• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
andy - no nevím přesně co je simplexní, :sweat_smile: ale souhlasím - Bendig je dot jednoduchý, neví, která bije a myslím, že mu víc funguje emocionální půlka mozku než ta racionální. To je průšvih - muzikální je , hlas má, ale zbytek chybí - bohužel ten neméně podstatný. ten dospěje možná ve 30 . Kamenovat tě nejspíš nikdo nebude, je to pravda. :unamused:
5. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase naopak dufam ze Bendig vyhra :wink: prajem mu to lebo sa mi z tych co ostali paci najviac.

lussy, tie predosle pesnicky s tou Pretty Woman asi nesedia.
5. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penny asi si myslela swing, nie?
5. dec 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spiderer • Dnes ve 00:51
Zdravim, rad bych Vas pozval na novy web o soutezi Cesko Slovenska superstar, kde najdete informace o soutezi, finalistech, porote, videa ze souteze i spoustu zajimavych veci, vcetne informace ohledne toho co budou soutezici zpivat ve finalovych vecerech.

Diky za navstevu pripadne podnety co by se dalo zlepsit, diky :slight_smile:

http://cesko-slovenska-superstar.spiderer.net/

lenkavano • 4d • Dnes v 01:11
spiderer stranky jsou prima líbí se mi ,hlasovala jsem,vše je hezky přehledné.nemám co vytknout. :wink:
6. dec 2009 o 01:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky :slight_smile:
6. dec 2009 o 02:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja by som osobne obetovala tiež Bendiga, ale typujem, že vypadne Dominika :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Ale uvidíme, ako zaspievajú. Môže to dopadnúť úplne ináč....
Ale Michal David, šmánkote, no, možno to nakoniec nebude také od veci...
6. dec 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tá Mária v podaní Martina by mohla byť Pecka. Aj Janko by mohol zvládnuť ten Diskopribeh,.
6. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. tak práve som sa dozvedela, že včera na autogramiade hodil ktosi do Mira Šmadu sklenenú flašu. Do hlavy :frowning2: :pensive: :confused:
6. dec 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíha, aj sa niečo mu stalo? Dúfam, že vystúpi, lebo bez neho by to bolo o h...Ako, som si pozerala znovu to jeho posledné rockové vystúpenie, tak to hodnotím, že super, podľa mňa má najlepší javiskový prejav!!!
6. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tak vždy teším na nedeľu večer, aj vy? No neviem, čo budem robiť, keď Superstar skončí :frowning2: :frowning2: ...A tak , zase bude Let´s Dance alebo čo...Mám rada takéto programy, také odreagovanie a ešte aj americké ľahké komédie a ramantické filmy, teda zase nie moc. :dizzy_face:
Iné ja ani nepozerám v telke, ešte tak Panelík občas a Rádio fresh ma chytilo, ale vraj končí od Nového roka. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....a co vlastne dnes spievaju ???.......uz ste to tu mozno pisali ale nekuk som..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dajte este raz.... :wink:
6. dec 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arleta - nič sa mu nestalo. Informovala ma o tom Lucka, lebo ona aj číta aj iné fóra o superstar. Písal tam aj Miro. A je to naozaj milý rocker. Vraj ho už hlava nebolí, ta flaša ho netrafila tou ostrejšou stranou, našťastie. :pensive:
Ešte že o tom nevie katka.
6. dec 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super zaciatok ta spolocna pesmicka :slight_smile:
6. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera ako to povedala aj Adela :slight_smile:
6. dec 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dara vypada jak Marfusa
6. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miro dobrej
6. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky...tak jdeme na to...
6. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miro pekne :slight_smile: .......porota zasa blbe hodnotenia :rolling_eyes: .........Miro je prvy? nestihla som zaciatok
6. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta společná písnička je super..mám ji jako vyzvánění pro moji mamku :wink: ...jen ta image Honzíka je dost zvláštní...vypadá jak trpaslík ze Sněhurky :slight_smile:

osobně se mi Dominika líbí,ale viděla bych to na finále o třech chlapech :pensive:

ukana, ano,Miro byl první
6. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj eldo :wink:

Miro byl dobrej. Ale teď ten medailonek Bendigův, proč on se stále tak tlemí??? :grinning:
6. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vadí mi, jak si Bendig šlape na jazyk ...
6. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nejako som nestihala zaciatok...............miro som kuk len jednym ockom ale zdalo sa mi ze celkom ook...a bendig no neviem, som zvyknuta na michala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laaala - jo, jak řekl Habera - má divnou češtinu :grinning:
6. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak samo koukám. no bendig to byla malá hrůza, teda... doufám, že vypadne...
6. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jan mal postavenu polohu pesnicky velmi nizko..skoda
jabber ... hezky řečeno :sweat_smile: :grinning:
vobec to nebolo podla mna hrozne, len Marta mala pravdu ze to mal dat vyssie.

jajdaelda, image ma Honzik podla filmu Discopribeh. preto ta ciapka. :wink:
6. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, proč se pořád tak nemožně tlemí....už mě se.e.
6. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok