Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jajdaelda
8. dec 2009

harmi...jaspi chápu,že to nemusí brát jako urážku...

s tím "ksichtem" se mi vybavila jedna scéna s mým bývalým přítelem...bydleli jsme od sebe cca 50 km.... a u nás se normálně říká, že "má ksicht na ránu" a není to sprosté (a ani to není pomluva toho,jak vypadá),ano není to ani ze spisovného slovníku,ale jsou rozhodně sprostší slova...no a když jsem to řekla o jednom klukovi,který bydlel v blízkosti mýho přítele,tak ten se na mě zděšeně podíval, chvíli byl zaraženej jak prd 😀 a pak jsem z něj vypáčila, že to bylo ode mě sprostý a i když toho kluka nemusí,tak takle o něm mluvit 😕 ... tak jsme si vysvětlili,že to co u nás urážka není,tak o 50km dál je výraz na "přezdržku" 😀

...sorry za ty výrazy,jestli jsem se někoho dotkla, ale taky bych tu atmosféru tady ráda odlehčila...

anta
8. dec 2009

Jde o hlas a to je nejdůležitější, uvědomme si, že si taky na nich "smlsnou" vizážisté, oni se asi tolik sami moc nečešou 😀 😀

kacir
8. dec 2009

to co bylo napsaný se odlehčit nedá, mě to prostě přijde ubohý, celou dobu se tu říká, at vyhraje Chodur, že je to o zpěvu, ale tady se spíš mluví o jiných věcech než o zpěvu konkrétním

jajdaelda
8. dec 2009

anta...."dobře ti tak" 😀 ...tak to si budu říkat hned po ránu, protože to mám ksicht na ránu 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎

kacir
8. dec 2009

jajdaelda- to není na tebe 😉

lenkavano
8. dec 2009

bejbypd v pohodě,dohadovat se prostě o takových věcech je fakt nesmysl 😉

anta
8. dec 2009

Jajdaelda, no já to říkám trošku jinak, podívám se do zrcadla, pak na manžela a pěkně nahlas řeknu "dobře ti tak" 😀 😀 😀 😀
Kacir, lidi jsou od přírody závistiví a dá se říci, že i zlí, moc tomu druhému úspěch nepřejí. Já když vidím,že si někdo zaslouží milión, tak mu to fakt přeju, neboť vím, že je to poctivě vydřený 😉

jabber
8. dec 2009

Myslím si, že příště půjde Dominika, protože Šmajda bude mít větší fanouškovskou základnu 😅

martinka79
8. dec 2009

tak se tedy obraťme ke zpěvu. mě se chodu s podáním jeho posledních dvou písní líbil jen v té muzikálové... davidova Lásko má tedy nic moc, ale asi to bylo vážně moc nízko...
Dominika bodovala u obou a šmajda v první super druhá a nic moc,a le přišlo mi jako by chraptěl...

jajdaelda
8. dec 2009

kacir...já jsem v pohodě 😎 ... já to moc dobře vím,že člověk nemůže za to,jaký se narodil...ano může se sebou pak něco dělat, pokud chce,dnešní doba už skýtá mnohé možnosti...

jinak já si nemyslím,že musí být česko-slovenské finále a proto vypadl Bendig....já si spíš myslím,že ty holky, které fandili Denisovi a Benovi, tak třeba nemusí Chodúra či Bendiga, tak poslali hlasy Mirovi či Dominice...jako mě se hlasově Miro líbí a nelíbí....mám ráda rock a třeba G´N´R v jeho podání bylo fakt super,umí si ta vystoupení užít a asi jako z jediného z něj necítím napjetí,ale já si prostě superstar představuji jinak....nejvíc mi do toho slova zapadala Leona, i když byla rockovější, bohužel asi je dáno, že SS musí být popová,což je myslím škoda, ale tohle je soutěž pro pubertální mládež......

přidávám se k názoru,že by měli posunout hranici výš, protože pokud by se sešla tato sestava - Bendig, Dominika, Monika, za takový 3-4 roky a oni měli do té doby možnost se vyzpívat,tak věřím,že by si to užívali a předvedli i show, takhle je to brzdí....

