• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
jabber:diky kouknu zitra dobrou noc
8. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z mého pohledu dnes nejslabší Monika,ale souhlasím s jabber, z dlouhodobého pohledu BEN OUT
Myslím, že ne, ty hysterické puberťačky ho tam ještě chvilku podrží. Spíš bych to tipla na Moniku nebo na Šmajdu (bohužel). :unamused:
Náhodou Ben má dva pěkné vzdychy na konci toho společného cajdáku :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si ze zacatku myslela, ze Monika je favorit a nakonec jsem zjistila, ze me nadchla asi tak jednou... :sweat_smile:

jeste k Chodurovi...me namyslenej nepripada...ja z nej mam zase dojem, ze je naprosto v pohode, ze to ma na haku, ze se proste dobre bavi a tu slavu mu preju...

me je proste sympatickej a nerikam, ze musi bejt kazdymu. :wink:

A ze je to porad Jones?...jasne, ma podobnej hlas, ale me to vubec nerusi...Jacksonuv hlas by mu neslusel... :sunglasses:
Nemyslím,že Ben vypadne,i když by asi měl,ale má za sebou spoustu fanynek :confused: neodvažuju se tipovat,lidi jsou zvláštní :confused:
taky si myslim, ze tam Bena holky udrzej.... :sweat_smile:
8. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti :grinning: jo, to se vždycky chechtám, to je pro něj jak ušitý :grinning:
marti: :grinning: :grinning: :grinning: Presně to jsem si řikala, dvakrát vzdychne a ty holky málem přijdou o hlasivky :grinning: :grinning: :grinning:
Ahojky :grinning:
Tak Ben byl u mě dneska za jedna, jak jinak :grinning: a vyhodila bych Moniku, absolutní nudáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 23:00  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber...nestraš :sweat_smile:
8. nov 2009 o 23:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podle mě je už třetí kolo Monika nic moc, je to furt stejný, utahaný a nudný :stuck_out_tongue_closed_eyes: , i když proti ní jinak nic nemám.
8. nov 2009 o 23:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suki :slight_smile: jsem si říkala, kde lítáš, že tady neobhajuješ Bena :wink: :slight_smile:
8. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já jsem taky divná :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 23:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem tu :grinning: :grinning:
No náhodou, dneska se mu to povedlo a už tam nikdo, takovej charismatickej není :sweat_smile: :sweat_smile: a aspoň si o sobě nemyslím, že umí zpívat :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 23:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož není to buhvijakej zpěvák, ale teda zajímavej je určitě :slight_smile: :wink:
8. nov 2009 o 23:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki: ALe tahle soutěž by měla být především o zpěvu, ne?
8. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemyslí on :grinning: :grinning: ne já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 23:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně přišlo roztomilý jak byly na pódiu ty děti a pak začala plyšáková smršť a jim se nechtělo pryč... jak bylo vidět, že by si ty příšerky nejradši posbíraly :dizzy_face: :grinning: doufám, že jim je pak dal, už je na to velkej, myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo je :grinning: ale u mě to je srdeční záležitost :grinning: :grinning: :sunglasses:
8. nov 2009 o 23:05  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, to bylo pěkný :wink:
8. nov 2009 o 23:05  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taková Monika tam toho teda taky moc nepředvádí :sweat_smile:
8. nov 2009 o 23:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suki: já to myslela tak,že nedokážu tipnout,koho lidi vyhodí :wink: třeba zrovna vypadne Martin :confused: neee,spíš bych to viděla na Moniku nebo Dominiku :zipper_mouth:
8. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Monika už je druhej adept :sweat_smile:
8. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych Moniku oželela, i když je to milá holka už nic novýho neukázuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: U Bena je člověk aspoň napjatej, jak to zase dopadne :grinning: :grinning: a to mě baví :slight_smile:
8. nov 2009 o 23:07  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně se ale dnes líbil Ben, Honzík a jinak teda nic novýho, Martin je dobrej, ale je to taky furt stejně dobrý, takže to není pro mě tak zajímavý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. nov 2009 o 23:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika by este nemusela vypadnuuuut..... :frowning2: ....moze monika aj ked nemam proti nej nic.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no uvidiiime zajtra ako to dopadne ,,,,, :wink:
8. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes se mi ani Dominika moc nelíbila, líbí se mi u ní spíš ty pomalejší písničky, na ty ja fakt :slight_smile: výborná ale fandím jí :slight_smile:
8. nov 2009 o 23:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A já ještě tradičně hlasuju pro Leonu.
8. nov 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ben bol podarený v tomto kole, začína sa mi páčiť, taký čokoládový panáčik :slight_smile:, ale má viac šťastia než zlata v hrdle :slight_smile:...
Tí, čo si zvolili Madonnu, uriblili dobre, tí, čo MJ, neurobili dobre... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tiež tipujem na vypadnutie buď Moniku alebo Šmajdíka... :frowning2:
Monika je trošku sklamanie pre mňa, v semifinále som ju tipovalal do finále /aj s Chodúrom/, ale monentálne u mňa vedie Dominika a Maritn, potom tesne za nimi Leona...

Len aby sme neboli zase prekvapení zajtra... :frowning2:
8. nov 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok