Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

majacska
29. nov 2009

mne sa na Bendigovi paci krasny tenorovy hlas....je to zriedkave....Michael Jakson mal podobny, ked bol mlady, ale samozrejme nechcem ho s nim porovnavat....

https://www.youtube.com/watch?v=U36DO_nrJeA
lucijja
29. nov 2009

no Bendig je taky hlupucky, moc toho nepobral a ja ho vobec nemusim, skratka mi nieco vadi na nom, ale ma talent aj hlas, to uznat musim. 🙂

claudee
29. nov 2009

a Šmajda je najlepší 😀 ja ho proste žeriem 😀 aj keď teda rock ja vôbec ale vôbec nemusím 😀 musí vyhrať 😀

majacska
29. nov 2009

ahojte, dobru noc vsetkym 😲

bambusko
29. nov 2009

adela ma vraj 175cm. dominiku zas len kritizovali, ale monika ze jednu pesnicku pokazila, nevadiiiiiiii 😒 cau parky, zajtra ide 🙂

nocomment
29. nov 2009

Ahojte, nakúkam aj k vám. 🙂 Favorita nemám, všetky tie decká sú svojím spôsobom talenty. Aj ten Šmajda má niečo v hrdle, dokáže vyspievať rôzne typy pesničiek - vie dobre prispôsobiť svoj hlas danej pesničke a nie len monotonne využívať svoj hlas ako napr. Chodur - dokola hlas a la Tom Jones. No Elvis Presley v jeho podaní bola bomba .. dobrá šou.
Zajtra to bude napínavé .. ale aj Chodura začínajú mať ľudia dosť, len aby nevypadol on /nečakané prekvapenia sa dejú/

ivomal
29. nov 2009

sorry že vám do toho lezu, ale tohle v čechách vůbec nevíme...

http://www.topky.sk/cl/100438/615806/VIDEO-Tvrd...

ivomal
29. nov 2009

Podle mě je Martin velmi nadaný,inteligentní a skromný kluk a ošklivě dojede na to, jak ho prezentují media a tím pádem vnímají lidi (sorry děti)....vždyť ruku na srdce, dneska byla jeho výkon oproti ostatním v obou písničkách docela vyvážený, io, i když ne nejlepší, to Miro a Bendíg, to je buď velký průser, nebo je vynášejí do nebe.....a o tom to taky snad je...u holek měla vyvážený výkon dneska Dominika...

Takže dle mého skromného úsudku dneska 1: Martin, 2: Dominika 3: Miro 4: Bendig a hluboka za nimi Monika....

bejbypd
29. nov 2009

ivomal palec hore lepsie by som to nepovedala🙂

krpito
29. nov 2009

ivomal, súhlas 🙂

draga
30. nov 2009

tak nevím ze včerejška jsme trochu rozpačitá....si pořád říkám škoda leony... 😔

jabber
30. nov 2009

A příště filmové písně, tak to jsem zvědavá, co uslyšíme 😀

lucijja
30. nov 2009

jabber: len dufam ze nie titanic...eeevri najt in máj dríms, aj sí jú, aj fííl júúú... 😀 😀 😀

jabber
30. nov 2009

lucijja 😀 😀

monik76
30. nov 2009

ahoj, tak vcera celkem dobry! Smajda se opet predvedl, fakt dobry!!! Dominika taky v pohodě, Chodur porad stejny, nejak se mi to tentokrat nelibilo, Bendig zpiva dobre, nekdy to rve usi, ale je dobrej, jen ho proste nemuzu videt, je to fakt ještě decko. A stve me jak porad drzi Moniku, tu prvni pisnicku zkazila, a oni porad, ze ma krasnou barvu hlasu, ma to v sobe, nejaky 2-3 tony tam byly super atd. Tentokrat se mi libil Habera kdyz rikal, ze ona to proste nerozbali, pac to tam nema!! Jinak tipuji na vyhazov Moniku a doufam, ze to tak bude. 😉

lucijja
30. nov 2009

monik76, veru aj mna to vzdy tak vytoci...chodia okolo nej ako keby bola cukrova panenka, normalne som sa tak nas...la, ze som chytila zehlicku a zacala zehlit pri tom... 😀 😀 😀

