• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
Tak mne sa najviac paci Leona Senkova, to je hlasisko :slight_smile: je naozaj uzasna, dufam, ze postupi co najdalej,
a este ma zaujala Aneta Galisova a Monika Bagarova a Adriana
naopak sa mi nepaci Konvickova, Lancosova,ostatne som ani nazaregistrovala, vobec nezaujali :unamused:
5. okt 2009 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava kto dnes vypadne
5. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leona je taky dobrá.
5. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez zvedava.. chalani boli teda nula bodov, ani jeden sa mi nepacil :unamused: ale baby im to riadne natreli.. mne bolo luto, ze Anete Galisovej ta pesnicka podla mna voobec nesadla, v divadle v duetoch bola uzasna :dizzy_face: :dizzy_face:
5. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidite dnesny vyhadzov? pre mna

svk: Lacko & Mascuchova
cz: Machala & Kopecka
5. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tie baby su uplne bohovske,,, ta co spievala druha a aj tretia nemali chybu!!! dost to nevyslo Lucii Lancosovej, kt. inak drzim place, ale vcera jej to neslo...
5. okt 2009 o 12:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v prvom semifinale sa pacili tito:
svk: Bosela & Baloghova
cz: Bendig & Konvickova
5. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciatko: Lacko nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, Lacko sa mi paci :wink:
5. okt 2009 o 12:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak aby som bola v obraze , ako sa bude vypadavt?
Dvaja posledni s najmensim postom hlasov? Alebo nejako podla narodnosti, ze posledny cech a posledny slovak???
Ktora viete, napiste please :wink:
5. okt 2009 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypadnu 4 ludia-dvaja cesi (chlapec a dievca) a dvaja slovaci (chlapec a dievaca) s najmensim poctom hlasov
5. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já vám nevím, ale moc se mi nelíbí v této fázi to dělení na čechy a slováky. Prostě by měli vypadnout dva s nejmenším počtem hlasů... sama pořádně nevím, kdo je čech a kdo slovák (rozhodně bych to nedala dohromady u všech) a je mi to jedno, jdu po výkonech..
5. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eirin s tím souhlasím, pak by se fakt vidělo kdo je nejlepší...takhle to není úplně spravedlivý...já si teda myslela, že vypadnou dvě holky s nejmenším počtem a kluci s nejmenším počtem, ale asi ne :unamused:
5. okt 2009 o 13:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, lenze cechov je raz tolko:unamused:cize raz tolko sms pre ceskych sutaziacich. v tejto faze si kazdy podpori svojho...
5. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eirin souhlas...jednou to je československo tak ať vypadnou ty horší a ne to dělit...to rovnou mohli nechat super star česko a slovensko zvlášť... :wink:
5. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby vyleteli napr. vsetci slovaci, klesla by sledovanost na svk a o to tvorcom ide v prvom rade:confounded:
5. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovenky su vyrazne slabsie, chlapcov osm nevidela, a to hlasovanie neni fer z viacerych dovodoch :unamused:
5. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote, tak neukamenujte ma, ale nepacilo s ami to velmi vcera, ako karaoke.. nic moc, nikto sa nesnazi byt velmi sam sebou dat nieco nove, len silne vykony hlasov ktore nestacia samozrejme; nepresli cez ruky profesorov spevu.. :angry:

takze , sklamana...
5. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já myslím, že v této fázi právě ne, v této fázi hrajou roli sympatie a taky fakt ten zpěv, mně je třeba jedno jestli vyhraje Čech nebo Slovák, když bude krásně zpívat :wink:
5. okt 2009 o 13:07  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale asi máte pravdu, když to tak čtu...něco na tom bude :slight_smile:
5. okt 2009 o 13:08  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ať to tak teda je, ale ve finále už to asi bude normálně :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 13:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri já tě kamenovat nebudu, každýmu se líbí něco jinýho, mně se holky líbily, ne teda všechny, ale mám tam určitě čtyři velký favoritky :wink:
5. okt 2009 o 13:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slováci zase mají levnější smsky :wink: jen půl eura :sunglasses: ale osobně je mi jedno jestli to je slovák nebo čech podle mě by mělo hrát role jak jsou dobří a taky sympatie, klidně pošlu hlas slovákovi :wink:
5. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano.. :slight_smile: ale je to take no neviem ako sa vyjadrit chyba tomu taka osobna iskra.. ako s ami pacili v divadle.. tak teraz som bola sklamana..
mozno to bude tym ze som zvyknuta na lepsie vykony hlasove tu.. a nemozem porovnavat.. :unamused: :wink:
5. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri třeba to ještě příjde... :wink:
5. okt 2009 o 13:15  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Takže včera tie prvé štyri baby super, potom to šlo dole vodou. Okrem Moniky, samozrejme :wink:
Neviem, či ste si všimli pri Pauvlíne Ištvancovej v hľadisku, také dievčatko, ktoré držalo plagátik s nadpisom V roku 2017 budem JA Superstar. Tak tá bola i pri Domči Mirgovej.... :wink: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:
Ešte sa zastavím pri tom sobotnom.... Tomas bol zlatý... že stromček a užiť :wink:
Ešte by som sa chcela opýtať češiek, kto je ten komentátor český, čo sa pýta tých semifinalistov na tie otázky. Strašne známy hlas, nedabuje náhodou Hádanku a Artura na minimaxe?
5. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
draga, a jak je 13Kc vic nez pul eura? :confused: me se to zda nastejno.....
5. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lussy otazky im davaju v slovencine (cesky na zaciatku odpovede obcas skomolili slovenske slovo z otazky) takze asi myslis toho co to cele komentuje :wink: neviem ako sa vola, ale kedze zivu show komentuje slovak (Bruno) tak asi aby to bolo fifty fifty :slight_smile:
5. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lussy23 je to Jan Maxian, casto dabuje, ma velmi prijemny hlas.
5. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika neni romka ale madarka
5. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
czechzuzanaba pol eura je 15sk takze neviem teraz presne aky je kurz ale malo by to byt na poriadku :sunglasses: mne sa paci monika jednoznacne a celkovo boli fajn...
5. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok