• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
mirooo :astonished: :astonished: krasne
13. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mě se dneska líbila Dominika v první písničce, Martin ve druhé a Miro ve třetí :grinning:

porota mi dnesa přijde nějaká sjetá, hlavně Jandová... :slight_smile:
13. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miro bol supeeeeeer, nechcem, aby vypadol, poslem mu hlas.... :slight_smile:
13. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak to Baroko teda ale odflákli, to jsem zklamaná :sweat_smile: Jedna sloka, refrén a pak jen vytí jednoho po druhým.... :sweat_smile: měli to dát celý :rolling_eyes:
13. dec 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajdaekla aj mne sa presne tak pacili pesnicky :wink:
13. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baroko bylo fakt děsný, jabber souhlas. Pěkně zprasili krásnou písničku...no chyběl ten prožitek :wink: :grinning: a stala se z toho odrhovačka :frowning2:
13. dec 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber...souhlas,taky jsem si říkala,že to Baroko byl přehled vzdychů vypadlých finalistů :grinning:
13. dec 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja zas dufam, ze vo finale uvidime Dominiku a Martina :wink:
13. dec 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Měli dát každýmu z nich větší prostor a ne jen jednu větu...a vytí :rolling_eyes: To se teda moc nepovedlo :sweat_smile: Asi jsem se na něj příliš těšila :rolling_eyes:
13. dec 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No budu holt muset poslat hlas nebo hlasů pár Martinovi Chodúrovi, aby mi nedejbože nevypadl, tak dlouho na to čumím a finále bez něj, to by mě otrávilo, došel daleko, tak ať dojde až na vrchol :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se v tý společný písni normálně nemůžu vynadívat na Domču s Denisem - ty jsou spolu tak super :dizzy_face: to mi bude chybět :sunglasses:
13. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím,že finále bude Dominika-Martin...aby se pokrylo - Česko-Slovensko - holka-kluk... :slight_smile: uvidíme zítra

dobrou noc
13. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj Marta bola smiesna :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi - Denisovi se asi dost ulevilo, když vypadl, viď? Teď už je zas takovej veselej, pořád rozesmátej... :slight_smile: :dizzy_face:
13. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi preco?, uslo mi to
13. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já si teda myslím, že zítra vypadne Domča :sweat_smile: a porota jí taky určitě řekne, koho jinýho :sweat_smile:
13. dec 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez si myslim, ze vypadne Dominika, ale bola super :slight_smile:. Mirovi dnes isla karta, vsetko zaspieval dobre, Martin prve dve pesnicky ok, ale podla mna cigaretka trochu nezvladnuta textovo, velmi zla slovencina, vo väcsine textu som citila cestinu :confounded:
13. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Marta tam napodobnovala ako spievaju :grinning: :grinning: dali tam taky zaber na koniec

Jabber urcite...pisal, ze sa konecne super vyspal :slight_smile: ale je este dost zaneprazdneny, tocili silvestra.. autogramiady.. no ma to pestre. prave som ho pozerala v relacii: na streche. Zlati boli vsetci Lachovci :slight_smile:
13. dec 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypada to na domcu ze vypadne ale mozno bude prekvapko a zostane............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja si myslim ze pojde Dominika.Inak mna asi najviac sklamalo ked hned na zaciatku v tretom ci kolkatom kole vypadla Marcela Konvickova-take zlate skromne dievca s krasnym hlasom-skoda jej.
14. dec 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda včera to byla pecka.... vubec jsem se na tohle kolo netěšila z důvodu výběru Mullerovských písniček! Ale zvládli to skvěle!

Miro to má těžký, podle mě jeho zpěv není až tak dokonalý jako těch dvou ale zase je to "blázínek" a umí udělat show a jde do všeho naplno!

Dominika má skvělý hlas ale takových zpěvaček tu máme plno...

Martin je podle mě originál... skvělý hlas,umí udělat zábavu a tak si podle mě zaslouží vyhrát :grinning:
14. dec 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mě je celkem jedno, kdo dnes vypadne, když to nebude Miro :grinning: Ale kdyby vypadl Martin, tak by to bylo lepší - ve finále by pak měl víc šancí. Ale on vypadne dost těžko..Ale už i Dominika se mi dost zajedla.. :unamused:
14. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak mne se vcerejsek moc libil, a to jsem fakt necekala. Nejvice se jsem se desila Lady Gaga, to jsem si vazne nedovedla predstavit, ale musim rict, ze to dal Martin svele. Vcera to jaksi sedelo vsem, a ikdyz jsem moc fandila Dominice, tak by ve finale mel byt Martin a Miro, coz bych u Mira jeste nedavno nerekla, fakt se mi zacal libit. No tak jsem zvedava jak to dneska dopadne.
14. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa velmi pacilo vcerajsie kolo, podla mna uplne najlepsie kolo doteraz.
som zvedava na Rozhodnutie, aj ked ako povedal niekto z porotcov, toto bolo finale, buduci tyzden uz budu spievat to, co uz spievali, taka rekapitulacia.
vo finale by som chcela Martina a Mira
14. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som chcela vo finale dominiku a martina.... miro pre mna prilis afektovany, hlavne, ked rozprava :slight_smile:
14. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alusha, tak to je fakt dobry dovod:grinning::grinning:
14. dec 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Také se mi nejvice libila Lady Gaga-Martin to zvladnul skvěle!

Ve finále bych chtěla Martina a další mi je jedno :grinning:
14. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Některé věci možná Miro dělá afektovaně - např. to svlíkání košile mi přišlo dost hrozné.. ale na druhou stranu on jako jediný ze všech to má fakt promyšlené a je stratég. S každým mluví pěkně, fanouškům píše třeba po autogramiádě, že doufá, že se nikdo v té kose nenachladil, za všecko jim poděkuje.. Při vystoupení stíhá zpívat, dělat show a ještě pomrkávat a na dálku flirtovat s půlkou publika - tak se získávají hlasy! :wink: Je jasné, že tam ty holky z něj musí být hotové. A navíc - určitě nemá takové hlasové kvality, ale fakt se dokáže vžít do každé role - ať je jako elegán za Goťáka, rocker v kůži nebo rapper v kapuci. I co se vystupování týká - on je pro mě superstar - jako jediný je fakt v kontaktu s publikem a jen to neodzpívá sám pro sebe jak na besídce..
14. dec 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze vypadne smajda :sweat_smile:
14. dec 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To teda nevypadne :angry:
14. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok