• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
Maďarská :grinning:
Takže zene szerint magyar nemzet :grinning:
23. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muller? to je blby vyber, uz ten Elan by bol lepsi, alebo mozno No Name lebo su v CR dost znami
23. nov 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Amazing Grace? To spieva predsa Elvis! :angry: To som nevedela, že to Karol Gott prespieval :angry: A ttá skladba, čo hrala na začiatku kapela, nebola z nejakého filmu?
23. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mullera? To si snad dělají kozy, ten Elán, nebo No Name nebo z českých třeba Lucie...., ale Muller? A před finálem? Otřes!!!!!!!!!!!!!!!!
23. nov 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ale ty písničky od Gotta nebyly přidělený, Monika si přece vybrala jinou, dokonce jí tam Kája radil, jak to teda je?
23. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorry, že píšem toľko príspevkov, ale ja prispievam počas toho, ako čítam komentáre a tých je, keď sem prídem veľa.
Bavili ste sa tu aj o detektore lži. Ja som pubertiačka, pre mňa to bolo srandovné, ale tie otázky boli trápne. :frowning2:
Že myslíte si o sebe že jste kôň? To je čo za otázka. :angry: Podľa mňa mali ísť pred kolom do detského domova a tie dokrútky by boli z neho. Tak krásne by sa to hodilo k téme!
Pamôtám si len na dokrútky v tretej sérií a tam boli úplne normálne.
A môžem ešte takú otázočku? To odkiaľ ste vyhrabali, že Honzík je gay? :astonished: :pensive: Žeby to priznal?
23. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Richard M - on má silný hlas, neviem si predstaviť Domi alebo Jána ako ho prespievaju.

Chodúr ano, monotone a-la T. Jones
23. nov 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja neviem, baby. Aby neletel Šmajda. Denis totiž spieval pesničku vhodnú pre vekovú kategóriu, ktorá mu posiela hlasy. :grinning: Ale teraz vážne. Mal by vypadnúť Denis alebo (žiaľ) Monika. :angry: Od kástingu bola mojou favoritkou. Potom ju však prevalcovala Leona a teraz ju porazil i Janko. Katka vraví, že Kamoška jej povedala, že jej otec vždy uhádne, kto vypadne. a Moniku tipuje do finále s Chodúrom. :astonished: :sunglasses:. Takže buď sa mýli, alebo to bude riadne nespravodlivé. Teraz k spevu:
Toto kolo sa mi (narozdiel od sestry) nepáčilo vôbec. Najlepší výkon večera bol starý známy duet od Karla a už veľkej Dary :slight_smile:.
K Mirovi sa už nemusím vyjadrovať, všetko ste už vy spomenuli.
Tiež súhlasím, moderátori boli trápni. neviem, čo sa s tou Superstar porobilo. Porota bývala lepšia(nemali tam miláčikov, ktorých stále chválili) aj dokrútky boli dobré. Napríklad ostatní súťažiaci hovorili o tom, čo šiel práve spievať, ako sa správa, čo robí a tak.
Týždeň pred finále kolo Richarda Mullera? :confused: :fearful: To mali dať radšej Elán, No name alebo aj Desmod. :unamused:
23. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa teraz Monika veľmi páčila..najmä tá verzia s klavírom..a pri Šmajdovi som sa dobre bavila....dnes asi vypadne Stará alebo Lacho
23. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenabúral opäť nejaký šikovný heker smskovanie?
23. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj Chodur konecne vcera vypadal na svuj vek a vypadal dobre, ale ze to trvalo :sweat_smile: Smajda byl super, ale nemuze preci vyhrat kvuli jedne odzpivane pisni. Bendikovi nikdy nerozumim ani slovo, prijde me, ze vsechno co zapel, zapel uplne stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufam, ze Lacho dneska konci, vubec mi na podiu neprijde happy.
23. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doufam taky že dnes vystřelí Lacho už je tam za kašpara :confounded:
23. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lacho už dodýchava a chytá utečený vlak za stanicou.
23. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky ,taky jsem docela zvědavá na dnešek a myslim že by měl vypadnou denis...jen jsem chtěla napsat -Bendig sice umí zpívat ale co mě zaráží ,že nikdo z poroty nikdy neměl narážku na jeho vyslovování vím že jednu dobu ryli ještě do Leony že ma špatnou angličtinu a polyka konce ..ale podle mého ač laického názoru bych řekla že u ní jsem to ani nepoznala ..,ale co poslední dobou předvádí Bendig šišla čím dál víc nebo možná si toho jen více všímám ale když zpíva v angličtině tak tim že si dost šlape na jazyk některá slova nejdou vůbec rozumět či je úplně pitvoří - a i v češtině to začíná být dost znát tak nevim jestli je porota v tomhle hluchá nebo jen ja to slyším ? Slyšíte to také holky?? Neřikám že by měl hned vypadnout to ne ale pracovat na výslovnosti by měl a jen se dívím že mu to už neřekla porota -k ostatním tak přísná a křivdí jim i za mnohem menší věci.
23. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
swatka, v tom souhlasim, anglicky tam umi fakt jen Martinm zbytek ma debilni prizvuky a vubec jim to nejde pres jazyk tak prirozene jako Martinovi
23. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristi přesně martin ma tu angličtinu na dobré urovni a ani nejde poznat že je ostravák (myslím v angličtině-přízvuk) Ale u ostatních bych to i překousla ale ten Bendig by měl opravdu vyhledat logopeda ...a porota ušního
23. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jittuss - prečo by tam mal byť Denis za kašpara? Ako dobre , nemusí sa ti páčiť,ale tak isto môže byť pre niekoho gašpar i Chodúr, keď sa pustí do tanca :sweat_smile:
23. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jevel, protoze jeho hlas nestaci na samostane vystoupeni, je fakt slabej, slo mu to v duetu s Monikou,ale jinak je to typek do kapely jako New kids on the block nebo Take that, tam by mel svou roli, ale solovej zpevak to fakt neni
23. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teda Chodura nemusim, tak som velmi zvedava kto vypadne, dnes radsej netipujem
23. nov 2009 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim Vas tu pesnicku spolocnu spievaju na playback?
23. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna ANO na playback, vsichni
23. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak určite má viac ako na NKOTB :grinning: , ale ja uznávam, že je tam viac lepších spevákov, ale ten "kašpar " ma zaujal
a že nie je najlepší solový spevák nemusí byť hneď gašpar :rolling_eyes: - to nie je argument.
23. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tipujem na vypadnutie Denis, alebo Monika
23. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jevel, to fakt nevim, jak ho posloucham, tim vic me nudi v tom hlase nema nic, nelibi se mi..je moc uknucenej
23. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristi- ale veď ja ťa nepresviedčam aby ťa bavil, alebo sa ti páčil. :wink:
23. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jevel, vsak ok, ja jen ze uz tam nema co delat, z hlediska peveckeho
23. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mám dneska tucha, že Denis nevypadne a odnese to lepší zpěvák :unamused:
23. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už by mohol vypadnúť, aby ho nemali niektorí v zuboch ako Bena
23. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len na margo Bendigovej anglictiny a komolenia slov - viete, ze posledne 3 roky zil v anglicku? chodil tam normalka do skoly a tesne pred superstar sa s rodinou vratili (hovoril, ze prave kvoli sutazi) anglicky sa naucil za pol roka-hovoril v interview.
cize rozprava plynule.... :wink:

dufam, ze dnes ide Denis kadelahsie, aj jemu odlahne, aj nam :grinning:
23. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok