Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
7. dec 2009

Tak trošku překvapení, protože já jsem Bendiga tipovala na vypadnutí až příště 😅

Jinak jak jste tady řešily to šlapání na jazyk a logopedii u Bendiga - tak já myslím, že když se začne s logopedií brzo, tak šanci naučit se mluvit správně má každý. A šlapání na jazyk není zas tak složitá vada 😅 Jako je jasný, že on za to nemůže, ale pro mě superstar i kvůli tomuhle být prostě nemohl 😅

josie3331
7. dec 2009

Gottovi pisal okrem inych aj Karel Sloboda

elis.1
7. dec 2009

ahojky, josie - u nás je to Karel Svoboda 😀 😀 😀 😀 sranda, ano a dokonce i host z minulého kola M.David mám ten dojem, i když ho nemám ráda
je to těžké, ti čtyři mají každý jinou barvu hlasu i styl, všichni měli něco do sebe, ale nezapírám, já jsem si upřímně oddychla, když nepadl los na Dominiku ani Mira, pro mě jsou to dva fajn lidi, který si na nic nehrajou 🙂

domeenika
7. dec 2009

Caute caute, pridam aj ja svoj nazor..
1.) Co sa tyka Chodura.. okej spevat vie, ale je to stale o tom istom.. Nic lepsie predviest uz nevie..Teda ma kazdym dielom Superstar o tom presviedca..
2.) Co vsetci vidia na Šmajdovi??? Mne pripada ako marhula.. Taky ruzovucko oranzovy ksicht, nieje ani extra pekny, no a o spievani ani nehovorim.. Ale musim priznat, ze tie rockove veci dava dobre..
3.) Dominika ma vynikajuci hlas, no len je fakt ze je este nevyspievana.. Co nieje minus, nakolko ma na to este casuuu
4.) Bendika som tipovala na vitaza.. BOl taky multifunkcny.. Prekvapilo ma ze vypadol.. No co sa cudujem?? Slovaci a Cesi predsa nezvolia za vitaza cloveka s tmavsou pletou... Co uz... To moj nazor...

No a Hejma je straaaaasne zasadnuty na Slovakov... Ubohe...

babula90
7. dec 2009

Hejma je žurnalista, lingvista a ešte má kapelu Žlutý pes 😉

frisbee
7. dec 2009

domeenika...tie osobné popisy finalistov nie sú dvakrát slušné a ani nie si v obraze,v českej superstar vyhral Róm Vlasta Horváth.

domeenika
7. dec 2009

frisbee to je moj nazor..A co na to nieje slusne?? O tom Vlastovi som nevedela, ze vyhral.. A nebola som si ista ci Jan je rom... Nakolko som to nepostrehla... Ani mi tak neprijde..

jabber
7. dec 2009

domeenika - taky nesouhlasím s tím, že rozhoduje barva pleti. Kdyby se posílaly hlasy tomu, kdo má vypadnout, tak by se na to možná šlo i tak dívat, ale takhle.....prostě dostal nejmíň, no

ygreen
7. dec 2009

domenika - tak to fakt NE 😝
Chodúr zpíval poprvé bez stylu alá T. J. a mě se to mooooc líbilo 😵
Stará zpívá moc hezky, ale občas trochu falešně.
Šmajda je showman a zpívá slušně 🙂
Bendigův hlas třeba mě osobně absolutně neoslovil, ba naopak mi vyloženě vadil. A asi jsem nebyla jediná. U nás na diskuzi se Bendig nelíbil nikomu.

frisbee
7. dec 2009

tak nie je vhodné komentovať spevácku súťaž,že vyzerá ako marhuľa..za výzor nik nemože,debatujeme o schopnostiach 😉

marci65
7. dec 2009

Hezký večer, mně už bylo 15 dávno.. 😀 a hlasy od začátku posílám Mirovi,zpívá pěkně,umí se pohybovat, u Martina mně vadí neustálé olizování rtů, divné pohyby (kývání ruky), jak se někdo zmínil, chladné vystupování. I když zpívá dobře, jeho barva hlasu se mně nelíbí. Je to o zpěvu, ale na zpěváka také musí být pěkný pohled. 😉 Jestli začne zpívat profesionálně, všechno se určitě naučí. Ale Superstar by měl být Miro nebo Domča.

milocka29
7. dec 2009

frisbee súhlasim, veď aj na slovensku vyhrala superstar romka Vierka Berkyova, takze asi ta plet nerozhoduje.

frisbee
7. dec 2009

miločka 😉

elis.1
7. dec 2009

YGREEN souhlasím s tebou už poněkolikátý 😀 😀 😀 ve všem, čauky všem

jabber
7. dec 2009

Chacha, koukám, že bulvár zase jede 😀 http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/36463-...

nějak jsem si kolapsu nevšimla a obrovskej pláč si taky představuju jinak 😀

kubaka
7. dec 2009

marti - nevím, kdo je Daniela Peštová - já tyhle oblasti modelek a hokejistů a podobné smetánky nežeru a nemám ponětí a bulvár nečtu. 😀 😀 😀 Ale nějaká modelka to je - kouknu na seznam. Já jsem odborník přes herce 😝
Habera je břitký, inteligentní a konstruktivně kritický - zkrátka, jeho soudy mají opodstatnění, hlavu a patu, není to jen Darinčin pocit a "líbí nelíbí" - to není hodnocení. Arogance se může zaměnit se seběvědomím..

