Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

cokosusenka
8. nov 2009

jabber:diky kouknu zitra dobrou noc

jajdaelda
8. nov 2009

Z mého pohledu dnes nejslabší Monika,ale souhlasím s jabber, z dlouhodobého pohledu BEN OUT

jessika
8. nov 2009

Myslím, že ne, ty hysterické puberťačky ho tam ještě chvilku podrží. Spíš bych to tipla na Moniku nebo na Šmajdu (bohužel). 😒

martimarti
8. nov 2009

Náhodou Ben má dva pěkné vzdychy na konci toho společného cajdáku 😀 😀

petruna
8. nov 2009

ja si ze zacatku myslela, ze Monika je favorit a nakonec jsem zjistila, ze me nadchla asi tak jednou... 😅

jeste k Chodurovi...me namyslenej nepripada...ja z nej mam zase dojem, ze je naprosto v pohode, ze to ma na haku, ze se proste dobre bavi a tu slavu mu preju...

me je proste sympatickej a nerikam, ze musi bejt kazdymu. 😉

A ze je to porad Jones?...jasne, ma podobnej hlas, ale me to vubec nerusi...Jacksonuv hlas by mu neslusel... 😎

cernovlaska
8. nov 2009

Nemyslím,že Ben vypadne,i když by asi měl,ale má za sebou spoustu fanynek 😕 neodvažuju se tipovat,lidi jsou zvláštní 😕

petruna
8. nov 2009

taky si myslim, ze tam Bena holky udrzej.... 😅

jabber
8. nov 2009

marti 😀 jo, to se vždycky chechtám, to je pro něj jak ušitý 😀

jessika
8. nov 2009

marti: 😀 😀 😀 Presně to jsem si řikala, dvakrát vzdychne a ty holky málem přijdou o hlasivky 😀 😀 😀

suki
8. nov 2009

Ahojky 😀
Tak Ben byl u mě dneska za jedna, jak jinak 😀 a vyhodila bych Moniku, absolutní nudáááá 😝

suki
8. nov 2009

jabber...nestraš 😅

suki
8. nov 2009

podle mě je už třetí kolo Monika nic moc, je to furt stejný, utahaný a nudný 😝 , i když proti ní jinak nic nemám.

jabber
8. nov 2009

ahoj suki 🙂 jsem si říkala, kde lítáš, že tady neobhajuješ Bena 😉 🙂

suki
8. nov 2009

Tak já jsem taky divná 😀 😀

suki
8. nov 2009

už jsem tu 😀 😀
No náhodou, dneska se mu to povedlo a už tam nikdo, takovej charismatickej není 😅 😅 a aspoň si o sobě nemyslím, že umí zpívat 😀 😀

suki
8. nov 2009

tož není to buhvijakej zpěvák, ale teda zajímavej je určitě 🙂 😉

jessika
8. nov 2009

suki: ALe tahle soutěž by měla být především o zpěvu, ne?

suki
8. nov 2009

nemyslí on 😀 😀 ne já 😝

jabber
8. nov 2009

Mně přišlo roztomilý jak byly na pódiu ty děti a pak začala plyšáková smršť a jim se nechtělo pryč... jak bylo vidět, že by si ty příšerky nejradši posbíraly 😵 😀 doufám, že jim je pak dal, už je na to velkej, myslím 😝

suki
8. nov 2009

jo je 😀 ale u mě to je srdeční záležitost 😀 😀 😎

suki
8. nov 2009

jabber, to bylo pěkný 😉

suki
8. nov 2009

Taková Monika tam toho teda taky moc nepředvádí 😅

cernovlaska
8. nov 2009

Suki: já to myslela tak,že nedokážu tipnout,koho lidi vyhodí 😉 třeba zrovna vypadne Martin 😕 neee,spíš bych to viděla na Moniku nebo Dominiku 🤐

jabber
8. nov 2009

no Monika už je druhej adept 😅

suki
8. nov 2009

Já bych Moniku oželela, i když je to milá holka už nic novýho neukázuje 😝 U Bena je člověk aspoň napjatej, jak to zase dopadne 😀 😀 a to mě baví 🙂

suki
8. nov 2009

Mně se ale dnes líbil Ben, Honzík a jinak teda nic novýho, Martin je dobrej, ale je to taky furt stejně dobrý, takže to není pro mě tak zajímavý 😝 😅

miska002
8. nov 2009

dominika by este nemusela vypadnuuuut..... ☹ ....moze monika aj ked nemam proti nej nic.... 😝 ....no uvidiiime zajtra ako to dopadne ,,,,, 😉

suki
8. nov 2009

Dnes se mi ani Dominika moc nelíbila, líbí se mi u ní spíš ty pomalejší písničky, na ty ja fakt 🙂 výborná ale fandím jí 🙂

jessika
8. nov 2009

A já ještě tradičně hlasuju pro Leonu.

arleta
8. nov 2009

Ben bol podarený v tomto kole, začína sa mi páčiť, taký čokoládový panáčik 🙂, ale má viac šťastia než zlata v hrdle 🙂...
Tí, čo si zvolili Madonnu, uriblili dobre, tí, čo MJ, neurobili dobre... 😝

Tiež tipujem na vypadnutie buď Moniku alebo Šmajdíka... ☹
Monika je trošku sklamanie pre mňa, v semifinále som ju tipovalal do finále /aj s Chodúrom/, ale monentálne u mňa vedie Dominika a Maritn, potom tesne za nimi Leona...

Len aby sme neboli zase prekvapení zajtra... ☹