A este ma vytocili v kole michaela jacksona ako zdzubali smajdu. To bolo takeee nefeeeer, a tak ma to vykrutilo ze som mu poslala sms. Prvu, posledu a jedinu aku som kedy do akejkolvek sutaze poslala... 😀 😀 To by bolo keby ako vysledok afektu bolo nove auto.. 😅

jajdaelda
30. nov 2009

lucijja...s tou žehličkou jsi mě pobavila 😀 ...taky nevím,proč tu Moniku tak brání 😕

jabber
30. nov 2009

luci - no tak vidíš k čemu všemu je dobrá superstar 😀 😉

lucijja
30. nov 2009

nooo, uz ma to pradlo strasilo tyyyzden. ja totiz vrcholne neznasam zehlenie. Musim naprat cez tyzden, nech sa to v nedelu zase neminie ucinkom... 😀

harmi
30. nov 2009

bendig bol vcera v tej druhej pesnicke super 😵 zo vsetkych co tam ostali by mal byt podla mna on vitaz.

jabber
30. nov 2009

Jako Bendig zpívá dobře (když teda pominu že neumí mluvit), ale pokaždý když ho vidím, tak mě napadá jestli by to vítězství a být superstar vůbec ustál 😅 mně totiž přijde, že ne, on je fakt ještě moc velký dítě 😅

vitty
30. nov 2009

Tak dnes opět pošlu hlas Mirovi a Dominice, protože ba dva dali obě písničky. Líbil se mi i ten Justin, kterého jinak nemusím. A Eric Clapton vs komentář Dary...asi se úplně zbláznila....
Miro strčí Axla do kapsy, to bylo bomba 😀
Chodúr mě nudí a Bendig měl dobrou jen Why. Monika příšerná, ale má ktrasnou barvu hlasu, Monička, takže jí přeci nemůžou zkritizovat. Teda dámská část porty. 😠

mirela
30. nov 2009

tak co sa tyka poroty, mam pocit, ze Marticka Jandova tak trosku pije, vcera povedala Haberovi Josef - Pepik a myslim ze Smajdovi, ze REM nebolo ono po odspievani Guns ... Pomylit sa môze kazdy, ale ze si to vôbec nevsimla, tak to sa cudujem ... Dara, ta stale hlada emocie u Dominiky, myslim ze jej krivdi ... Ja si nemozem pomôct, ale ja zase necitim emocie od samotnej Dariny. Minule kolo spievala duet s Gottom, no ku mne nedorazila ziadna emocia. Hejma - toto kolo sa snazil konecne byt objektivny, asi sa nad sebou zamyslel. Habera povie vzdy co si mysli, mam pocit, ze ma najlepsie usi a aj nazor.

Sutaziaci - Monika uz nech ide von, lebo zacina byt katastrofalna. Chodur - dobry, ale nudny, Elvis bol super, ale posledne kola tiez nic moc - monotonny. Bendig - ma uzasny hlas, niekedy je excelent, vie byt tvarny. Sem tam to nevyjde. Dominika - zatial nic nepokazila, niekedy je excelent, este nic nebolo vyslovene zle. Smajda - tiez je tvarny, nie je monotonny, posledne kola je super. Ich charakterove vlastnosti a prejav ako taky nehodnotim, je to sutaz najmä o speve a neprinalezi mi to 😉.