A taky nevím, proč do SS taháte národnosti a barvu pleti - kdyby jsme byli rasisti, tak by se tam tak dlouho nedržel Ben - pána jána -kolik romů je tam a bylo v minulých finále? A Horváth vyhrál, Balogová byla asi druhá tuším. Je vidět, že se hlasuje fakt podle sympatií a to je mi sympatické. Lahodí mi, že i lidé oceňují umění Martina, přestože se o něm píše velmi nepěkně. Mínění národa je jiné než bulváru - hřeje mě to.

Musím kouknout na Peštovou 😀

milly2
7. dec 2009

Tohle se nedá nijak objektivně posoudit,,každé z nás se líbí a nelíbí něco jiného.Každý ,kdo tady píše má pravdu,tu svou.Na tom nic nevymyslíme.Mi se třeba Bendig líbil nejvíce ze všech a co?To neznamená,že je to jediný správný názor. 😉

harmi
7. dec 2009

ja nechapem preco niekomu vadi ze sa zrazu nepekne hovori o Smajdovi, Chodurovi......ved doteraz tu padali urazky na Lacha, Bendiga...a niktora ste sa nad tym nepozastavili. nemate rovnaky meter len preto lebo sa zrazu ohovara niekto kto sa vam paci. 😝

uz som viac krat chcela napisat ze sa divim ako sa tu dospele zeny vedia vyjadrovat o superstaristoch ktore su vlastne este detmi. uz som si tu precitala ze "Bendig ma taky provokacny ksicht ze by som mu najradsej cez neho vypalila." a stale sa sklebi, zuby ma ako zajac.........a pod. tak to je trosku silna kava.

Bendiga je velka skoda, je velkym talentom. ale je mladucky takze este bude mat sancu presadit sa.

zato Chodur nudi uz teraz, co este za par rokov 😝 a mraz teda po chrbte z neho urcite nejde. je totalny podivin.

este Dominika je dobra ked moc nekrici.

lenkavano
7. dec 2009

harmi souhlasím s tebou ve všem.někdy je to tu fakt smutný.

milly2
7. dec 2009

Ano harmi,napsala jsi tady přesně moji myšlenku.Taky jsem několikrát přemýšlela nad tím,jak můžou dospělé ženy takto psát vlastně o dětech.Většina z vás tady má sice ještě malé děti,ale ubezpečuji vás,že už děti ze základní školy jsou vedeny k tomu ,aby si nedělali legraci z nedostatku spolužáků.....tyhle děti všechny,jeden vedle druhého dokázaly hodně,něco umí a předvedli to.Vžijte se do pocitu,že by to byly vaše děti a v tu ránu se nebudete divit,že se někdo rozbrečí pod přívalem emocí,začne koktata,nebo nemůže ani odpovídat na otaázky.

jabber
7. dec 2009

Taky souhlasím s harmi, nevidím jediný důvod proč někoho urážet nebo se posmívat, někdy mi to tady připadá jak v 5. třídě ZŠ 😅

sasiki
7. dec 2009

ja som s dnešným vyraďovaním spokojná, aj keď je Janko veľký talent, držím mu palce.........ale ostatným fandím viac.... 🙂 a aj mne chýba Leona, mala tam byť - jednoznačne 🙂

frisbee
7. dec 2009

no harmi,omyl,ja som sa zastala Šmajdu,ktorý nie je moj favorit,a keby som bola v tejto diskusii od začiatku,tak sa zastanem každého,pretože ja som za každých okolností za spoločenské vystupovanie a objektivitu,mňa zaujíma iba talent,to je profesionálna deformácia 😉

bejbypd
7. dec 2009

lenkavano:podivejte se treba na chodura ,ten kdyz otevre hubu plnou kazu,tak ji ma jak vrata od chliva.fuj.citovala som ta toto je smutne sorry ale ty nemas co hovorit co je smutne ked aj od teba tu padli urazky...

harmi
7. dec 2009

frisbee, ja som nemyslela konkretne teba. ja pisem vseobecne ze uz dlho ma to zaraza. 😖

lenkavano
7. dec 2009

bejby jo jasně ale to už byla reakce na na jiné příspěvky,nebylo to napsáno tak že bych to napsat chtěla.byla to reakce na ponižování a vysmívání se Bendigovi.

harmi
7. dec 2009

ale je tu par ludi ktori nepekne pisali o niektorych finalistoch a ked sa potom niekto horsie vyjadril na adresu ich oblubenca tak to bolo zrazu strasne pohorsenie. 😒

harmi
7. dec 2009

ja uz som milionkrat pisala ze je jasne ze je sto ludi a sto chuti. nech kazdy fandi tomu kto sa mu paci. ale nech skaredo neuraza,

lenkavano
7. dec 2009

myslím že tady to nemá cenu a hlavně je ztrátou času se tady dohadovat o nesmyslech,takže fanynky pá pá.

harmi
7. dec 2009

lenkavano, ano u teba sa mi zda ze to bol priklad na obranu druheho. to by sa muselo precitat cele. takto je to vytrhnute z kontextu.