protože Markéta, si myslím, nevzbuzovala v lidech žádný pocity 😅

penny13
3. nov 2009

Mimochodom, Katkine spolužiačky sú úplne zbláznené do Bena a Mira Šmajdy.

yanna.o
3. nov 2009

i thomas na to čekal..

jabber
3. nov 2009

já jsem to tady psala už někde dřív - že mi připadá už nudnější než Paulína 😅 no, tak nakonec šly holky spolu

yanna.o
3. nov 2009

jabber, nevzbuzovala.. sama to věděla.. a denis ve mně taky nevzbuzuje. To jsou 2 zapomenutelní. Zpěv nezpěv.

duska1122
3. nov 2009

mne sa najviac nepaci ze su tam vsetci take deti prva superstar mala uplne inu uroven aj preto ze tam boli vsetci starsi. podla mne to vtedy zaujalo aj starsich ludi na taku katku koscovu , alebo jarosa sa mohol aj dospeli clovek v klude divat. nasi to ani nepozeraju teraz prave koli tomu.

lisounek
3. nov 2009

jj Thomas to taky vedel... 😉

jo Marketa proste dobre a s prehledem odzpivala a to bylo vse...kdyz zpiva Dominika tak praskaji zarovky ve svetlech a vstavaji chloupky na rukou a to nejen porote 😝 😎 ....jako fakt se ji ted dari... 🙂

jabber
3. nov 2009

penny - no a to je přesně ono 😅 ať jim Katka vyřídí, že už ho mají nechat jít 😉 že jim to vzkazujeme 😎

jabber
3. nov 2009

yanna - tak Denis teda vzbuzuje, to zase jo 😵 😀

lisounek
3. nov 2009

jo Katka Koscova to bylo neco a Miro parada...taky na to vzpominam ted jsou mladatka...no ale kdyz na kastingu bylo ponejvice toto mladi... 😒