Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lisounek
14. dec 2009

jojo to je pravda, jenze ta show je prave v superstar ono 😎

ronie
14. dec 2009

musím říct, že jakkliv Chodúra nemusim, že je furt stejnej, tak lady gaga mě od něj teda dostala, já sem neznala originál, tak sem si to pustila a je to fakt obyč tuctová písnička,ale na jeho podání bych si teda hned zatancovala 😵

JInak ale stále hlasuju pro Šmajdu-v duchu 😀

lisounek
14. dec 2009

jo ja taky v duchu, ale ted jsem prvne poslala svuj prvni hlas pro Smajdu..joo ale je zvlastni ze to nedoslo...tohle se mi stalo uz i kdyz jsem jednou tehda hlasovala pro Bendeho a pak vypadl...jako nechapu to kdovi jak je to ovlivneno... 😔

k.a.t.k.a.
14. dec 2009

kurnik vsak tam sedi zombie 😕 to jak vyzera Dara dnes 😅

lisounek
14. dec 2009

jo ona je fakt mimo 😝

kotenko
14. dec 2009

dufam, ze dominika ide dalej

pirlenka
14. dec 2009

Bohužel, Domča out 😢

beruska2x
14. dec 2009

doprdele 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

pirlenka
14. dec 2009

Upřímně myslím, že i kdyby zpívala lépe a zajímavěji, tak nedostane tolik smsek, jako kluci...bude pěkné finále, jestli zopakují to, co včera 😉

dont_speak
14. dec 2009

To mě mrzí..

saska.t
14. dec 2009

mna tiez ... ☹

pirlenka
14. dec 2009

Mně taky, fandila jsem jí....snad prorazí i tak 😵

kotenko
14. dec 2009

ojojoooooj, smajda podla mna nemal postupit uz ani do 24..... ojoooj, budem musiet hlasovat pre Chodura, aaa, ideme nato 😉

lisounek
14. dec 2009

ona je vybornáá a tato pisen co zpiva je best krasna 😵 ona s tim pocitala je zenska neni to fer !!

pirlenka
14. dec 2009

😵 😵 😵 krásné!!!!!!!

pirlenka
14. dec 2009

Takové kuřátko v těch prvních kolech 😀

yenn
14. dec 2009

smajda tim skrehotanim nesaha dominice ani po kotniky...skoda ji

finale bude nuda

lisounek
14. dec 2009

ty jo ona je ted uplne jina tak zrala 🙂

zuzana76
14. dec 2009

no, skoda jej, ale pocitala som s tym, chalani dostavaju vacsinou viac sms

lisounek
14. dec 2009

myslim, ze finale bude bomba, ale Domca byla Domča... ☹

dada1212
14. dec 2009

Škoda, priala som jej postup, ale bolo jasné, že tinežérky minú všetky svoje peniaze na hlasy pre Šmajdu a kedže je Dominika baba, ťažko získa toľko sms-iek.

kotenko
14. dec 2009

presne, pubertacky viac posielaju chalanom, ako aj bezdeda.... konrad.... no nic proti nasmu konradovi, ale tiez tam nemal co robit uz dobre dlho podla mna.
no nic to, treba hlasovat aby vyhral HLAS a nie vyzor

jituskak
14. dec 2009

holky já to obrečela. fakt jsem fandila jenom jí. a ted to přeju teda Mirovi. ale sere mě to pěkně teda. tady brečím, jak blb. ale zase je mi 22, mám na to nárok 😀

lisounek
14. dec 2009

jitu 😀

zuzana76
14. dec 2009

ja si nepomozem, mne ten Smajda prijde strasne neuprimny, ked rozprava, proste ma taky cudny podlizavy hlas, alebo ako by som to nazvala. Ako clovek mi vobec nereze, teda nepoznam ho, ale z toho ako sa prejavuje.

pirlenka
14. dec 2009

U nás vlastně jen 1. superstar vyhrála holka, ale tam postoupily do finále 2 holky, tak to bylo jasné 😉 Navíc obě válcovaly kluky, vydržel jen chvíli Sámer, než puboškám došly peníze 😀 Pak už to byli jen kluci. A teď znovu.

zuzana76
14. dec 2009

co je vsak pravda,ze dokaze urobit show a o tom to je, no skoda , ale zase sa zlepsil , ale to aj Dominika, jediny, kto sa mi zda,ze spieva stale rovnako je Martin.

adamko05
14. dec 2009

kuaaaa... to čo robí šajda vo finále... to, že sa tvári "jak sám pán boh" už kašlat... ale oproti Dominke si svoje spev môže strčit rovno do r... 😠 😠 😠 😠

yenn
14. dec 2009

Ja teda taky rvu, je mi to lito...tesila jsem kazdou jeji pisnicku. Ona nikdy nic vylozene nezkazila, snad jedina.jeste chur. Ostatni mel aspon jeden preusr, ona zazpiala vsechno vzdycky dobre.

Smajda na to, ze je mu 21, mluvi priserne...kdyby neexistovalo slovo "riesit" tak se an nevyjadri

bubba
14. dec 2009

hej martin sa mi zda ze je uz az nudny tym ze vsade v kazdej pesnicke pocujem toma jones 😀 😀 😀 😀 ale nedovolim si ho kritizovat lebo keby mu ja zaspievam,tak sa mi schuti zasmeje.... 😀