já moc všem přeju, aby pokud chtějí měli šanci se chytit a zapracovat na sobě a svém snu....jen se obávám, že o většině z nic za čas neuslyšíme, max. budou v nějakém muzikálu (tím neshazuji muzikály, jen mi přijde škoda, že by nevynikli solově)

vitty
8. dec 2009

Marti, proč? Mě budí manžel velmi příjemným způsobem 😀

jajdaelda
8. dec 2009

jsem se tady rozepsala a málem spálila cukroví 😠 😀 😝 😎

jajdaelda
8. dec 2009

fuj...a teď jsem si to po sobě přečetla...holky samozřejmě fandilY a poslalY ... já jen,aby paní učitelky se na mě nerozzlobily 😀

martinka79
8. dec 2009

vity jen tak... 😀

kacir
8. dec 2009

jajdaelda- já si naopak myslím, že prostě bylo jasný, že bude jeden slovák a druhý čech- je to i o penězích, kdyby neposílali slováci hlasy, hodně by na tom prodělali, někde jsem to i četla

jajdaelda
8. dec 2009

kacir...to jsem netušila...no pokud je tomu tak,tak je to dost blbý 😖

kacir
8. dec 2009

protože větší díl na ss má Markíza a Nova je jako společník, takže je logický, že musí taky vydělat peníze, slováci už by tolik hlasu neposílali, kdyby neměli ani jednoho zástupce a klesla by i sledovanost, to je logický, jako to, že je tam i dívka, myslím, že možná i to je velký lákadlo na diváky, uvidíme, kdo vyhraje, spíš, kdo příště vypadne, jedno je stoprocentně jistý Miro- Dominika, dva slováci to nebudou 😉

kacir
8. dec 2009

každopádně je jedno, kdo vyhraje, ale jak se chopí šancí a kdo mu je nabídne, ale zas 100000eur bych brala taky 😉, už to, že se dostali takový děcka do finále v televizi je obrovskej uspěch 🙂

jajdaelda
8. dec 2009

akorát tedy nechápu,proč vypadl Bendig,protože věřím,že taky měl dost fanynek a tudíž přijmů pro TV...

jabber
8. dec 2009

kacir - to by ale znamenalo, že je to celý zmanipulovaný a vůbec nemá cenu posílat nějaký hlasy 😅 😕

kacir
8. dec 2009

jajdaelda- protože Chodur je lepší zpěvák, jo, mohli Bendíka vyhodit příště, ale stejně by jeden z nich šel tak jako tak, nedočkáte se slovenskýho finále, jako by sme se my nedočkali českýho, je fakt, že do toho nikdo nevidí

anta
8. dec 2009

Já jsem se chtěla taky přihlásit do superstáááár, jenže jsem zjistila, že jsem superstarááá, takže mám smůlu 😅 😅

kacir
8. dec 2009

jo a máme další skandálek, jsou toho plný noviny, cituji- Chodur urazil Michala Davida, řekl, že jeho písničky jsou zlo, jednoduchý, nudný a že ještě dostal to menší zlo v podobě písně Každý mi tě lásko závidí...., tak nevím, možná si to trochu polepil... 😒

janula34
8. dec 2009

anta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anta
8. dec 2009

Ale fakt, já zpívat umím, jenže jsem fakt superstará, no takže jsem asi podle zdejší společnosti za zenitem 🙂 😉 Asi si budu nacvičovat pohřební písničky, třeba se někde chytím 😀 😀 😀

martinka79
8. dec 2009

aby tě někdo nevzal za slova... na pohřbech jich už moc zpívat nechce.

cokosusenka
8. dec 2009

kacir. a jak si muzete byt jiste ze tohle opravdu rekl? Vsak to pise bulvar,ne? A i kdyby. Michalovi pisnicky jsou opravdu takove jednodussi a Michalovi na miru

anta
8. dec 2009

Marti, mně by se líbilo zpívat v kostele a to jsem teda slušnej pohan, ale ta ozvěna se mi moc líbí, to by jim tam popadaly všechny pozlacený sochy z toho mýho hlasu 😀 😀

martinka79
8. dec 2009

jé tak u nás můžeš my zl. sochy nemáme máme chudý kostel... asi nám ho vykradli.
bulvaru nevěřím, ale co je psané ovlivní fanoušky.

kacir
8. dec 2009

cokosusenka- ty jsi vážně zvláštní, to nebyla urážka Chodura, jen jsem to napsala, tak se z něj nezblázni, nedokázala bych si dovolit kritizovat Michala Davida, to je velkej hudebník, kterej se podílí na spoustě muzikálu atd, co zatím dokázal Chodur? Ale ty seš asi nejlepší vid? Tebe se hned všechno dotkne a mimochodem- nemám to z bulváru