Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jahodka35
5. nov 2009

🙂 🙂 uz aj na Leonu vytahuju, ze je arogantna a namyslena, lebo sa nechce bavit s novinarmi... takze asi na kazdeho dojde...

lussy23
5. nov 2009

Ach, vy stále riešite Paulínu a Darinu???? Ja to už nechápem, čo povedala Paulína Čechom, keď píšu, že ich urazila?
Prečo si myslíte, že Denis je šampónek?
Ale teším sa na nedeľu! Michaela mám veľmi rada! Ale Elvisa viac 😎
Dúfam, že si moja spolužiačka len vymýšľala a Ben vypadne... Aj tak mi je ho ľúto. Nemôže za to, že sa nespieva, ale recituje, že nemá Rytmus. ☹ No myslím, že napríklad Black or White by mohol zvládnuť. Jednu pasáž má istú.

diddi
5. nov 2009

uz su niekde pesnicky?

claudee
5. nov 2009

diddi, neviem o tom.. ale aj ja som straaašne zvedaváá 😅 Michael Jackson je pre mňa boh 🙂

andy.a
5. nov 2009

aj ja som zvedavá 😕 😕 😕

hoďte link,ak už niekde je na tie pesničky 😉 🙂

Claudee,pre mňa je Madonna detto 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ellise
5. nov 2009

bejby pd, já proti Haberovi nic nemám, ani proti nikomu, každý dělá muziku jaká se mu líbí, ( já si spíš prozpěvuji haberu než daru) ale málokdo z těch čtyř měl tu příležitost zpívat s velkým orchestrem za zády, není to žádná sranda, ladit strefit se do muziky, hýbat se, a mně by docela zajímalo jak by to těm starým harcovníkům šlo.

abbi
5. nov 2009

Denis bude spievat YOU ARE NOT ALONE od Jacksona

https://www.youtube.com/watch?v=CtmbZbzr680
claudee
5. nov 2009

ejha, to bude pecka 😵

claudee
5. nov 2009

ale ak to pokazí, budem nahnevaná 😝 moja úúplne najoblúbenejšia od Miška Jacksona 😵

jabber
5. nov 2009

tak to si myslím, že mu pásne 🙂 😵

harmi
5. nov 2009

abbi ako vies? je uz niekde program?

skoda ze nebude radsej Stranger in Moscow, to je zas moja srdcovka. 🙂

kubaka
5. nov 2009

sem zvědavá, co vypálí chodur - snohama jako stojan od kotlíku 😀 bude jacksona asi těžko dohánět. Možná vystřihne nějakou Madoncu 😲 Ten by mohl vydat CD jen s tím, co předvedl v týhle soutěži - hned bych si ho koupila 😵

k.a.t.k.a.
6. nov 2009

http://www.cas.sk/clanok/137643/co-zaspievaju-v...

Ben si zase vybral taku kde moze recitovat 😝

certica
6. nov 2009

hmm, no neviem, ale monika ma zas vybratu taku nudnu nevyraznu zalezitost

bzuco
6. nov 2009

http://www.topky.sk/cl/15/601030/VIDEO-Supersta...

tak dominike dali presne tú, ktorú ste jej minule tipovali 😀 😀 😀 😀 😀

yanna.o
6. nov 2009

já bych taky radši stranger in moskow.
you are not alone je takovej ploužák.. k šampónkovi denisovi se to hodí 😀
já bych radši thriller, billy jean apod.
a pak se mi líbilo od jacksona to, jak to zazpíval v x factoru ten shaheen

https://www.youtube.com/watch?v=ThObaKJPRlo
yanna.o
6. nov 2009

bzuco díky, tam jsou i videa, dobrý 😀 já některý písně takhle podle názvu vůbec neznám

jabber
6. nov 2009

tak na Beat it od Leony se těším 🙂 a Dirty Diana taky super, akorát jsem zvědavá, jak to Šmajdík zazpívá, se mi to k němu moc nehodí 😅

diddi
6. nov 2009

no neviem ci ten Beat sa hodi k Leone,ja si ju skor predstavujem v tych dvoch sladakoch od michaela....a od madonny?...mozno Bonita,Argentina

arleta
6. nov 2009

Ahojte, tak na toto kolo sa špeci tešíííím...
😅
Tá Madonana na to m videu Don´t tell me aká stará vyzerá, ale spievala dobre live...
Tiež som zvedavá na Dirty Diana pvpo daní Šmajdíka, moja obľúbená, okrem iných, nesmierny drive má tá pesnička...
Ano, ano a šampónek-Denisek by mohol tiež dobre zaspievať ...
Téééda a Dominika takú necudnú pesničku bude spievať??? 😲

andy.a
6. nov 2009

no,ja som sklamaná výberom pesničiek,mám od Madonny kompletnú diskografiu..teraz sme si púšťali s malou výberovku Celebration a vedela by som vybrať určite lepšie-a náročnejšie/aj výraznejšie../ pesničky od Madonny 😕

Monika,keď chcela spievať slaďák,tiež si mohla dať nejakú inú pesničku 😕

ikarkulka
6. nov 2009

tak snad až na tu dirty diana a like a virgin od dominiky 😀 (to bude myslím hodně zábavné) jsem výběrem taky dost zklamaná. oba mají určitě lepší písničky. tak uvidíme, většinou, když to nevypadá, tak je to pak hodně dobré 😉

penny13
6. nov 2009

Claudee- tak to sme tri 🙂 my so sestrou tú pieseň tiež milujeme. No som zvedavá na Bena. 😎

lussy23
6. nov 2009

Pekný deň! Ja sa už tak teším. Celý čas som vedela, že takétokolo bude! Len tú madonnu som si nevybavovala!
Ben si asi schválne vybral Madonnu, laby nenaštval Miška.
Verím, že sa v tomto kole predvedie MONIKA BAGAROVÁ, nie jej horšie dvojča. 😎
V tomto kole so msi neni istá ani martinom a leonou, lebo Mike má jemnejší hlas. No ale iste to zvládnu a maťo možno aj zatancuje monwalk. 🙂
Denisovi by sa you are not alone mohlo hodiť, keď mu tie slaďáky tak idú. A ak to pokazí, zariadím, aby vyletel namiesto Bena 🙂
Odznejú tam aj dve moje obľúbene pesničky. Našťastiasú v dobrých rukách, takže sa nemusím obávať 😉

lussy23
6. nov 2009

Ach, Madonna, Maťo, Leona s malými začiatočnými písmenami 😔
Laby - aby

claudee
7. nov 2009

mne sa výber pesničiek páči, až na to, že Monika má zase úplne nudnú a nevýraznú 😝

anarida
7. nov 2009

Som zvedava ako to zajtra zvládnu 🙂

lucaska
7. nov 2009

áj ja sa uz tesim na zajtra,som zvedava ako to zaspievaju................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miskachrumka
7. nov 2009

ahojte tak aj ja sa tesim nazajtrajsi vecer akurat kukam reprizu! 😉

miskachrumka
7. nov 2009

inac z tej konvickovej som v soku! 😕
necakala som ze vypadne myslela som vypadne ben!