Co sa tyka vypadavania moje tipy su: teraz odfrci Monika, potom Miro, Dominika .... Zrejme o titul bude bojovat Chodur a Bendig.

mirela
30. nov 2009

alebo o superstar bude bojovat Dominika a Bendig, alebo Dominika a Chodur ... kedze je to ceskoslovenska superstar, tak mozno bude finale zlozene aj SR a aj CR, nech je vyssia sledovanost a napätie

monik76
30. nov 2009

Jako Bendig zpiva dobre, ale taky si myslim, ze by vitezstvi neustal, vzdyt kolabuje pri kazdem vyrazovani, minule jsem myslela, ze se tam fakt slozi, jezis nechci videt dnesek, jestli vypadne Monika, tak on tam asi fakt sebou sekne. Proste je to kopa emoci a on je jeste nedokaze ovladavat, je to jeste takove detske, mozna kdyby mel tak 20 roku choval by se jinak, a myslim si, ze to by pripadne vitezstvi ustal, ted fakt nevim.

zuzana355
30. nov 2009

ahojte kočky po dlhej dobe som sem nakukla a nestiham už všetko prečítať.

včera bolo super ako sa mi nepačil Šmajda na začiatku hoci sme z jedneho mesta ale teraz wau zlepšil sa a myslím si že aj dosť sa snaží tak dufam že dnes ešte nevypadne.
a Chodur no je to divný tvor to fakt tie jeho tanečky 😀 😀 pohybovo nadaný veru nie je možno spieva dobre ale fakt ten hlas a la Tom Jons už trocha lezie na nervy ale mam taký pocit že nakoniec to vyhra on.

tak som velmi zvedava ako to dnes skončí.

aktak
30. nov 2009

Habera je naj z porotcov, Dara je uplny omyl
Bendig dobre spieva, ale Superstar mne mna nie, Dominika to iste, podla mna na vyhru treba mat aj osobnost a tu ma Chodur a Smajda, osobne by som to dopriala Smajdovi, fakt urobil kus prace so sebou a vzdy ma prijemne prekvapi 😵 Chodur ma uz nebavi ale nic proti nemu 😉

josie3331
30. nov 2009

tak Smajda je super, je coraz lepsi a dufam, ze sa nestrati a nieco poriadne nahra,,,
Leona mi stale chyba, vzdy pri spolocnej pesnicke mi je tak luto...ten jej hlas....ach jaj...
Monika ma pekny hlas ale je strasne nudnaaaa, fakt nic moc
Chodur...uprimne ho lutujem, lebo to co z neho spravili media a porota....sice u nas bol tiez Cmorik jasny favorit, ale nie az takto....je to prehnane...on je super spevak, my vzdy doma ohovarame spev a vsetko naokolo uz pocas pesnicky, ale pri Chodurovi sme vsetci ticho a len pocuvame......sme asi tak zaujati spevom alebo co 😀
Bendig vie spievat a jedno s druhym, ale mne sa proste nepaci, urcite by som zanho nehlasovala
Dominika strasne krici, hlavne jak pred Gottom spievala tu Popelku, to bolo strasneeee 🙄 finale by som brala Chodur- Leona ale to sa uz neda 😢 tak Chodur - Smajda

harmi
30. nov 2009

ja by som ako finale brala Bendig-Dominika. obaja maju super hlasy, vedia zaspievat rozne styly a ked na sebe este popracuju, pocvicia tak by mohli byt dobri.

zelmirka1
30. nov 2009

ja si myslim ze porota Monike dost nadrza aj ked spieva tak priemerne a ked sa nepodari tak vzdy najdu nieco co bolo dobre, mozno len Habera povie pravdu, na Dominiku su zase dost prisny pritom podla mna je lepsia ako Monika a Dara stale keca ze k nej nedosli ziadne emocie....no tak asi ich nespravne chyta 😀

Smajda bol super, robi sou a bavi ho to co je fajn aj ked nema taky hlas ako Bendig alebo Chodur tak mu drzim palce

inak suhlas Monik76 ze Bendig sa tam za chvilu zlozi, ma uzasny hlas ale je fakt mladucky a velmi to preziva az mi ho je obcas luto, na superstar to nie je, na neho by to bolo moc ...
som zvedava kto vypadne ale tipujem na jednu z bab...